0

@MesQueUnClub96 Po co ma sie tam ładować? żeby mieć pół roku więcej, przygotuje zespół do następnego sezonu bez żadnej presji. Przecież to są idealne warunki dla trenera który przejmuje zespół.

0

@TR3YWAY no to tym bardziej, poczeka na informacje od Bayernu, Barcelona będzie dla niego opcją numer dwa i takie są niestety fakty.

0

@TR3YWAY To też nie jest takie proste, skoro woli Bayern i wie jaka jest tam sytuacja, to poczeka do wakacji i podpisze kontakt z nimi.

1

@MesQueUnClub96 No tak, nie zostanie trenerem Barcy według mnie, zdecydowanie bardziej będzie wolał wrócić do Bayernu ze względu na sympatię i to że jest Niemcem.

1

Bayern weźmie Flicka, akurat jak my potrzebujemy tego typu trenera to Bayern musi grać najgorszy futbol od lat.

0

@MESSIah16 jeszcze powinni kastrować stulejarzy którzy wykupują only-fans haha

0

@bartas97 najwięcej symuluje, najczęściej ma pretensje do arbitrów, wasze spotkania byłyby co chwilę zatrzymywane.

2

@bartas97 mówi to kibic Realu? byku wy macie Viniciusa w zespole.

0

@FcPortoFan1999 przecież on tylko stwierdził fakty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real zaraz będzie przegrywał, Rayo poczuło krew.

16

przecież to jest karny, co ten
Ćwiąkała na siłę tłumaczy Real

0

@msbigd byku oni 5 bramek to strzelili w ostatnich 5 spotkaniach.

0

@Cule1234 a Xavi wyleci po dwumeczu z Napoli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VegetaPolska ja to mam wyjebane w ten twój Real, napisałem że to tylko inna pozycja a ty sie unosisz.

0

@Hosh chyba już mu sie znudziło.

0

Jak sie nazywa ten użytkownik, który szukał podszywajacych sie kibiców? to jest dopiero kot.

0

@VegetaPolska Vegeta przecież Rodrygo to inna pozycja.

0

@pt9 Przecież my rok temu wygraliśmy ligę i superpuchar z przeciętnym trenerem jaki jest Xavi, jedynym wyjście żeby wyjść z syfu, jest pełny stadion kibiców i walka co roku o puchary.

0

@msbigd To teraz mi powiedz, sprzedając ich np za 200 mln. Aktualnie na transfery możemy wydać połowę czyli 100mln,kogo byś ściągnął za nich? żeby uzupełnić braki?

0

@Kaku11 Moim zdaniem to też byłaby dobra opcja, ilu już było wychowanków co zagrali jeden dobry sezon, były za nich oferty a Barcelona wolała wypożyczyć bo może będzie "przyszłością klubu", zawodnik na wypożyczeniu zaliczał zjazd formy i po czasie kończyło sie tym że odchodził za jakieś drobne, żeby tylko zwolnić kontrakt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys u mnie znów przypadek że jest ojca żony brat rodzony.

0

Pique ma więcej bramek od Villi, Henrego i tylko 4 miej od Iniesty, ale to był kot haha.

18

co to było haha


4

dobre, dobre


1

@Popitek12 nawet nie wiem kto startuje u ciebie na wójta ^^

1

@pioz123 nie odlatuj, Gundoganowi mógłby buty wiązać, a Niemiec jest dopiero pierwszy sezon.

0

@arasz1819 w ofensywnie dzisiaj jeden z lepszych, ale w defensywnie gra zawsze tak samo,wyjątkiem była część poprzedniego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?