0

@Bilon87 wydaje mi sie że u takich gwiazd, to głównie dzieci wychowują opiekunki, rodzice są skupieni na robieniu "kariery" a najwięcej czasu z nimi spędzają jak trzeba wstawić zdjęcie albo nagrać tik-toka.

9

czy ten baner, idealnie opisuje Ukraińców?


1

@FcPortoFan1999 chcemy ich rozerwać, rozszarpać tylko nasi piłkarze jeszcze o tym nie wiedzą.

2

@Jakchcesz chciałbym chociaż raz, w tym sezonie to zobaczyć, to tak dużo?

5

Panowie za dwa dni idziemy na wojnę, musimy udowodnić dominację genetyczną, wyjść na wkurwieniu i ich rozszarpać. Chce zobaczyć ogień w drużynie jak za czasów Enrique, tego sobie i wam życzę.

4

@Transu96 coś dla ciebie


9

@Popitek12 La Masia, patrząc na to co osiągnęli wychowankowie i jak duża część z nich gra w poważnych ligach.

0

@AdrianJaniak Przecież wiele razy podejmował się już "normalnej pracy" i po jakimś krótkim czasie rezygnował. On jest alkoholikiem, osoby które są uzależnione, myślą tylko o piciu, nie chcą mieć obowiązków i zmartwień.

1

@July_6_BcN A jak miałby sie poczuć? to nie jest powód żeby podnosić na kogoś rękę. Współczuję twojemu przyszłemu partnerowi.

8

@Emhyr ale mu dałeś rozkminę, teraz biedny będzie szukał pół nocy.

1

@July_6_BcN serio? uderzyłabyś chłopa za takie coś?

4

@osa91 jak to Kane, często w meczu potrzebuje kilku sytuacji żeby strzelić bramke.

6

0

@vangoor a które jest Rayo z którym Real zgubił dziś punkty? podpowiem ci 14.

3

@Kalin33 co to ma do rzeczy? wielu takich piłkarzy, a po transferze zmieniali zdanie.

0

@bartekvisca oj nie koniecznie, znam mase osób co nigdzie nie jeździ, a miesięcznie zostawiają takie kwoty w klubach że mieliby na wakacje.

0

@msbigd nasza obrona aktualnie jest jedną z najgorszych w historii, a ty piszesz ze mamy 5 dobrych obrońców, bardzo optymistycznie.

1

@BARCA1899Messi za Xaviego też nie mieliśmy kasy a wydaliśmy ponad 200 mln euro na transfery + wypożyczenia z opcją wykupu.

2

Musiala come to Barca


6

@MesQueUnClub96 jak Xavi do końca sezonu i wyjazd.

0

@Nazio_87 Tuchel trenerem jest kilka klas lepszym, ale ma ciężki charakter i później jest smród w szatni.

0

@Czajka90 najbardziej to oni tęsknią za Flickiem, niestety.

5

@vangoor bez sensu porównywać bundeslige do la ligi.

0

@BorzyKrzys przecież to ten aktor z Peaky Blinders, co on z siebie zrobił.

0

@Matix90 on to musi zrobić sobie dłuższą przerwę, widać po nim że jest zajechany.

7

l@MesQueUnClub96


0

Chelsea w dwa lata wydała miliard euro na transfery a bije sie o środek tabeli, współczuję kibicom.

0

@P33ck a Tuchel czasem nie przyszedł na ostatnie 10 spotkań w lidze? jak dobrze pamiętam pod koniec marca udała sie go zatrudnić. Więc tak naprawde ciężko byłoby go winić za poprzedni sezon.

0

@MesQueUnClub96 Po co ma sie tam ładować? żeby mieć pół roku więcej, przygotuje zespół do następnego sezonu bez żadnej presji. Przecież to są idealne warunki dla trenera który przejmuje zespół.

0

@TR3YWAY no to tym bardziej, poczeka na informacje od Bayernu, Barcelona będzie dla niego opcją numer dwa i takie są niestety fakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?