1

@MesQueUnClub96 Paulinho też był drewniany, nadrabiał charakterem i zaangażowaniem.

1

@Lionel_Messi10 ja tam nie widzę podobieństwa, jedynie fryzura.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@abram3k jak to Kounde zagrał

0

@abram3k to kiedyś? czy po kontuzji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No nie tylko nie Ćwiąkała, on przypomina takiego dzieciaka na imprezie urodzinowej, który naczytał sie ciekawostek o piłce i udaje mądrego.

2

Mam wrażenie ze ta mała córeczka Raphinhi, byłaby bardziej nieprzewidywalna od niego na boisku.

1

@xvcWinterSoldier może dlatego że ostatnie 4 spotkania z nimi, to trzy remisy 0:0 i jedna wygrana po męczarniach 1:0

0

@Criss18Barca A jesteś dziennikarzem? czy chcesz akredytację jako specjalista na la rambli? Dla mnie osobiście druga opcja brzmi zdecydowanie poważniej i prestiżowo, więc zawsze to większe szanse że się uda.

0

@FCB24 Jest problemem, zawodnik który ma 16 lat nie może grać wszystkiego, trzeba umiejętnie zarządzać jego minutami, jego ciało nie jest jeszcze gotowe na taki wysiłek. Fizycznie on jest dzieckiem a nie zawodowym piłkarzem.

1

Droga Barcelony do finału Ligi Mistrzów (Wembley 2024)


2

@July_6_BcN pytanie, ile jest tych dobrych ludzi w dzisiejszych czasach, osobiście spotkałem może kilka takich osób przez 25 lat swojego życia.

0

@July_6_BcN No nie do końca, ludzie u władzy sie wzbogacą na wojnie a to dla nich jest najważniejsze. Nie obchodzi ich ile zginie "zwykłych ludzi", są tylko mięsem armatnim, nic więcej.

0

@buczek1991 a nie chcesz obejrzeć online? bo mam fajną strone.

0

@ChampionLW zależy ile ważysz, jak ważysz przykładowo 100 kg to nie są to dobre wyniki tylko przeciętne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Danny Gaucho Ja tam nie mam nic przeciwko normalnym kibicom Realu na tej stronie, ale ten chłopaczek jest irytujący, chce zwrócić na siebie uwagę i być w centrum. Dla mnie to w jakiś sposób próba dowartościowana się, ciężko o merytoryczną rozmowę z nim. Jest kilku kibiców Królewskich na tej stronie, z którymi naprawdę można, fajnie podyskutować ale on niestety do nich nie należy.

0

@mrboom Dla mnie zdecydowanie Adamek, mistrz świata w boksie, 60 zawodowych walk w boksie (ogromne doświadczenie). Według mnie Mamed jedynie może to przetrwać i przegrać na punkty, nie widzę żadnego argumentu, czysto sportowego po stronie Mameda.

7

@DiscoCzareQ To już trochę inna kwestia, ciekawostki, składy, analizy a sam mecz, gdzie wszyscy liczą na stratę punktów Realu.

29

@AmigoBlancos A pisz, ale nikogo to nie obchodzi :D Możesz włączyć sobie notatnik w komputerze i tam wpisywać newsy o Realu, wyjdzie na to samo.

0

@Ptasior Całkiem spore grono, to tylko osoby które w ogóle nie śledzily sytuacji. Wojna na Ukrainie trwa od 2014, kiedy Rosjanie wjechali na Krym.

1

@Gall A ja sie nie zgodzę co do stwierdzenia ze Real kadrowo nam odjeżdża. W poprzednim sezonie mieliśmy słabszą kadrę niz teraz a potrafiliśmy wygrać z nimi lige i superpuchar. W tym sezonie mamy zdobytych tyle samo bramek w lidze co ten "potężny i niesamowity" Real. Jak ogarniemy obrone to jestem przekonany, że zdobycie ligi i pucharu króla będzie czymś w zasięgu.

1



Trzy godziny później...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@David_Beckham Ja osobiście wybrałbym obrone, jest to fundament każdego zespołu. Nie chciałbym nikogo zmieniać. Chciałbym po prostu zobaczyć naszą obrone w takiej formie jak w poprzednim sezonie. Wtedy jestem przekonany, że co sezon wygrywamy jakies trofeum.

0

@David_Beckham życiowo bardzo młodzi, ale jednak ta 30stka lekko przeraża.

1

@msbigd poczyłem sie staro, bo też jestem 98 rocznik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?