Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca2022 nie przesadzaj, jak ktoś jest ambitny to i w Polsce sobie poradzi. Ja jestem z bardzo biednego domu a sobie życie ogarnąłem.
3
@VegetaPolska A kto miałby mu zagrozić w tamtym sezonie? Przecież wygrał z Realem + byl w finale mundialu. Ciężko to przebić.
2
@VegetaPolska City medialnie kilkukrotnie słabsze od Realu? Vegeta weź ty nie odlatuj, bo strasznie ciężko sie ciebie słucha. Nic by nie dało to, że Haaland byłby w Realu, złotą piłkę i tak wygrałby Messi, wygranie mundialu jest dużo bardziej prestiżowe niż rozgrywki które są co roku jak Ligi Mistrzów. Liga Hiszpańska nie jest i nie będzie tak mocna medialnie jak Angielska, ty każdą narrację podpinasz pod Real, brzmisz jak 12 letni zaślepiony fanboy.
0
@draxidox szanuje bardzo, jak nie nie czujecie na siłach to zajebista decyzja.
1
@mkord obejrzyj dokładnie to będziesz wiedział, jak dla ciebie gadanie w taki sposób o braku czasu, mówienie ze nie może mieć l4 to nie narzekanie, to sie nie dogadamy :D
0
@Dari0G Zawsze może spalic mosty np w Realu a pójść do City, za rok czy dwa :)
4
@Luciano99 Chłop trenuje po 2-3h dziennie i chce wolne jak ludzie co zapierdalają po 8-12h, plus zarabiają 10 razy więcej, bardzo ciężkie życie mają...
1
@mekston wiemy też, skąd u niego zamiłowanie do budowy stadionów
0
@Dari0G Jasne, jak jesteś kibicem Realu to życzę wam go z całego serca. Byłaby to duża motywacja dla Barcelony żeby gonić i wziąć sie do roboty, ale naprawdę już mnie nic nie zaskoczy. Kylian wydaje sie bardzo egoistyczny i narcystyczny a tacy ludzie chcą być w centrum uwagi i najważniejsi, w Realu nie koniecznie by tak było.
7
@MesQueUnClub96 kolejna twarz Dodiego? inżynier, kierownik budowy?
1
Przecież gdyby Messi urodził się kilka lat później, to w dzisiejszych czasach Król by mu kobitę oddał, gdyby chciał odejść. Niesamowite jest to ile robią dla Kyliana w ostatnich latach, gdzieś umiejętnościami nigdy nie miał podjazdu do Leo.
7
@VegetaPolska
o dziwo o wstępnej umowie nikt nie wie, ale ty o niej wiesz i piszesz :D
0
@Dari0G dla mnie to bardzo dziwne, przecież były informacje, że cała drużyna Psg miał tam być. Po czym mija kilka dni a on wjeżdża sam jak król na imieniny :D
1
@VegetaPolska powołujesz sie na dziennikarzy którzy zaprzeczyli, że podpisał wstępną umowe w styczniu :) niezły fikołek.
1
@Dari0G Nie codziennie je sie kolację z Prezydentem i jednym z najbogatszych ludzi na świecie, ostatnia kolacja z Macronem skończyła sie przedłużeniem kontraktu.
3
Mnie naprawdę nie zdziwi, jak Kylian kolejny raz wykorzystał Real dla lepszej pozycji negocjacyjnej z Psg. Patrząc na informacje i to że, poszedł na kolację z Szejkiem i Prezydentem dużo pokazuje, gdyby był w 100% zdecydowany to nie poszedłby negocjować na kolację a Szejk nie przyleciałby gdyby Kylian byl zdecowany na transfer do Realu. Oni nie mają granic, jeśli chodzi o pieniążki i mogą mu zaoferować dosłownie wszystko. Wiadomo marzeń sportowych raczej tam nie spełni, ale od dawna mam dziwne przeczucie, że dla niego najważniejsze osiągnięcia to są te indywidualne, a jak wiemy złota piłka to plebiscyt Francuski, więc to też dodatkowy argument dla którego może zostać w Paryżu. A wy jak sądzicie?
2
@kemyt1995 no mieliśmy, wykończenia zabrakło bo psycha siadła.
0
Pamiętacie? Alba haha
1
@Qlimax86 zostaje w Polsce, ide do pracy (straż) i pomagam.
7
co tu sie dziwić, gwizdają prawie każdy kontakt.
3
@katalonczyk987 jakieś źródło masz tej informacji?
0
@Gall nie mam pojęcia.
1
@bartekvisca dlatego mozna spodziewać sie bardzo dużej ilości imigrantów w Polsce.
8
Liczba urodzeń w Polsce spada od lat. Taka sytuacja nie miała jednak miejsca nigdy w historii pomiarów. W grudniu urodziło się jedynie 19 tys. dzieci. To pierwszy taki miesiąc, gdy na świat nie przyszło nawet 20 tys. dzieci.
W 2023 roku liczba urodzeń w Polsce wyniosła 272 tysiące, najmniej od 1945 roku.
Liczba urodzeń w Polsce na przestrzeni lat:
1960 - 669 500
1970 - 547 800
1980 - 695 800
1990 - 547 720
2000 - 378 348
2010 - 413 300
2020 - 354 700
(GUS)
18
@Emhyr Fatiego to zabrały kontuzje, z tym pajacowaniem to bym nie przesadzał.
1
@Gall nie ma i nie będzie :) w ofensywnie przeciętny a w defensywie tragiczny.
3
@Pedri16Future to też pokazuje jaki mentalnie dzieciaczek, dźwiga w ostatnim czasie Barcelone, niesamowite.
8
Fermin
0
@NeroTFP1 Nie da się być ekspertem w każdej dziedzinie, Stanowski od jakiegoś czasu próbuje takim być.
5
@kuz Nie musi być chora psychicznie, może po prostu mieć duże ego. Znam kilka dziewczyn które nie są za atrakcyjne wizualne a mają się za boginie.