1

@FcPortoFan1999 ty akurat miałbyś specjalne zaproszenie, spoko mordka sie wydajesz.

2

@TR3YWAY zajebiscie byłoby sie spotkać, robić sobie taki zlocik co roku.

3

@Culer9002 kto jest najbogatszy? i chwalił sie autem? :)

3

@Luciano99 zapraszam do siebie na wieś w sezonie :D ugoszcze tak, że nie będziesz chciał wracać do siebie.

1

Dawajcie zrobimy jakieś ognisko w sezonie, najebiemy sie bimberkiem i zjemy po kiełbasce. Najlepiej 1 czerwca, bo wtedy gramy finał Ligi Mistrzów.

1

@gumaz Ja znam administratorów strony. Osobiście, więc uważajcie.

1

@TR3YWAY Gorzej jak ona skacze na ochroniarzu, gdy Leo ma trening.

1

@Volk no nie do końca :) Psg było w finale i półfinale w ostatnich latach.

3

@Popitek12 jak Gortat grał, to Dodi w prezerwatywie pływał :D

0

@Janas11224 Under Armour jest w Decathlonie? Bardzo wygodne i wytrzymałe, idealne do biegania.

5

@malicinho nie można palić śmieci w piecu, popsuje sie i będzie do wymiany.

4

@Encore Po tym pamiętnym okienku transferowym, ludzie wróżyli im ogromne sukcesy. Ciekawe co tam głównie nie zagrało, za duże ego w szatni i na boisku?

14

gra w dziadka


6

@arasz1819 oddać jemu Barcelone do trenowania, to tak jak dać małpie karabin.

6

Mikel Arteta o Jakubie Kiwiorze:

"Utrudniliśmy mu znalezienie formy z dwóch powodów. Po pierwsze, ze względu na ograniczoną ilość minut, a po drugie dlatego, że poprosiliśmy go o grę na pozycji, na której nigdy wcześniej nie grał. To tak, jakbyśmy ustawili Williama Salibę na pozycji bocznym obrońcy i powiedzieli: "Dajmy z siebie wszystko jutro!".


"Myślę, że zaadaptował się naprawdę dobrze. Widzę, że jego gra się poprawia, nabiera pewności siebie i fizycznie staje się coraz lepszy. dużo lepiej rozumie swoją rolę i jest naprawdę dobry.

6

@Popitek12 Ciężko porównać chłopa z ligi amatorskiej do profesjonalistów.

1

@kubix05 a nie 6 urodziny?

1

@MesQueUnClub96 dlaczego ryzyko? jakieś argumenty bym poprosił

6

ale chłop haha




1

@Rust_Cohle weź mnie nie podniecaj.

0

Bardzo ciekawy temat.

Barcelona jest przekonany, że z własną marką zarobiłaby znacznie więcej pieniędzy. Musiałyby zostać poniesione koszty produkcji i dystrybucji, ale pieniądze ze sprzedaży w całości trafiłyby do klubu, czyniąc koszulkę nową dźwignią dla klubu.

0

@partymaker a to musisz jego zapytać, nie wiem co robi w życiu prywatnym.

0

@kamilop 50 mln euro.

0

@FcPortoFan1999 znając życie, straciłby wszystkie atuty u nas.

0

@kamilop nadal ma bardzo dobrą klauzule.

7

trzymam kciuki za ten transfer


11

8

jak się słuchają





2

@fcbarcafan19 to akurat musi być fejk, taki gaz w domu, nie ma opcji żeby wybuchł od zapalniczki, ma bardzo niskie ciśnienie. Jedynie może sie podpalić, ale bardzo łatwo go zgasić samym palcem nawet, tak słaby jest to płomień.

2

@Pedri16Future
Takich głupot nawet ludzie na la rambi nie pierdolą, a jemu jeszcze za to płacą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?