0

@tbas no to oglądamy inny mecz, coraz większe dziury w naszym zespole, które biorą sie z tego, że nie nadążamy i jesteśmy spóźnieni.

1

@cules100pro Na boisku? grają na dużo większej intensywności od nas, mają coraz więcej miejsca w środku pola i częściej wychodzą z kontrami.

1

Jak to było? Oni nie dadzą rady zagrać na dobrej intensywności, bo grali w pucharze króla?. Tymczasem to my już pod koniec pierwszej połowy oddychamy rękawami. Zajadą nas fizycznie, jak ostatnio w pucharach.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@p3rshing a co on takiego zrobił?

0

@michal26 Nawet przed ich kontuzjami wyglądało to bardzo podobnie, jeśli chodzi o szanse. Nie oszukujmy sie w tym sezonie Pedri i De Jong grają poniżej jakichkolwiek oczekiwań, jedynie Gundogan pcha ten wózek w pomocy.

1

Dla mnie osobiście te kontuzje to po prostu zmęczenie sezonem, zawodnicy nie byli odpowiednio przygotowani do tego sezonu.

0

@Siedlec666 żadnych kontuzji? ja rozumiem złość, ale zobacz co sie dzieje/działo w Liverpoolu, Realu, Arsenalu czy Milanie.

0

bez kontaktu z rywalem, masakra...

2

@MesQueUnClub96 była szansa to dobić po strzale Cancelo.

2

a Lewandowski łapy rozkładał, zamiast biec na bramkę, jak piłka leciała w jej kierunku...

0

Mam nadzieję, że dzisiaj tylko jeden Hernandez będzie przeciwko nam. Xavi mógłby pomóc taktyką, czytaniem gry i zmianami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest bardzo ważny mecz za 6 punktów, nie pamiętam kiedy taki wygraliśmy :D

0

@gumaz Zapytałem czy ma nieuleczalną chorobe, dostałem odpowiedź. Wiec po co ma wisieć ten komentarz?

0

@FcPortoFan1999 obyś sie mylił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca a w pucharach przegrywał, to tylko pokazuje jak dużo słabszy rywal kadrowo, może rywalizować z nami gdy ma lepszego trenera.

0

@mkord mądrego to az miło poczytać :)

0

@GeneralXavi Valverde taktycznie jest kilka klas lepszym trenerem od Xaviego, jedyny sposób w jaki możemy wygrać ten mecz to indywidualnosci. Bilbao ma wiele wiecej schematów w ofensywnie i lepiej bronią, pomimo dużo słabszej kadry.

1

Czyli bez człowieka, natura radzi sobie najlepiej

Wilki z Czarnobyla rozwinęły odporność na raka.

Doktor Cara Love, biolog ewolucyjny i ekotoksykolog z Uniwersytetu Princeton w USA zbadała, w jaki sposób wilki w Czarnobylu bezproblemowo funkcjonują w środowisku pełnym cząsteczek radioaktywnych. Zwierzętom założono obroże radiowe w 2014, aby monitorować ich ruchy. Badania umożliwiały zespołowi pomiary w czasie rzeczywistym, gdzie przebywają i jak są narażone na promieniowanie. Pobrano również próbki krwi wilkom żyjącym na terenie Czarnobyla.

Naukowcy twierdzą, iż część ich informacji genetycznej wydaje się odporna na zwiększone ryzyko choroby nowotworowej.

W 1986 r. w elektrowni jądrowej w Czarnobylu doszło do eksplozji reaktora jądrowego. Z miasta trzeba było ewakuować blisko 100 000 osób z uwagi na wybuchu i promieniowanie powodujące raka.

Od tego momentu obszar jest opuszczony przez ludzi. Jednak kwitnie tam życie dzikich zwierząt, takie jak wilki i konie, które wędrują po pustkowiach ewakuowanego miasta ponad 35 lat po katastrofie.



2

Erik ten Hag (odklejony)

"Uważam, że to był ogólnie udany występ. Wychodziliśmy na prowadzenie 1:0 i mieliśmy swoje momenty, aby zdobyć drugą bramkę."

"Jesteśmy rozczarowani, ale musimy to zaakceptować. Mieliśmy szanse, by zdobyć przynajmniej jeden punkt, ale równie dobrze mogliśmy sięgnąć po zwycięstwo."

0

@FCB_dimiC nie lubicie się?

0

@MarioVeB! łamiesz regulamin łobuziaku

0

@jedrek7000 Przecież u niego każdy zawodnik zaliczy progres, daj mu Barcelona i taki Raphinha byłby kotem

3

Nie da sie przed nimi skuteczniej bronić, to jest chore jak oni grają.

1

Foden 27 G/A w tym sezonie...

0

Nie no, dzisiaj zajebista niedziela dla Dodiego. Haaland przeciętny, ze zmarnowaną 100% okazją.

0

niesamowity jest ten Foden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?