Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nieznajomy a na fb znalazłem, skopiowałem od polskich fanpage piłkarskich.
0
do usunięcia, bo może to być fejk.
1
@Luciano99 od spania w klatce po chomiku, do własnej działalności z milionami przychodów rocznie.
22
Natalia Przybysz
5
@abram3k Mnie bardziej boli fakt, że nigdy nie dostał wystarczająco minut i zaufania u nas, w porównaniu np do Roberto.
5
Nico w Porto wygląda coraz lepiej
2
@mrboom u mnie to samo, a ile screen shotow przypadkowo zrobionych w galerii, więcej niz zdjęć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Galeria każdego starego
2
@Encore Szkoda że jest w United. W takim City/Bayernie/Realu pokazłby dużo większe umiejętności.
2
@Encore o kurde, robi to niesamowite wrażenie.
1
Jaki piłkarz według was miał "końskie zdrowie" i zawsze był gotowy do gry?
7
Maradona nie pękał na robocie
17
jak pijanych wujek w ogródku
3
@Cukson z niego taki trolling, że kilka razy był zamykany na odwykach narkotykowach i miał próbe samobójczą.
4
matko boska, co to sie stanęło
1
@HighestInTheRoom myślę, że tam na wadze bliżej do 200 niż 100.
0
@Aragorn33 pytanie, czy dożyje takiej elektrowni u nas :D
0
@Kinginiesta brzmi i zachowuje się trochę jak prawiczek, gdy ktoś zapyta o kobiety.
1
@JimMorrisonFCB jak większość niestety, trafić naprawdę dobrego jest ciężko, patrząc na liczbę lokali.
1
@JimMorrisonFCB też bym zjadł :D nie jadłem kilka lat.
9
wysoka blondynka 182, ani milimetra więcej.
6
@NeroTFP1 zajebiste haha
4
ten to jest świr
a niżej, jedyna poprawna wersja, gdybym miał sobie robić taki tatuaż
https://x.com/kuktacz/status/1764666894231933327
1
@mekston tak racja, mój błąd, pomyliłem sezony :D
3
@Seledynowy No nie do końca, pamiętasz Dembele w ostatnim sezonie u nas? był okazem zdrowia jak na siebie. Po prostu zmienił podejście, nawyki żywieniowe, skupił sie na piłce i stał się profesjonalny.
0
@Emhyr haha, Mówi to chłop który liczy kontuzję od meczu do meczu. Jak jest koniec sezonu i ktoś sie połamie, często zielone światło dostaje dopiero w powołaniach. Wtedy też pauzuje kilka miesięcy? Nie wazne, że wyleczył kontuzję i trenuje z zespołem :D najważniejsze są powołania na la bambie.
7
akurat Ferran mógłby już wrócić.
0
@Emhyr Przecież wszyscy zawodnicy są tak monitorowani, nawet jak nie mają kontuzji, wiesz po co są kamizelki z czujnikami na każdym treningu? twoim tokiem rozumowania, każdy zawodnik jest kontuzjowany bo monitorują jego zdrowie, zmęczenie. Nawet zdrowym zawodnikom, dobierają ćwiczenia, żeby nie przemęczyć mięśni, które mają podatne na kontuzję, o czym mowi Lewy np w foot- trucku.
0
@Odcinkowy przecież sam miałem taką kontuzję, więc napisałem że u mnie wyglądało to podobnie. O co ty chcesz, sie jeszcze doczepić? Bo ja nie wiem, po co ciągniesz temat? skoro ci go wyjaśniłem.