Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiedy my ostatnio pokonaliśmy zdecydowanego faworyta i wyciągnęliśmy wynik ponad stan?
0
@13th Wydaje mi się że to kwestia trenera, za Koemana zawodnicy podejmowali dużo więcej ryzyka, wcześniej był Valverde jego zespół skupiał sie bardzo na defensywie i większość spotkań wygrywaliśmy różnicą jednej bramki. Teraz jest Xavi i gramy właśnie tak jak napisałeś czyli bez ryzyka i najważniejsze jest utrzymanie piłki. Jedynie Yamal łamie te schematy, dużo ryzykuje i robi coś nieprzewidywalnego, dlatego tak sie wyróżnia.
0
@FcPortoFan1999 A moim zdaniem Porto ma spore szanse awansować, wygrali pierwsze spotkanie, w defensywie są mocni i szczelni. Zagrają bez presji i będą spokojnie czekać za podwójną gardą na błędy Arsenalu.
3
matko boska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 nie gadaj byku, żebyś nie zobaczył tańczącej Ani Lewandowskiej z trenerem Conceição po wygraniu ligi Mistrzów.
0
@Aragorn33 wydaje mi się, że jest to tego typu sytuację że sędzia obroniłby sie z każdej decyzji, bardzo stykowa.
11
Panie Conceição, my jednak chcemy pana na trenera haha
2
@Aragorn33 a dla mnie znów czysto, Osimhen wygrał pozycje, włożył nogę a Inigo stracił równowagę.
4
z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej
https://x.com/stopthatmessiii/status/1760433479983001809
0
@Beztroskii Dla mnie zwykła walka o piłkę, Osimhen wygrał pozycje, włożył nogę a Inigo nie utrzymał równowagi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future masz mnie :D dziękuję za przypomnienie.
0
Poważnie kogoś cieszy ten remis? Oni byli tak słabi, że na luzie mogliśmy wygrać 2 bramkami. Kolejny raz dajemy tlen zespołowi który gra bez wiary i chęci. Jestem przekonany że u nas to będzie całkiem inne Napoli, oddadzą nam piłkę i będą czekać na nasze błędy, a my popełniamy ich mnóstwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos Trudny teren? przecież Napoli jest tragiczne, najsłabszy zespół na który mogliśmy trafić. Byli od nas słabi a i tak wyciągnęli wynik ponad stan, nie mamy co tu doceniać.
6
@michal199500hehe Trudny teren? Napoli jest najsłabszym zespołem na który mogliśmy trafić, a i tak zrobili wynik ponad stan, patrząc na przebieg tego spotkania. Co my mamy docenić?
0
@insp1re akurat dzisiaj Kounde zagrał dobre spotkanie.
0
@Aragorn33 bezmyślne zachowanie, życie ludzkie jest najważniejsze.
0
kolejny rywal z nami robi wynik ponad stan...
1
Kto to wczoraj pisał, że patrząc na poziom spotkań, nasze będzie najciekawsze? :D
0
@Bilon87 no dla mnie branie porazki w ciemno to trochę słabe, po prostu.
2
@Bilon87 wiara w zespół i zwycięstwo, to najważniejsze cechy kibica.
3
Lamine Yamal został dziś najmłodszym piłkarzem w historii, który strzelił bramkę w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
6
live is life...
4
@P33ck otóż to, tylko to już taki na siłę szukanie za co można pochwalić
0
Trener Napoli właśnie powiedział, że będziemy groźni, bo wygraliśmy lige w poprzednim sezonie z dużą przewagą punktów :D
0
@Bilon87 dlaczego? jesteś kibicem Barcelony?
2
@tomek8756 Jak dla to on nie żył, przeżywał piekło i był w pewnym sensie "męczennikiem". Mam nadzieję że chociaż teraz spoczywa w pokoju.
1
@partymaker aktualnie Yamal wygryzłby 90% skrzydłowych.