Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 @Aragorn33 co sądzisz o słowach Kołodziejczyka?
4
@dominox1998 a czym on sobie zasłużył, żeby wyjść w pierwszym składzie w najważniejszym meczu sezonu?
3
@Deviler 5 sekund zajęło mi szukanie odpowiedzi
Mieszanie benzyny 95 (E10) z 98 (E5) jest technicznie możliwe i generalnie bezpieczne. Różnica w dodatkach wynosi maksymalnie 5%, co nie powinno negatywnie wpływać na działanie większości silników.
7
uwielbiam takich świrów, z takim chłopem przeżyjesz przygode życia.
2
@Culers uzależnienie tak działa, często alkohol nie lubi pić a pije.
0
Remis w Napoli byłby dobrym wynikiem? Patrząc na forme obu ekip, wydaje sie najbardziej prawdopodobny.
0
@Emhyr no rok, ale pierwszy okres przygotowawczy miał dopiero teraz.
0
@Cholek18 dlaczego? przecież Tuchel jest o kilka klas lepszym trenerem, nie jest gwarancją sukcesy ale zespół wyglądałby dużo lepiej.
0
Kibice innych klubów gadają ze nikt nie będzie chciał trenować Barcelony, a tutaj tylu kandydatów że można robić casting.
0
@Emhyr każdy trener ma gorszy okres, widziałeś ile on jest w tym Bayernie? przecież to jest śmiech na sali, nawet w ekstraklasie mają większe zaufanie do trenera.
1
@Emhyr przecież Tuchel wygrał lige Mistrzów z Chelsea i doszedł do finału z Psg + dobry okres w BvB, trenerem jest świetnym, więc to United średnio pasuje.
0
@VegetaPolska Vegeta dorośnij, interesując sie takimi głupotami zabijasz swoje ostatnie szare komórki.
1
Anna Walter [ ex Tomasza Komendy]
"Ma raka płuc z przerzutami i brak szans"
[wypowiedź z maja 2023 roku]
0
@tristan87 raka płuc mial, nałogowo palił całe życie.
2
@Nazio_87 ale co ty sugerujesz? najprawdopodobniej zmarł bo chorował na raka płuc, trzeba poczekać na oficjalne informacje a nie wmawiać ze popełnił samobójstwo.
2
@tristan87 nie wiem co sie stało, ale chorował też na nowotwór.
0
Tomasz Komenda nie żyje.
https://uwaga.tvn.pl/reportaze/uwaga-extra/tomasz-komenda-nie-zyje-spedzil-18-lat-w-wiezieniu-za-zbrodnie-ktorej-nie-popelnil-st7784976
3
@AlwaysBlaugrana No wiesz, tak potężny klub jak Bayern przegrał lige w lutym, odpadł z pucharu Niemiec z 3 ligowcem i przegrał pierwszy mecz z Lazio w lidze Mistrzów.
0
@Aragorn33 nie, nie, ciężarówki i samochody "wojskowe" były przemalowane i na kradzionych blachach, próbowały kolejny raz wjechać do Ukrainy przy pomocy Polskich celników.
0
@Aragorn33 Transport został zatrzymany, ponieważ Polscy celnicy współpracowali z przemytnikami. Nie ma to nic wspólnego z rolnikami :D a twój kolega z Twittera sobie dopowiedział i podpiął to pod propagande z blokadą transportu wojskowego i humanitarnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aragorn33 To już musisz ich zapytać czemu pomagają celnikom i strazy w ich pracy :) Wstawiłes dwa fejki, które bardzo szybko szło zweryfikować. Następnym razem musisz uważniej szukaj informacji, bo sporo osób lubi robić propagande, wystarczyło wejść w komentarze, filmików które wysłałeś i miałbyś wszystko zweryfikowane. Więc jak to teraz jest, siejesz propagande odnośnie transportu humanitarnego i wojskowego? Mogę też poszukać film bo lata po Xie, osoby która pracuje na granicy i mówi dokładnie jak to wygląda i że żaden transport z pomocą nie jest blokowany.
0
@Aragorn33 wstawiłes wyżej post pana Bartłomieja, widziałeś ten filmik? bo najprawdopodobniej był to handlarz, odnotowano już kilkanaście takich prób na granicy w ciągu ostatnich dni. Ale no trzeba zrobić propagande i pisać teksty typu że zatrzymują pomoc wojskową.
tu masz odnośnik apropo słów pana Dawida
0
@Aragorn33 No i widzisz, a ja ci wstawie posty w których piszą że nie blokują i nagrania jak przejeżdżają, słowo przeciwko słowu, nic więcej. Jak nie wywalą to przejedzie, więc co to za strajk? ja rozumiem że to może brzmi brutalnie, ale łatwo mówić osobie której życie nie zależy od rolnictwa i nie ma dostawionego noża do gardła.
0
@Aragorn33 Nie mam informacji dlaczego to robią, można sie tylko domyśleć że przemawia przez nich bezradność i strach przed tym jaka przyszłość ich czeka. Wielu rolników przez aktualną sytuację musi dokładać do interesy i nie stać ich na zakup nasion czy oleju. Więc najważniejszą kwestią jest pomoc naszym rolnikom a nie pomaganie obcym, gdzie i tak przez dwa lata Polska zrobiła dużo ponad stan i swoje możliwości.
0
@Aragorn33 Nigdzie nie masz informacji że będzie blokowany transport humanitarny i wojskowy. Czemu do tego sie nie odniesiesz? Skoro sugerujesz to w co drugim poście. Zapytałem też czy według ciebie transport dużo gorszego jakościowo towaru jest dobry i powinniśmy to robić, nie patrząc na nasze zdrowie i życie.
0
@Aragorn33 masz twitt Exena wyżej, który napisał że ich nikt nie blokuje. Rolnicy nie przeglądają, co kto przewozi, na każdym strajku są setki policjantów. Na ostatnie pytanie ci nie odpowiem, nie jestem rolnikiem, nie strajkuje, nie wiem wielu rzeczy na temat strajku. Musisz rozmawiać w tej kwestii z kimś kto najlepiej jest na miejscu. Wracając do filmiku, mam wrażenie że ty o jednym, ja o drugim. Nigdzie nie ma informacji że został zablokowany transport humanitarny i wojskowy, a nawet więcej wiele osób wypowiada sie że nie będą go blokować. Jeszcze chciałbym poruszyć kwestie zboża w Polsce, o którym jest filmik, nie ma tam żadnych pretensji od Ukrainki o których piszesz ty, czy według ciebie jest to normalne, że porównuję nas do morderców?, tylko dlatego że nie chcemy gorszej jakości zboża?, gdzie często jest zatrute. I kilka państw po badaniach zboża, wycofało sie całkiem, jeśli chodzi o handel z Ukrainą.
0
@Aragorn33 znalazłem taką informację co do blokad humanitarnych i pomocy wojskowej
Reuters:
Adrian Wawrzyniak, rzecznik Solidarności Rolników Indywidualnych:
pomoc wojskowa i humanitarna będzie przepuszczana, ale ruch pasażerski będzie blokowany.
5
@Aragorn33 tutaj masz kolejny argument, dlaczego zboże od nich nie powinno być przetwarzane i wpuszczane na nasz rynek.
Słowackie Ministerstwo Rolnictwa zakazało przetwarzania na Słowacji ukraińskiego zboża oraz wprowadziło zakaz wpuszczania go na lokalny rynek. To efekt niezadowalających wyników analizy 1500 ton pszenicy w jednym z młynów. Badania wykazały obecność niedozwolonych w UE pestycydów.
https://www.money.pl/gospodarka/slowacja-znalazla-szkodliwe-pestycydy-w-zbozu-z-ukrainy-zamyka-swoj-rynek-6887206619175872a.html