Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MESSIah16 rozbijanie dziecięcych głów o ściany, odcinanie palców z pierścionkami, gwałty, wybijanie złotych zębów, wyrywanie języków
…) kiedy Żydzi leżeli na ziemi, to B. Feliks wziął bagnet i każdego Żyda po kolei przebijał bagnetem pod lewą łopatkę, a ci, którzy z nim byli, to szpadlami rozcinali Żydom głowy i wrzucali do okopu. /Czesław K.
3
@skubi99 Nie współpracowali, byli podejrzani o współpracę. A czy ja porównałem? napisałem ze u nas też sa bohaterowie, którzy dopuszczali sie mordów. Jest tego o wiele więcej ale nie chce mi sie kopiować, ktoś kto pamięta historie, zna kilka podobnych mordów np Zbrodnia w Sahryniu, Zbrodnie w Pawłokomie
5
@skubi99 łap, akurat jest wszystko co wymieniłeś, dodałem tylko jeden link, jest tego za dużo.
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/02/01/polacy-mordowali-nie-tylko-w-jedwabnem-trzy-pogromy-ktorych-powinnismy-sie-wstydzic/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MESSIah16 nikt nie napisał że trzeba ich gloryfikowac :)
4
@Hosh można też dodać że, o Historii trzeba pamiętać ale nie można nią żyć.
7
@MESSIah16 Mam ci wymienić naszych bohaterów narodowych, którzy dopuszczali sie mordów i mówili podobne rzeczy? W każdym kraju są tacy "Bohaterowie".
0
@A4ron Spółka Lewiatana (Eurocash, KRS 0000213765) jest zarejestrowana i ma siedzibę w Polsce, polski zarząd, a akcje są notowane na polskiej giełdzie. Portugalczyk Luis Amaral posiada pakiet 44% akcji.
0
@wawrzyn1 Haha, do czego ty sie nadajesz. Jesteś przygłupem, zaczepiłeś w chamski sposób bez argumentów :) zdrówka.
2
Polska
0
@wawrzyn1 Przecież sam zaczepiłeś używając przekleństw, nie masz żadnego argumentu, tylko na siłę próbujesz coś wmówić. Rozmawiam z tobą na twoim poziomie, tak jak sam zacząłeś w pierwszym zdaniu wyżej hipokryto.
2
@bartas97 Ale co ty teraz mi wmawiasz dzieciaku? chciałeś przykład więc wysłałem, nie ważne kto by grał, nie jestem fanboyem żeby beczeć o jakiś mecz w piłce nożnej, jak trzeba powtórzyć to trzeba. Zejdź na ziemię i nie mierz wszystkich swoją miarą.
1
@bartas97 Nie możesz sobie sam wpisać? Masz kilkanaście przykładów po wpisaniu jednego zdania.
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/75594349/zakonczony-mecz-zostanie-powtorzony-wykryto-blad-var/amp
1
@bartas97 przecież wielokrotnie mecz był powtarzany, dogrywany i nie była to wina żadnego z zespołów.
1
@bartas97 Honoru? Skoro coś było niezgodne z przepisami to trzeba to powtórzyć. Każdy zespół zrobiłby tak samo i honor nie ma nic do rzeczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@wawrzyn1 Przecież sam napisałeś że, absorbował uwagę obrońcy, więc użyłeś tego samego argumenty, ty ogarniasz, czy upośledzony? Tłumaczenie? tak jest w przepisach, o czym pisali specjaliście np z archivo var.
10
@AmigoBlancos no tak, co w tym dziwnego? nie ma w sporcie miejsca na takiej zagrywki.
20
powinni zawieszać takich piłkarzyków
0
@fart Legia mistrzostwo Polski juniorów regularnie zdobywa, Lech najczęściej jest drugi w młodzieżowych zespołach w ostatnich latach, a dużo więcej wychowanków wprowadza.
0
@wawrzyn1 przecież ten obrońca nawet uwagi na niego nie zwrócił, więc jak absorbował? ty jesteś jeszcze nayebany, czy na siłę chcesz zabłysnąć bez argumentów?
0
@PatrykBarca Zawsze mogą brać młodych z akademii, skoro można rozwijać młodzież w Barcelonie, gdzie presja i wymagania są dużo większe to dlaczego nie może np Legia tego robic?
6
o matko boska, co on powiedział.
19
@Kamiloza91 Ferran brał udział w akcji, wyskoczył do piłki. Rudiger całkowicie olał sytuacje i piłkę. Pretensje to trzeba mieć do Torresa, przez jego głupotę, nie uznali bramki.
0
@Traba727 pomogę ci, gdyby dostał czerwoną kartkę, to nie miałby jak zostać sfaulowany w drugiej sytuacji.
oczywiście nie oceniam tych sytuacji, czysto logicznie.
0
@AmigoBlancos Przecież każdy logicznie myślacy kibic wie ze Barcelona jest tragiczna, nie zmienia to tego ze do tego momentu zostaliśmy najwięcej razy oszukani w lidze.
0
@AmigoBlancos Co mają stracone bramki do błędów sędziowskich? ty byku jeszcze trzeźwy jesteś? Jesteście słabi w obronie, to możemy was okradać, co to w ogóle za rozumowanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos No traci, jest to najgorsza Barcelona od X lat. Dlatego ma tragiczną defensywe i ofensywe.