Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Miszcz Textu FCB o kurde, nie wiedziałem że można mieć spacje w nazwie.
1
@AmigoBlancos Wy macie słabszą ofensywe od najgorszej Barcelony w historii mojego oglądania (19 lat), to mówi samo za siebie.
0
8 minut, spoko doliczył.
0
@Aneurysm no potwierdziły sie moje słowa, głupio było ci sie odezwać przy remisie "kibicu"
0
Gdzie są kibice Realu? panowie to jest strona dla wszystkich, komentujcie. A no tak zapomniałem, jesteście tylko głośni jak wygrywacie.
7
Sędziemu plecy jebły od dzwigania Realu Madryt.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Danny Gaucho wielkie umysły myślą podobnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartek1817 widziałeś ich miejsce w tabeli?
1
@SlyStallone oby tak było
0
Real zaraz strzeli, Sevilla za głęboko broni.
1
@michal199500hehe najlepszy argument jaki słyszałem
1
@Rewolucja123 co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Traba727 to już sobie sam dopowiedziałeś, zapytałem nic więcej.
3
@Traba727 To nie gwiazdają, czy gwiazdają przychlasty? Ewidentnie słychać gwiazdy gdy ma piłkę, nawet komentatorzy o tym mówią.
0
Czy oni gwiazdają na Ramosa? jedną z największych swoich legend?
1
@Comentateiro Arasz od wczoraj na mieście, ma co świętować. Pierwsze liczby w tym sezonie jego ulubieńca De Jonga.
0
mam jakieś dziwne wrażenie ze Ramos dostanie czerwoną kartkę
1
@Aragorn33 robi wrażenie
1
@FcPortoFan1999 bo jest kibicem Rakowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 chyba tak, mówiła też że jedno z dzieci zrobiła na kamerkach, patologia straszna.
2
@FCB_dimiC cos jak alfons, też jest asystentem prostytutki.
1
Właśnie mi wyskoczył jakis shorts z laską w Polsce która ma only-fans. Mówiła że, prawie wszystkie dziewczyny mają asystentów i to asystenci odpisują na wiadomości od stulejarzy którzy wykupili subskrypcje. Haha :D
0
@FutureFCBarcelona otóż to, w takich ludziach jak ty nadzieja na lepsze jutro.
6
@FutureFCBarcelona Zaraz znów zaczną sie kłócić w dyskusji, który rząd ruch* Polaków lżej w dupe :)
0
@marcin62 Z drugiej strony zakłamywanie rzeczywistości też nie jest dobrym pomysłem. Powinien podać prawdziwe statystyki.
0
@FutureFCBarcelona Pewne jest to że, kraj atakujący ma większe straty, ale te statystyki to jak z jakieś gry na łatwym poziomie.