0

@HypeR Laszlo Heinitz kupił pizze za 10 tys btc, skąd masz informacje ze nie żyje? Jeszcze jakiś czas temu, widziałem wywiad z nim.

4

Pogba w United :D


0

@Albatros "pierwszy lepszy artykuł w google jak wyglądają plany treningowe piłkarza rozwieje twoja tezę o 3 godzinach treningu i do domu albo do klubu xd"

"mogłeś zostać piłkarzem i byś sobie teraz po 3h trenował i do domu szedł"

Sam sobie zaprzeczasz, w kilku zdaniach, nie masz żadnego argumentu, dlaczego piłkarz ma ciężkie życie jak "zwykły człowiek". Jesteś jakiś upośledzony albo pijany. Ciężko inaczej to wytłumaczyć.

0

@A4ron często takie kary są przekazywane na cele charytatywne, takie kwoty potrafią uratować ludzkie życie.

0

@Katalonbar pies może przebywac tyle czasu bez opieki?

2

@tbas a jak ci granat upierdoli noge, to masz za darmo kule ortopedyczne, warte u nas jakieś 100 zł.

9

co tu się dziwić, on mentalnie zawsze był 15 latkiem, tak jak i jego kibice.


Cristiano Ronaldo zawieszony na jeden mecz oraz ukarany grzywną 7300 euro za gest wykonany w kierunku kibiców Al Shabab. Gest był odpowiedzią na skandowanie z trybun „Messi, Messi, Messi"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dari0G wnosi ona coś pożytecznego? czy tylko wygląda? :)

6

kolejne zwolnienia w kanale sportowym


1

@Albatros Ja chłopie pracuje w straży, nie miałbys nawet podjazdu żeby tam sie dostać. Więc powiedz co ty robisz ambitnego w życiu? Skoro ublizasz mi od głupków. Wiem jak wygląda, mają rano trening, później zajęcia regeneracyjne i wieczorem trening strzelecki, lub fizyczny jak np w Radomiu. Dzień przed meczem mają trening taktyczny 45 minut, dzień po meczu mają najczęściej wolne. Czyli w tygodniu, dwa dni praktycznie wolne + jeden dzień meczowy. Robię to samo bez regeneracji + pracuje. I nikt mi za to nie placi, czekam żebyś wymienił plusy osoby która pracuje za małe pieniądze fizycznie.

0

@Albatros Krótko pracują, zarabiają ogromne pieniądze, prowadzą zdrowy tryb życia itp itd. Wymień mi plusy osoby która pracuje fizycznie za małe pieniądze. Ja prowadzę bardzo podobny tryb życia, jak zawodowy sportowiec + pracuje mase godzin dziennie.

0

@Albatros Każda praca ma minusy, więc o czym ty piszesz w ogóle. W porównaniu do innych prac jest ona zajebista, o czym mówi większość zawodników.

1

@Albatros Ale ty jesteś odklejony dzieciaku, rób coś od małolata co lubisz/kochasz, później mniej z tego ogromne pieniądze. Zobaczysz czy będzie ci tak źle.

1

@Albatros Samiec alfa? każdy, nawet debil stwierdzi że mają dużo lepsze życie od przeciętnego. No ale ty musisz sie doczepić na siłę.

3

@Rewolucja123 Ja pracuje po 10-12h dziennie, robię codziennie trening, wychodzę z domu o 5 jestem o 20, zarobię kilka razy mniej od niego miesięcznie i nie marudzę. Piłka nożna uratowała mu życie, powinien docenić a nie gadać głupoty o l4 i braku wolnego, gdzie pracują max 3h dziennie. Np w Radomiaku siłownie, mają tylko 2 razy w tygodniu i też jest to zespół z ekstraklasy, więc nie przesadzaj. Prawda jest taka, że taki piłkarzyk nie poradziłby sobie ze "zwykłym życiem" i obowiązkami, a płacze że uprawia jeden z najlepszych zawodów na świecie.

17

niezły wariacik


5

@kanver_ on do tych prostopadłych piłek najlepiej wybiega, szkoda że skuteczność u niego zawodzi.

6

idealne warunki dla Torresa i Roque


0

@Emhyr systematycznie zaczął strzelać i wygląda dużo lepiej od meczu z Alaves, czyli początek lutego jak dobrze pamietam.

0

@Emhyr A moim zdaniem to bardziej decyzja Xaviego zmieniała ich podejście i bardziej zmotywowała. Były jakieś informacje ze kilku zawodników prosiło go o pozostanie i pytali co mogą zrobić, żeby zmienił zdanie.

2

@LM10GOAT zrobiłbym jej jajecznice do łóżka z matlesu jajek.

0

@icon3520 to raczej ciebie nie zaskoczę, skoro już tyle ich zobaczyłeś. podobał sie chociaż?

0

@AduŚ07 pamiętam i ja :) tamte lulki byłby zajebiste, aktualnie są jakieś podróbki, które nie smakują za dobrze.

0

@Pedri16Future a co tu próbować? smakują jak najtańsze lulki :D

0

@icon3520 Zbaw nas ode złego

1

Jeszcze kilka lat temu, robiliśmy ten Inter rezerwami, to tylko pokazuje jak oni sie rozwijają, a jak my sie zwijamy...

1

jak Simone Inzaghi radził sobie w Lazio? oglądał ktoś? patrząc jakim trenerem jest w Interze, to naprawdę robi duże wrażenie.

5

@Pawci023x Przecież tworzymy najwięcej sytuacji w lidze, niewykorzystanych sytuacji też mamy najwięcej w lidze. Wiec czemu sugerujesz, że nie miałby kto mu dogrywać?

5

@kamiVeB Dodi przeloguj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?