Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bilon87 wydaje mi sie że u takich gwiazd, to głównie dzieci wychowują opiekunki, rodzice są skupieni na robieniu "kariery" a najwięcej czasu z nimi spędzają jak trzeba wstawić zdjęcie albo nagrać tik-toka.
9
czy ten baner, idealnie opisuje Ukraińców?
1
@FcPortoFan1999 chcemy ich rozerwać, rozszarpać tylko nasi piłkarze jeszcze o tym nie wiedzą.
2
@Jakchcesz chciałbym chociaż raz, w tym sezonie to zobaczyć, to tak dużo?
5
Panowie za dwa dni idziemy na wojnę, musimy udowodnić dominację genetyczną, wyjść na wkurwieniu i ich rozszarpać. Chce zobaczyć ogień w drużynie jak za czasów Enrique, tego sobie i wam życzę.
4
@Transu96 coś dla ciebie
9
@Popitek12 La Masia, patrząc na to co osiągnęli wychowankowie i jak duża część z nich gra w poważnych ligach.
0
@AdrianJaniak Przecież wiele razy podejmował się już "normalnej pracy" i po jakimś krótkim czasie rezygnował. On jest alkoholikiem, osoby które są uzależnione, myślą tylko o piciu, nie chcą mieć obowiązków i zmartwień.
1
@July_6_BcN A jak miałby sie poczuć? to nie jest powód żeby podnosić na kogoś rękę. Współczuję twojemu przyszłemu partnerowi.
8
@Emhyr ale mu dałeś rozkminę, teraz biedny będzie szukał pół nocy.
1
@July_6_BcN serio? uderzyłabyś chłopa za takie coś?
4
@osa91 jak to Kane, często w meczu potrzebuje kilku sytuacji żeby strzelić bramke.
6
uwielbiam takie podania...
https://x.com/MusialaEra/status/1759259437343121811
0
@vangoor a które jest Rayo z którym Real zgubił dziś punkty? podpowiem ci 14.
3
@Kalin33 co to ma do rzeczy? wielu takich piłkarzy, a po transferze zmieniali zdanie.
0
@bartekvisca oj nie koniecznie, znam mase osób co nigdzie nie jeździ, a miesięcznie zostawiają takie kwoty w klubach że mieliby na wakacje.
0
@msbigd nasza obrona aktualnie jest jedną z najgorszych w historii, a ty piszesz ze mamy 5 dobrych obrońców, bardzo optymistycznie.
1
@BARCA1899Messi za Xaviego też nie mieliśmy kasy a wydaliśmy ponad 200 mln euro na transfery + wypożyczenia z opcją wykupu.
2
Musiala come to Barca
6
@MesQueUnClub96 jak Xavi do końca sezonu i wyjazd.
0
@Nazio_87 Tuchel trenerem jest kilka klas lepszym, ale ma ciężki charakter i później jest smród w szatni.
0
@Czajka90 najbardziej to oni tęsknią za Flickiem, niestety.
5
@vangoor bez sensu porównywać bundeslige do la ligi.
0
@BorzyKrzys przecież to ten aktor z Peaky Blinders, co on z siebie zrobił.
0
@Matix90 on to musi zrobić sobie dłuższą przerwę, widać po nim że jest zajechany.
7
l@MesQueUnClub96
0
Chelsea w dwa lata wydała miliard euro na transfery a bije sie o środek tabeli, współczuję kibicom.
0
@P33ck a Tuchel czasem nie przyszedł na ostatnie 10 spotkań w lidze? jak dobrze pamiętam pod koniec marca udała sie go zatrudnić. Więc tak naprawde ciężko byłoby go winić za poprzedni sezon.
0
@MesQueUnClub96 Po co ma sie tam ładować? żeby mieć pół roku więcej, przygotuje zespół do następnego sezonu bez żadnej presji. Przecież to są idealne warunki dla trenera który przejmuje zespół.
0
@TR3YWAY no to tym bardziej, poczeka na informacje od Bayernu, Barcelona będzie dla niego opcją numer dwa i takie są niestety fakty.