0

@Nieznajomy a na fb znalazłem, skopiowałem od polskich fanpage piłkarskich.

0

do usunięcia, bo może to być fejk.

1

@Luciano99 od spania w klatce po chomiku, do własnej działalności z milionami przychodów rocznie.

22

Natalia Przybysz


5

@abram3k Mnie bardziej boli fakt, że nigdy nie dostał wystarczająco minut i zaufania u nas, w porównaniu np do Roberto.

5

Nico w Porto wygląda coraz lepiej


2

@mrboom u mnie to samo, a ile screen shotow przypadkowo zrobionych w galerii, więcej niz zdjęć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Galeria każdego starego


2

@Encore Szkoda że jest w United. W takim City/Bayernie/Realu pokazłby dużo większe umiejętności.

2

@Encore o kurde, robi to niesamowite wrażenie.

1

Jaki piłkarz według was miał "końskie zdrowie" i zawsze był gotowy do gry?

7

Maradona nie pękał na robocie


17

jak pijanych wujek w ogródku


3

@Cukson z niego taki trolling, że kilka razy był zamykany na odwykach narkotykowach i miał próbe samobójczą.

4

matko boska, co to sie stanęło


1

@HighestInTheRoom myślę, że tam na wadze bliżej do 200 niż 100.

0

@Aragorn33 pytanie, czy dożyje takiej elektrowni u nas :D

0

@Kinginiesta brzmi i zachowuje się trochę jak prawiczek, gdy ktoś zapyta o kobiety.

1

@JimMorrisonFCB jak większość niestety, trafić naprawdę dobrego jest ciężko, patrząc na liczbę lokali.

1

@JimMorrisonFCB też bym zjadł :D nie jadłem kilka lat.

9

wysoka blondynka 182, ani milimetra więcej.


6

@NeroTFP1 zajebiste haha

4

ten to jest świr



a niżej, jedyna poprawna wersja, gdybym miał sobie robić taki tatuaż

https://x.com/kuktacz/status/1764666894231933327

1

@mekston tak racja, mój błąd, pomyliłem sezony :D

3

@Seledynowy No nie do końca, pamiętasz Dembele w ostatnim sezonie u nas? był okazem zdrowia jak na siebie. Po prostu zmienił podejście, nawyki żywieniowe, skupił sie na piłce i stał się profesjonalny.

0

@Emhyr haha, Mówi to chłop który liczy kontuzję od meczu do meczu. Jak jest koniec sezonu i ktoś sie połamie, często zielone światło dostaje dopiero w powołaniach. Wtedy też pauzuje kilka miesięcy? Nie wazne, że wyleczył kontuzję i trenuje z zespołem :D najważniejsze są powołania na la bambie.

7

akurat Ferran mógłby już wrócić.


0

@Emhyr Przecież wszyscy zawodnicy są tak monitorowani, nawet jak nie mają kontuzji, wiesz po co są kamizelki z czujnikami na każdym treningu? twoim tokiem rozumowania, każdy zawodnik jest kontuzjowany bo monitorują jego zdrowie, zmęczenie. Nawet zdrowym zawodnikom, dobierają ćwiczenia, żeby nie przemęczyć mięśni, które mają podatne na kontuzję, o czym mowi Lewy np w foot- trucku.

0

@Odcinkowy przecież sam miałem taką kontuzję, więc napisałem że u mnie wyglądało to podobnie. O co ty chcesz, sie jeszcze doczepić? Bo ja nie wiem, po co ciągniesz temat? skoro ci go wyjaśniłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?