1

@maroon Co ty, poczytaj komentarze. Mnóstwo tego jest.


32

My Polacy przekazaliśmy wam mnóstwo sprzętu wojskowego i przyjęliśmy najwięcej uchodźców. Oni nie maja wstydu, jaki to jest niewdzięczny naród.

https://x.com/igriste_rogeve/status/1759881827592876441

6

@AmigoBlancos Klopp nawet z Sevilli zrobiłby drużynę która co roku rywalizowałaby o Lige, pewnie wygrałby z nimi Lige Europy a po czasie wychodziły z grupy Ligi Mistrzów. Dla mnie osobiście przyjście tego trenera gdziekolwiek to kwarancja pucharów i sukcesów.

19

Najlepsze jest w tym wszystko to, że Atletico u siebie zagra identycznie. Muszą gonić wynik a oni do 75 minuty zamurują i będą czekać na jakiś kontratak. Kolejny raz odpadną w ten sam sposób, nic nie uczą sie na błędach. Dziwi mnie to ich podejście, gdyby jeszcze ten styl trofea przynosił, a u nich ani pucharów ani stylu. Strasznie sie to ogląda, mam wrażenie że większość tych piłkarzy ma duży potencjał a przy Simeone oni się po prostu marnują.

0

@Jackazz Mkhitaryan jest do wygryzienia

0

@Jackazz to żadne wytłumaczenie, powinien zapytać w który róg i obrońca nie miał prawda jej dotknąć.

0

@Jackazz A nie marnuje? pamiętasz ostatni remis? i jaką miał setke po podaniu Gundogana?

3

@Bartula mam wrażenie że jemu najlepiej wychodzi bieganie za Messiego w reprezentacji.

0

@MesQueUnClub96 ja tylko dodam ze z takim Brentford czy Evertonem wygrywa sie mistrzostwo, ale co ja tam wiem.

7

Luuk De Jong proszę państwa

0

@MesQueUnClub96 Piłka nożna to nie tylko bramki i asysty, dał im wiele wariantów w ataku, przyszedł Norweg i odrazu pierwszy raz w historii wygrali Lige Mistrzów.

1

@mekston otóż to, prawda jest taka że gdyby nie Robert to BvB nie zagrałoby w finale.

2

@mekston jego tokiem rozumowania jak nie strzelisz gola w finale, to cała droga sie nie liczy i to co robił np w grupie czy w kolejnych rundach.

4

@MesQueUnClub96 Oglądałeś poprzedni sezon? Lige, Puchar, Lige Mistrzów? wygrali wszystko, a jego bramki były kluczowe.

0

@gumaz po co mu drzewo do lasu? on jak siada przy stole to kobiety majtki przez głowe ściągają.

0

@kamilop taki styl po prostu mają, ciężko nie męczyć buły, jak murujesz w obronie i czekasz na błąd rywala żeby wyjść z kontratakiem.

1

@D10SLEO Przede wszystkim to Messi kreował im od groma sytuacji, nigdy nie był samolubny czy egoistyczny.

0

@kulek22 a to nie był Lukaku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Krzysztof Stanowski:

Lewandowski jest najgorszą "dziewiątką" katalońskiego klubu w ostatnich latach.

Mam teorię taką, że on nie pasuje do Barcelony. Kiedyś napisałem takiego tweeta i wszyscy się oburzyli. Im dłużej o nim myślę, tym bardziej myślę, że był prawdziwy. Nie przypominam sobie gorszego środkowego napastnika pierwszego wyboru od czasów... i właśnie. Jak daleko musimy się cofnąć? - rzucił.

Czy Eto'o był lepszy? Był lepszy. Messi, David Villa, Suarez byli lepsi? Byli lepsi. (...) Możesz iść dalej i się okaże, że gorszy od Lewandowskiego to był Islandczyk Gudjohnsen. Po nim była masa super zawodników. (...) Poziom piłkarzy, z którymi "Lewego" zestawiasz, jest kosmiczny.

3

@KrychaFCB dostali pracę po znajomosci, tam sugerują sie sympatią a nie głosem ludzi.

1

@MateS jak to mawia klasyk: jeden chu*

0

@Smixu czemu zapomniałeś literki "R" w jego nazwisku? haha^^

0

odpalcie sobie po angielsku, jak oglądacie w necie, dużo ciekawiej się ogląda.

0

@mekston ile ja bym oddał żeby on trafił do nas, kawał zawodnika a dopiero 26 lat.

7

@regatta52 przecież on czystko piłkarsko jest zajebisty, najważniejszy zawodnik Interu od lat, głównie dzięki niemu wygrali Lige, Puchar Włoch, byli w finale Ligi Mistrzów i zdobyli superpuchar Włoch.

2

Zajebiscie jest usłyszeć hymn ligi mistrzów bez tych głupich gwizdów.

0

@MESSIah16 dużo głupsze rzeczy robią ludzie w Polsce, jakoś bardzo mnie nie zaskoczył ten plakat, patrząc na ich frustracje i bezradność.

6

@jakub1906 Ronaldinho był bardziej efektowny, za to Neymar bardziej efektywny.

0

co sądzicie? byłby to dpowiedni kierunek?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?