3

@MESSIah16 rozbijanie dziecięcych głów o ściany, odcinanie palców z pierścionkami, gwałty, wybijanie złotych zębów, wyrywanie języków

…) kiedy Żydzi leżeli na ziemi, to B. Feliks wziął bagnet i każdego Żyda po kolei przebijał bagnetem pod lewą łopatkę, a ci, którzy z nim byli, to szpadlami rozcinali Żydom głowy i wrzucali do okopu. /Czesław K.

3

@skubi99 Nie współpracowali, byli podejrzani o współpracę. A czy ja porównałem? napisałem ze u nas też sa bohaterowie, którzy dopuszczali sie mordów. Jest tego o wiele więcej ale nie chce mi sie kopiować, ktoś kto pamięta historie, zna kilka podobnych mordów np Zbrodnia w Sahryniu, Zbrodnie w Pawłokomie

5

@skubi99 łap, akurat jest wszystko co wymieniłeś, dodałem tylko jeden link, jest tego za dużo.

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/02/01/polacy-mordowali-nie-tylko-w-jedwabnem-trzy-pogromy-ktorych-powinnismy-sie-wstydzic/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MESSIah16 nikt nie napisał że trzeba ich gloryfikowac :)

4

@Hosh można też dodać że, o Historii trzeba pamiętać ale nie można nią żyć.

7

@MESSIah16 Mam ci wymienić naszych bohaterów narodowych, którzy dopuszczali sie mordów i mówili podobne rzeczy? W każdym kraju są tacy "Bohaterowie".

0

@A4ron Spółka Lewiatana (Eurocash, KRS 0000213765) jest zarejestrowana i ma siedzibę w Polsce, polski zarząd, a akcje są notowane na polskiej giełdzie. Portugalczyk Luis Amaral posiada pakiet 44% akcji.

0

@wawrzyn1 Haha, do czego ty sie nadajesz. Jesteś przygłupem, zaczepiłeś w chamski sposób bez argumentów :) zdrówka.

2

Polska


0

@wawrzyn1 Przecież sam zaczepiłeś używając przekleństw, nie masz żadnego argumentu, tylko na siłę próbujesz coś wmówić. Rozmawiam z tobą na twoim poziomie, tak jak sam zacząłeś w pierwszym zdaniu wyżej hipokryto.

2

@bartas97 Ale co ty teraz mi wmawiasz dzieciaku? chciałeś przykład więc wysłałem, nie ważne kto by grał, nie jestem fanboyem żeby beczeć o jakiś mecz w piłce nożnej, jak trzeba powtórzyć to trzeba. Zejdź na ziemię i nie mierz wszystkich swoją miarą.

1

@bartas97 Nie możesz sobie sam wpisać? Masz kilkanaście przykładów po wpisaniu jednego zdania.

https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/75594349/zakonczony-mecz-zostanie-powtorzony-wykryto-blad-var/amp

1

@bartas97 przecież wielokrotnie mecz był powtarzany, dogrywany i nie była to wina żadnego z zespołów.

1

@bartas97 Honoru? Skoro coś było niezgodne z przepisami to trzeba to powtórzyć. Każdy zespół zrobiłby tak samo i honor nie ma nic do rzeczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@wawrzyn1 Przecież sam napisałeś że, absorbował uwagę obrońcy, więc użyłeś tego samego argumenty, ty ogarniasz, czy upośledzony? Tłumaczenie? tak jest w przepisach, o czym pisali specjaliście np z archivo var.

10

@AmigoBlancos no tak, co w tym dziwnego? nie ma w sporcie miejsca na takiej zagrywki.

20

powinni zawieszać takich piłkarzyków


0

@fart Legia mistrzostwo Polski juniorów regularnie zdobywa, Lech najczęściej jest drugi w młodzieżowych zespołach w ostatnich latach, a dużo więcej wychowanków wprowadza.

0

@wawrzyn1 przecież ten obrońca nawet uwagi na niego nie zwrócił, więc jak absorbował? ty jesteś jeszcze nayebany, czy na siłę chcesz zabłysnąć bez argumentów?

0

@PatrykBarca Zawsze mogą brać młodych z akademii, skoro można rozwijać młodzież w Barcelonie, gdzie presja i wymagania są dużo większe to dlaczego nie może np Legia tego robic?

6

o matko boska, co on powiedział.


19

@Kamiloza91 Ferran brał udział w akcji, wyskoczył do piłki. Rudiger całkowicie olał sytuacje i piłkę. Pretensje to trzeba mieć do Torresa, przez jego głupotę, nie uznali bramki.

0

@Traba727 pomogę ci, gdyby dostał czerwoną kartkę, to nie miałby jak zostać sfaulowany w drugiej sytuacji.

oczywiście nie oceniam tych sytuacji, czysto logicznie.

0

@AmigoBlancos Przecież każdy logicznie myślacy kibic wie ze Barcelona jest tragiczna, nie zmienia to tego ze do tego momentu zostaliśmy najwięcej razy oszukani w lidze.

0

@AmigoBlancos Co mają stracone bramki do błędów sędziowskich? ty byku jeszcze trzeźwy jesteś? Jesteście słabi w obronie, to możemy was okradać, co to w ogóle za rozumowanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos No traci, jest to najgorsza Barcelona od X lat. Dlatego ma tragiczną defensywe i ofensywe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?