0

@Emhyr Kounde ma bodajże 4 a Inigo 3 asysty drugiego stopnia, to żaden wyznacznik, patrząc na to jak najczęściej zdobywamy bramki. Gundogan, Felix, Ferran, Yamal, Raphinha, Lewandowski też mają ich dużo a nikt ich za to nie chwali.

0

@arasz1819 A jak mają sie akcje od niego nie zaczynać? przecież u nas większość sytuacji bramkowych wygląda tak samo, to że on dostanie piłkę od obrońcy, bo wychodzi do podań od nich, później zagra do najbliższego to nie znaczy że trzeba go za to chwalić. Wy na siłę próbujecie go usprawiedliwić, żyjecie nadzieją ze jemu nagle cos przeskoczy i będzie zawodnikiem który pomoże zespołowi w ofensywnie i defensywie. Zapominacie ze on jest u nas już 5 rok i ma 27 lat. Nie ma on czasu na rozwój, w tym wieku zawodnik musi być gotowy do gry na najwyższym poziomie, czas to można dać Pedriemu, Gaviemu a nie facetowi któremu bliżej do 30stki i powinien mieć najlepszy okres w swoim życiu.

0

@Dankho94isback
O dziwo, już czwarty trener w Barcelonie nie wie, jak wykorzystać jego atuty. Wyjątkiem jest kilka dobrych spotkan za Xaviego w poprzednim sezonie.

1

@MesQueUnClub96 Szczerze, to nie wiem jak można bronić De Jonga w tym sezonie, w ofensywnie nic nie daje, jedynie zdobywa przestrzeń swoją szybkością ale najczęściej i tak wycofuje do tyłu, ma zero asyst we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie. W defensywie najczęściej spóźniony, zapomina o swoim zawodniku, nie zabezpiecza stref za które jest odpowiedzialny, odbiorów też ma mało. Przecież on poziomem nawet nie zbliża sie do średnich pomocników w La Lidze, idealny moment żeby go sprzedać będzie latem, ale znając życie zostanie a właściciele klubu później będą sobie pluć w brodę jak np po odrzuceniu oferty za Rakiticia.

5

@hefaj6 straszna tragedia, rodzice mają rozwaloną psychikę do końca życia.

28

Florian Wirtz - 17 asyst we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

De Jong, Pedri, Gundogan, Fermin i Oriol - 15 asyst we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

6

coś dla Yamala, sztab medyczny by zawału dostał.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@bartas97 Minus jest taki że jeszcze więcej rozyebanych młodych ludzi jeśli chodzi o psychikę, moj znajomy wyjechał do Holandii, palił tam nałogowo 1.5 roku, wrócił do Polski i był okres że spał z mamuśką w jednym łóżku, ma wykrytą nerwice, schizofrenie i zaburzenia lękowe.

0

@bartas97 ćpać i tak ćpają, więc zawsze jakiś pieniążek z tego będzie dla państwa.

2

@Visca_barca Już nie chodzi o to żeby ich porównywać, tylko o to ze Ansu mial wszystko, żeby być zajebistym skrzydłowym.

0

@Barcanajlepszyteam Nie chodzi o przejmowanie sie, chodzi o dalszą zdolność do walki, z dnia na dzień nie zastąpisz doświadczonych wojskowych którzy zginą na wojnie. Co do drugiego pytania, zwykłe przejęzyczenie, mój błąd. Malutka pod względem militarnym.

2

@D10SLEO Yamal bardziej efektowny, za to Fati był bardziej efektywny. Idealnie by sie uzupełniali na skrzydłach.

0

@Pasiak Przecież wojna na Ukrainie zaczęła się od ataku na Krym w 2014 roku, więc o czym ty mówisz? jak nie realna dla 90% osób?. Gdyby całe NATO było zjednoczone i naprawdę chciało pomóc Ukrainie to ona by wygrała wojnę, tak naprawdę większość państw, chce żeby wygrała Rosja i dlatego pomoc jest tak ograniczona, żeby tylko utrzymać Ukrainę przy życiu. Logicznym jest to że jak będzie chciał dalej wojować, to zaatakuje kraje które nie są w NATO. Zaatakowanie państwa NATO równa się z rozpoczęciem trzeciej wojny światowej, a przecież Putinowi nie chodzi o to, on chce zabierać biednym, słabym, bez większego rozlewu krwi.

1

ale szkoda Ansu...


2

@FutureFCBarcelona to co ty robiłeś w latach 90?. Z głową? oni ryzykują własnym życiem.

0

@Pasiak Głównie chodzi o to, że sobie zaprzecza w przeciągu kilku miesięcy. Co do wojny z NATO, to drugi rok nie mogą sobie poradzić z malutką Ukrainą, więc ochłoń.

1

@HighestInTheRoom Tacy ludzie jak ty mają łeb na karku, ale wiesz jak reaguje większość na takie słowa, zaraz zacznie sie panika...

1

@HighestInTheRoom właśnie o to chodzi, sam w zeszłym roku mówił że Polska jest bezpieczna bo jesteśmy w NATO, minęło kilka miesięcy i nagle zmienia zdanie o 180 stopni.

0

@meteo100 Kilka miesięcy temu mówił że atak jest mało prawdopodobny bo jesteśmy w NATO.

1

Hołownia straszy wojną...



Hołownia pół roku temu, mówi ze Polska jest bezpieczna, bo jesteśmy w NATO

https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/szymon-holownia-nato-to-podstawowa-gwarancja-bezpieczenstwa,730620.html

1

@trolownik rzucanie siekierami w żonę w jej urodzinki??

0

@MesQueUnClub96 to az tyle obowiązków?

0

@MesQueUnClub96 lekcje tenisa ponoć bardzo drogie,w porównaniu do innych sportów.

1

@MesQueUnClub96 a trenujesz cos Dodi? kochasz sport, więc zajebiscie gdybyś zaczął go praktykować.

0

@Kitek1640 najbardziej warto to zostać politykiem, masz jedno życie więc rób to co lubisz.

3

@Luciano99 z tobą Lucianek, bardzo łatwo sie dogadać.

14

Komentarz usunięty

0

@MESSIah16 Haaland

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?