3

@Miszcz Textu FCB o kurde, nie wiedziałem że można mieć spacje w nazwie.

1

@AmigoBlancos Wy macie słabszą ofensywe od najgorszej Barcelony w historii mojego oglądania (19 lat), to mówi samo za siebie.

0

8 minut, spoko doliczył.

0

@Aneurysm no potwierdziły sie moje słowa, głupio było ci sie odezwać przy remisie "kibicu"

0

Gdzie są kibice Realu? panowie to jest strona dla wszystkich, komentujcie. A no tak zapomniałem, jesteście tylko głośni jak wygrywacie.

7

Sędziemu plecy jebły od dzwigania Realu Madryt.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho wielkie umysły myślą podobnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bartek1817 widziałeś ich miejsce w tabeli?

1

@SlyStallone oby tak było

0

Real zaraz strzeli, Sevilla za głęboko broni.

1

@michal199500hehe najlepszy argument jaki słyszałem

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Traba727 to już sobie sam dopowiedziałeś, zapytałem nic więcej.

3

@Traba727 To nie gwiazdają, czy gwiazdają przychlasty? Ewidentnie słychać gwiazdy gdy ma piłkę, nawet komentatorzy o tym mówią.

0

Czy oni gwiazdają na Ramosa? jedną z największych swoich legend?

1

@Comentateiro Arasz od wczoraj na mieście, ma co świętować. Pierwsze liczby w tym sezonie jego ulubieńca De Jonga.

0

mam jakieś dziwne wrażenie ze Ramos dostanie czerwoną kartkę

1

@Aragorn33 robi wrażenie

1

@FcPortoFan1999 bo jest kibicem Rakowa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 chyba tak, mówiła też że jedno z dzieci zrobiła na kamerkach, patologia straszna.

2

@FCB_dimiC cos jak alfons, też jest asystentem prostytutki.

1

Właśnie mi wyskoczył jakis shorts z laską w Polsce która ma only-fans. Mówiła że, prawie wszystkie dziewczyny mają asystentów i to asystenci odpisują na wiadomości od stulejarzy którzy wykupili subskrypcje. Haha :D

0

@FutureFCBarcelona otóż to, w takich ludziach jak ty nadzieja na lepsze jutro.

6

@FutureFCBarcelona Zaraz znów zaczną sie kłócić w dyskusji, który rząd ruch* Polaków lżej w dupe :)

0

@marcin62 Z drugiej strony zakłamywanie rzeczywistości też nie jest dobrym pomysłem. Powinien podać prawdziwe statystyki.

0

@FutureFCBarcelona Pewne jest to że, kraj atakujący ma większe straty, ale te statystyki to jak z jakieś gry na łatwym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?