Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co sądzicie? byłby to dpowiedni kierunek?
0
To co dzisiaj jeden z faworytów La Rambli do wygrania Ligi Mistrzów, czyli Inter dostaje po głowie od Atletico?
0
@skubi99 co ty piszesz w ogóle, kazdy użytkownik la rambli powie ci ze Gundogan jest o klase lepszym zawodnikiem od Holendra, co ty u niego doceniasz? Skoro większość kwestii u niego leży, i można go pochwalić jedynie za utrzymanie sie przy piłce i zdobywanie przestrzeni swoją szybkością. Gundogan ma to co wymieniłem i dokłada asysty, bramki, zapierdala w pressingu i ma więcej odbiorów. Musisz być zapatrzonym fanboyem skoro tego nie widzisz, sam De Jong na konferencji mówił że nie jest zadowolony ze swojej formy, no ale ty wiesz lepiej od niego bo pokopałeś piłkę w okręgowce na jakieś malutkiej wsi, zdrówka.
0
@skubi99 Jak najlepszym zawodnikiem? nawet pomocnikiem nie jest najlepszym w tym sezonie, Gundogan po zjada. Jedynie w poprzednim sezonie, przez część sezonu, potrafił utrzymać dłużej formę.
0
@skubi99 to jaka jest jego nominalna? wcześniej było gadanie ze Messi mu zabiera miejsce, nie ma jak rozgrywać, później ze Busi gra na jego pozycji i De Jong sie marnuje. Aktualnie nie ma żadnego z tej dwójki a jego gra nic sie nie zmienia. Prawda jest taka ze jedynym wyjściem żeby zniwelować jego ogromne braki w defensywie, jest gra wysokim pressingiem.
1
@skubi99 Każdy pomocnik zapierdala w defensywie, a jemu dajecie jakiś immunitet, to co on ma stać na środku boiska jak Messi i czekać na piłkę? Zobacz sobie najlepsze zespoły na świecie i to jak broni De Bruyne, Bellingham, Odegaard, ale no tak w przeciętnej Barcelonie pomocnik środkowy jest tylko od zdobywania przestrzeni, gdzie największy problem mamy z defensywą. Daje on jakieś liczby z przodu? żeby było warto poświęcić jednego zawodnika w defensywie?
0
A nas Frenkie trochę irytuje, a nawet wkurza twoja bierność w obronie, masz wywalone jajca, odpuszczasz krycie i zapominasz o strefach które musisz zabezpieczać.
1
@AmigoBlancos ale napisałeś o doświadczeniu...
0
@AmigoBlancos a jakie doświadczenie miało Chelsea, wygrywając ostatnio lige mistrzów?
4
@AmigoBlancos tam samo duże jak i Barcelony.
7
@MesQueUnClub96 a ojciec wie?
0
@ProMILs czyli w połowie normalny haha
0
Jak Niemiec to brać, są pracowici i skromni. Zakazałbym kupna Francuzów i Portugalczyków, dla nich najważniejszy jest wygląd i mają ego w kosmosie.
3
@VegetaPolska To tylko pokazuje jakim Dudek jest człowiekiem jeśli to prawda, Xabi mówiąc mu takie coś z pewnością nie brał pod uwagę że on wszystko powtórzy w internecie, to są sprawy kontaktowe, prywatne takim gadaniem może mu zrobić pod górkę, nic więcej.
2
@Montjuic Właśnie w normie, serce też okey,ale być może to jakaś nerwica. Stresujący początek roku...
0
@FCB_dimiC nie szczepiłem sie na covida.
0
Byłem zrobić sobie badania, wchodzę do gminnego lekarza, czekam w kolejce a tam młody chłopak z tymi samymi objawami co i ja, czyli: kucie w klatce piersiowej, szum w głowie, nudności, brak apetytu i ciągła senność. Ciekawe co to może być, nigdy w życiu czegoś takiego nie miałem, a trzyma mnie juz z tydzień.
5
@AmigoBlancos co to zmienia? hipokryta nie może powiedzieć, że ktoś inny jest narcystyczny i ma wysokie ego?
1
@BulaKG to już jest zdecydowanie za mocne combo.
0
@pt9 jak leczyć chorobę typu FOP? da sie wyjść z tego?
0
@MessiForeverTheBest wiesz taka depresja też jest uleczalna, a znam ludzi co latami z tego nie potrafią wyjść.
0
@PatrykBarca ale wiesz, nie każdy ma jakąś dwubiegunowość, schizofrenie, depresję, nerwice itd
0
lepiej być chorym psychicznie czy fizycznie? przykładowo jazda na wózku czy choroba psychiczna?
5
ale on by się przydał, jokerem był niesamowitym.
4
ale bym sobie poczytał taką relacje z wojny użytkowników la rambli ^^
I codzienne statystyki prowadzone przez @Danny Gaucho
0
@Emhyr taką akcje to nawet Radomiakowi bym skleił.
1
@FcPortoFan1999 Ja osobiście bym został i walczył, nie wyobrażam sobie ucieczki z Polski, jestem po zasadniczej służbie wojskowej, więc byłoby mi łatwiej przyswoić pewne kwestie do głowy.
3
@esem91 A to nie było wyciągnięte w kontekstu? w sensie czy ktoś go nie zapytał o coś w stylu, co będzie jak Rosja napadnie na Polske?
2
@Awtameok_Klana dziwne, ja czytałem że Solskjaer do końca sezonu.
0
@karolszymek ciężko przewidzieć przyszłość