Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ty akurat miałbyś specjalne zaproszenie, spoko mordka sie wydajesz.
2
@TR3YWAY zajebiscie byłoby sie spotkać, robić sobie taki zlocik co roku.
3
@Culer9002 kto jest najbogatszy? i chwalił sie autem? :)
3
@Luciano99 zapraszam do siebie na wieś w sezonie :D ugoszcze tak, że nie będziesz chciał wracać do siebie.
1
Dawajcie zrobimy jakieś ognisko w sezonie, najebiemy sie bimberkiem i zjemy po kiełbasce. Najlepiej 1 czerwca, bo wtedy gramy finał Ligi Mistrzów.
1
@gumaz Ja znam administratorów strony. Osobiście, więc uważajcie.
1
@TR3YWAY Gorzej jak ona skacze na ochroniarzu, gdy Leo ma trening.
1
@Volk no nie do końca :) Psg było w finale i półfinale w ostatnich latach.
3
@Popitek12 jak Gortat grał, to Dodi w prezerwatywie pływał :D
0
@Janas11224 Under Armour jest w Decathlonie? Bardzo wygodne i wytrzymałe, idealne do biegania.
5
@malicinho nie można palić śmieci w piecu, popsuje sie i będzie do wymiany.
4
@Encore Po tym pamiętnym okienku transferowym, ludzie wróżyli im ogromne sukcesy. Ciekawe co tam głównie nie zagrało, za duże ego w szatni i na boisku?
14
gra w dziadka
6
@arasz1819 oddać jemu Barcelone do trenowania, to tak jak dać małpie karabin.
6
Mikel Arteta o Jakubie Kiwiorze:
"Utrudniliśmy mu znalezienie formy z dwóch powodów. Po pierwsze, ze względu na ograniczoną ilość minut, a po drugie dlatego, że poprosiliśmy go o grę na pozycji, na której nigdy wcześniej nie grał. To tak, jakbyśmy ustawili Williama Salibę na pozycji bocznym obrońcy i powiedzieli: "Dajmy z siebie wszystko jutro!".
"Myślę, że zaadaptował się naprawdę dobrze. Widzę, że jego gra się poprawia, nabiera pewności siebie i fizycznie staje się coraz lepszy. dużo lepiej rozumie swoją rolę i jest naprawdę dobry.
6
@Popitek12 Ciężko porównać chłopa z ligi amatorskiej do profesjonalistów.
1
@kubix05 a nie 6 urodziny?
1
@MesQueUnClub96 dlaczego ryzyko? jakieś argumenty bym poprosił
6
ale chłop haha
1
@Rust_Cohle weź mnie nie podniecaj.
0
Bardzo ciekawy temat.
Barcelona jest przekonany, że z własną marką zarobiłaby znacznie więcej pieniędzy. Musiałyby zostać poniesione koszty produkcji i dystrybucji, ale pieniądze ze sprzedaży w całości trafiłyby do klubu, czyniąc koszulkę nową dźwignią dla klubu.
0
@partymaker a to musisz jego zapytać, nie wiem co robi w życiu prywatnym.
0
@kamilop 50 mln euro.
0
@FcPortoFan1999 znając życie, straciłby wszystkie atuty u nas.
0
@kamilop nadal ma bardzo dobrą klauzule.
7
trzymam kciuki za ten transfer
11
#motywacja
https://x.com/nowciv/status/1763120421019287851
8
jak się słuchają
2
@fcbarcafan19 to akurat musi być fejk, taki gaz w domu, nie ma opcji żeby wybuchł od zapalniczki, ma bardzo niskie ciśnienie. Jedynie może sie podpalić, ale bardzo łatwo go zgasić samym palcem nawet, tak słaby jest to płomień.
2
@Pedri16Future
Takich głupot nawet ludzie na la rambi nie pierdolą, a jemu jeszcze za to płacą.