Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wyobraź sobie że, budzisz sie z drzemki i wszystko co przeżyłeś było tylko snem. Jest 2010 rok a ty zasnąłeś na huśtawce.
21
dobre, dobre
7
@Arys to już twoja wina, że wziąłeś córkę a nie teściową.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
chore jest to, ile tych kluczowych sytuacji jest gwizdane na ich korzyść.
1
@Pogba A ja nie, wypiął się już raz na Barcelone. Przy kolejnej okazji, zrobi to samo jak poczuje więcej pieniążków w kontrakcie.
3
Kilka dni temu Fury groził Ngannou, że go zleje na ulicy przy pierwszej okazji.
1
@semafor Prawda jest taka, że prawie każdy ma wywalone jajca na jakąś polityke w piłce nożnej. Gdybym ja brał to pod uwagę, już dawno bym nie kibicował Barcelonie, która ma bardzo dużo wałków za uszami.
2
@semafor Jaki ty jesteś kot hahaha, dzieciaczek 9 lat miał patrzeć na historie klubu i dziedzictwo. Przecież wszyscy w tym wieku, patrzyliśmy tylko na aspekt sportowy, bo jest najważniejszy. Wez nie odlatuj, bo strasznie się to czyta.
2
@fc20barca on ma immunitet sędziowski, zrobił z siebie ofiarę i teraz będzie to wykorzystywał, bo wie jak to rozgrywać, żeby zrzucić z siebie winę.
1
@VamosRakieta nawet kibice Realu go jebią, to już o czymś świadczy.
12
@LM10GOAT niektórzy kibicują np Realowi, dłużej niż ty żyjesz. Zakochali sie w innym zespole i zostali do dzisiaj. Ja zakochałem sie w Barcelonie 20 lat temu, dzisiejsza nie ma z nią nic wspólnego i większość piłkarzy nie ma charakteru i nie "umiera" na boisku za drużynę, ale i tak jej kibicuje z sentymentu i przywiązania.
6
@SpainFanRM89 No i sztos, że jest tutaj kibic Realu, który obiektywnie ocenia sytuacje a nie zakłamuje rzeczywistości. Na tej stronie jest miejsce dla wszystkich, ważne żeby być normalnym kibicem i nie odwracać kota ogonem. Z takimi ludźmi jak ty, można sobie podyskutować na wysokim poziomie np wymieniając argumenty i wiesz, że taka dyskusja wniesie coś do twojego życia.
0
@TR3YWAY Ferran pewnie i tak by go nie trafił.
2
@LM10GOAT nawet spokojny Messi miał więcej odpałów od niego, tak jak napisałem wyżej, wszyscy piłkarze mieli/mają coś czego żałują.
0
@Faro Każdy piłkarz ma jakąś sytuację za pazurami, ogromne emocje, stres i nerwy. Rodrygo najczęściej jest spokojny i wyważony.
0
@kacper_fcb Rodrygo tez wydaje sie spoko mordka.
0
@kacper_fcb przecież historia nie pamięta o stylu.
3
Po ostatniej decyzji Manzano, cały internet w tyn La rambla była w kibicach Realu. Wszyscy wypisywali, jacy to oni nie są pokrzywdzeni, skandal, oszustwo itd. Dzisiaj 90% tych "kibiców" schowa sie do nory i nawet nie napisze, że Lipsk w tym dwumeczu został okradziony i gdyby nie sędzia Real by odpadł. Dla mnie to zwykli fanboye, nie kibice, prawdziwy kibic potrafi przyjąć na klatę i odnieść sie do sytuacji obiektywnie a nie udawać głupiego.
0
@Dari0G o czym ty gadasz chłopie? Lipsk w tym dwumeczu miał zdecydowanie więcej klarownych sytuacji, wychodzi dużo lepiej spod pressingu, rozgrywa dużo lepiej i szybciej kontruje. Na boisku są lepsi i wszyscy ci to powiedzą, ale nie zawsze lepszy zespół przechodzi dalej, bo brakuje skuteczności, szczęścia i pomocy sędziego. W tym Real jest tylko lepszy, w żadnym innym aspekcie gry na boisku.
0
@Dari0G piłkarsko, jest jeszcze coś takiego jak szczęście i decyzję sędziego, nie uważasz? I to ma Real w tym dwumeczu.
5
Lipsk duzo lepszy w tym dwumeczu, piłka jest bardzo niesprawiedliwa.
35
Nie wiem jak można kibicować Realowi, ja nawet zjeść nie mogę, oglądając ich twarze. Obrzydzają mnie ci ludzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przecież ten Vinicius przez każdego z tych zawodników których zaczepia, poza boiskiem zostałby brutalnie rozjebany. Cwany jest, bo są sędziowie i kamery.
0
@Chucky na odwrót :D nie wyobrażam sobie, ze Real przejdzie City.
0
Nie wyobrażam sobie ze takie City czy Inter, mogłoby przegrać z Realem. A znając życie to pewnie ich przejdą haha
0
@Emhyr a w powtórkach pewnie kilka milionów zobaczy
0
@Pedri16Future Wiem właśnie, miliony osób to ogląda w Polsce, chore.