Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Po co ma sie tam ładować? żeby mieć pół roku więcej, przygotuje zespół do następnego sezonu bez żadnej presji. Przecież to są idealne warunki dla trenera który przejmuje zespół.
0
@TR3YWAY no to tym bardziej, poczeka na informacje od Bayernu, Barcelona będzie dla niego opcją numer dwa i takie są niestety fakty.
0
@TR3YWAY To też nie jest takie proste, skoro woli Bayern i wie jaka jest tam sytuacja, to poczeka do wakacji i podpisze kontakt z nimi.
1
@MesQueUnClub96 No tak, nie zostanie trenerem Barcy według mnie, zdecydowanie bardziej będzie wolał wrócić do Bayernu ze względu na sympatię i to że jest Niemcem.
1
Bayern weźmie Flicka, akurat jak my potrzebujemy tego typu trenera to Bayern musi grać najgorszy futbol od lat.
0
@MESSIah16 jeszcze powinni kastrować stulejarzy którzy wykupują only-fans haha
0
@bartas97 najwięcej symuluje, najczęściej ma pretensje do arbitrów, wasze spotkania byłyby co chwilę zatrzymywane.
2
@bartas97 mówi to kibic Realu? byku wy macie Viniciusa w zespole.
0
@FcPortoFan1999 przecież on tylko stwierdził fakty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real zaraz będzie przegrywał, Rayo poczuło krew.
16
przecież to jest karny, co ten
Ćwiąkała na siłę tłumaczy Real
0
@msbigd byku oni 5 bramek to strzelili w ostatnich 5 spotkaniach.
0
@Cule1234 a Xavi wyleci po dwumeczu z Napoli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VegetaPolska ja to mam wyjebane w ten twój Real, napisałem że to tylko inna pozycja a ty sie unosisz.
0
@Hosh chyba już mu sie znudziło.
0
Jak sie nazywa ten użytkownik, który szukał podszywajacych sie kibiców? to jest dopiero kot.
0
@VegetaPolska Vegeta przecież Rodrygo to inna pozycja.
0
@pt9 Przecież my rok temu wygraliśmy ligę i superpuchar z przeciętnym trenerem jaki jest Xavi, jedynym wyjście żeby wyjść z syfu, jest pełny stadion kibiców i walka co roku o puchary.
0
@msbigd To teraz mi powiedz, sprzedając ich np za 200 mln. Aktualnie na transfery możemy wydać połowę czyli 100mln,kogo byś ściągnął za nich? żeby uzupełnić braki?
0
@Kaku11 Moim zdaniem to też byłaby dobra opcja, ilu już było wychowanków co zagrali jeden dobry sezon, były za nich oferty a Barcelona wolała wypożyczyć bo może będzie "przyszłością klubu", zawodnik na wypożyczeniu zaliczał zjazd formy i po czasie kończyło sie tym że odchodził za jakieś drobne, żeby tylko zwolnić kontrakt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys u mnie znów przypadek że jest ojca żony brat rodzony.
0
Pique ma więcej bramek od Villi, Henrego i tylko 4 miej od Iniesty, ale to był kot haha.
18
co to było haha
4
dobre, dobre
1
@Popitek12 nawet nie wiem kto startuje u ciebie na wójta ^^
1
@pioz123 nie odlatuj, Gundoganowi mógłby buty wiązać, a Niemiec jest dopiero pierwszy sezon.
0
@arasz1819 w ofensywnie dzisiaj jeden z lepszych, ale w defensywnie gra zawsze tak samo,wyjątkiem była część poprzedniego sezonu.