2

@Comentateiro u mnie znów na odwrót, im dłużej śpię tym gorzej sie czuje.

0

@Kgorecki2500 Wystarczy że jakąś część pieniążków od sponsorów, przeleje na sprzęt dla wojska...

0

@arbuz1512 Dużo więcej może zrobić reprezentując swój kraj, niż będąc mięsem armatnim po trzy miesięcznym szkoleniu.

1

@AlexDark00 Napisałeś byku że strzelił w środek bramki, a uderzył po długim rogu. W jaki inny sposób ona miała sie znaleźć w bocznej siatce?


1

@Emhyr później ściągnie Ethana Mbappe i będzie gadał że słowa dotrzymał.

8

@kuz a jak sobie zaprzecza, to piłkarze mają go za przygłupa który wszędzie mówi co innego.

1

@AlexDark00 to znaczy że trzeba umniejszać jak nie ma czym sie jarać? bo to się gryzie strasznie.

47

Wyskoczył mi post Eleven że Robert został zawodnikiem meczu, z ciekawości wszedłem w komentarze i mnie zatkało. 90% to umniejszanie, zawiść i taka niechęć do niego bo strzelił 2 bramki, w jakim my chorym kraju żyjemy. Polacy są strasznie toksyczni.

3

@JohnnySilverhand dla mnie osobiście to była największa kradzież, wygrał Ronaldo a powinien Ribery.


0

@AlexDark00 No przecież skrzydłowi robią najwięcej asyst, zobacz ile ich miał Dembele, Raphinha w poprzednim sezonie czy wcześniej Neymar. Zobacz sobie też skrzydłowych w lidze Angielskiej, Niemieckiej, Włoskiej.

1

@mekston zauważyłem właśnie, typowy Polaczek który jak umniejszy komuś to mu ego rośnie.

2

@AlexDark00 Asyst też ma porównywalnie co Villa i Henry a spotkań dużo mniej rozegranych.

0

@AlexDark00 Kto porównuję? to jest fakt kogo dzisiaj wyprzedził strzelając 50 bramke. Asysty też chcesz? bo to też ciekawe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Wynik Roberta robi niesamowite wrażenie, patrząc na to w jak mocnej Barcelonie grał Villa i Henry.

Robert Lewandowski: 50 goli (79 spotkań)

Thierry Henry: 49 goli (121 spotkań)

David Villa: 48 goli (119 spotkań)

0

@Aragorn33 a gdyby tabela wyglądała tak? bez błędów sędziowskich. Co wtedy byś napisał? kto miałby mental?



[archivo var]

0

@Aragorn33 Są pierwsi bo strasznie dużo błędów sędziowskich było gwizdane na ich korzyść, o czym pisało archivo var.

0

@Aragorn33 a gdy oni grali równe spotkania z dołem tabeli i przeciskali bramkami w ostatnich minutach, to jest mental?

3

Real przepchał 8 spotkań w samej lidze, a nikt sie do nich nie dopierdala. Co więcej u nich to mental, u nas tragiczna gra.

12

Przecież my na stare lata to na zawał pierdolniemy...

0

@Gaucho w tym klubie każdy zawodnik zalicza regres, więc powodzenia xD

0

Teraz sobie wyobrazcie które mielibyśmy miejsce gdyby nie bramki Roberta, on nam wywalczył z 10 punktów.

2

w tym klubie powinien być zakaz sprowadzania Francuzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kitek1640 cały sezon tak gra

0

@Katalończyk 99 to pewnie byli kibice Realu.

3

Celta w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła 3 punkty, oczywiście Barcelona musi nawet takiemu przeciętniakowi sie wypiąć i oddać punkty, tragedia.

2

wyjebcie tego Kounde razem z Xavim, bo to tykająca bomba, nic więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Roque w Brazylii kiedy piłka mu odskoczyła miał czas żeby sobie poprawić, w Hiszpanii każdy taki błąd kończy sie stratą piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?