0

Przecież kibice Valencii, gdyby mogli to by zabili tego Viniciusa na stadionie. Straszne jest to, jak niektórzy ludzie toksycznie odbierają sport.

2

@TR3YWAY ja już jak słucham, to tylko stare klasyki




2

@MesQueUnClub96 bez kitu, najgorsze, że przed takim sie nie ucieknie.

3

nie ma co się dziwić, że oni tak szybko biegają.


0

@July_6_BcN Rust już myśli co będzie z jego meblami, jak kobitka wyrzuci go z chaty.

0

@Stoiczkow czyli słowa Bidena, że Putin jest szalonym skurwysynem i Nato zmiecie ich z planszy, przy ewentualnym konflikcie nie są podobne?

0

@Stoiczkow No niby wymagasz, ale cały świat mówi podobnie o Rosja, od Prezydenta Stanów Zjednoczonych do prezydenta Francji.

0

@Stoiczkow Z drugiej strony przypierdzielac sie o te słowa, gdzie Miedwiediew co tydzień nam grozi i mówi, że nas wysadzi atomówką. Nie dziwię mu sie, że hamulce mu puściły i w końcu ktoś odpowiedział na zaczepki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barcanajlepszyteam do tego ciężko sie odnieść, nie wiem czy to prawdziwe informacje, więc wolę przemilczeć.

0

@Tasde Jeśli chodzi o mnie, mi osobiście chodziło o to, że sobie zaprzecza. Kilka miesięcy temu mówił, że jesteśmy bezpieczni, nie grozi nam wojna, mamy mocny sojusz z Nato. Teraz nagle sie odkleił i w każdy wywiadzie, udaje wojownika. Mówi, że wojna jest bardzo prawdopodobna i pokonamy Putina. Jaki to ma sens? Dodam tylko, że Duda tego samego dnia powiedział, coś w stylu: "nie wierzę że Rosja zaatakuje kraj Nato". Próbują zrobić z ludzi idiotów, zmieniają narrację co kilka tygodni, według ciebie jest to w porządku?

Lipiec 2023

https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/szymon-holownia-nato-to-podstawowa-gwarancja-bezpieczenstwa,475010.html


0

co tu sie dziwić, żeby strzelić bramke potrzebujemy 3-4 dogodnych sytuacji.



0

@Destroyer_of_Worlds No nie zgodzę się do końca, skoro płacą trenerowi 34 mln euro rocznie, to sa bogaci i finansowo stać ich na bardzo dobrych zawodników.

2

@Emhyr kluczowych podań nie dawał Balde? sam miał 7 asyst w poprzednim sezonie. Dembele nie ta strona? bardzo często je zmieniał, prawie w każdym spotkaniu, zamieniali sie z Raphinha. Głupoty gadasz z tym że nowy trener całkowicie odmieni zawodników którzy aktualnie są słabi, przeciętni i zrobi z nich zajebistych jak byli w poprzednim sezonie, nie masz żadnej pewności, że tak będzie,żyjesz nadzieją kibica nic więcej. Nazwiska nie grają jak nie są w formie i o to chodziło, a ty jakiegoś Ślisza porównujesz który nie ma umiejętności. Szkoda czasu, naprawdę.

1

@Emhyr Dembele> Felix. Alba/Balde w ofensywnie dali więcej od Cancelo i straciliśmy dużo mniej bramek. Jedynym znaczącym wzmocnieniem jest Gundogan, ale wypadł bardzo mocny Gavi na cały sezon, więc sie tak nie rozpędzaj. Obrona jest ta sama ale całkiem inna forma zawodników, czego ty nie rozumiesz? nie masz pewności ze Kounde, Balde, Araujo, Christensen, Ter Stegen przy nowym trenerze będą kotami jak w poprzednim sezonie, jedynie taka pewność możesz mieć w Fifie. Trzeba żyć teraźniejszością i oceniać zawodników w aktualnej formie, tak to dziala w piłce nożnej.

0

@Emhyr przecież z wyników rozlicza sie na koniec sezonu, a nie w trakcie. Co to w ogóle za argument? mam ci wymienić zawodników którzy w zeszłym sezonie, byli dużo lepsi niz teraz? O sile kadry stanowi forma zawodników a nie nazwiska, wymieniłeś tylko dwa nazwiska, porównaj sobie obronę z poprzedniego sezonu do dzisiejszej, pomoc w zeszłym roku też dawała zdecydowanie więcej. O ataku już nie wspomnę, gdzie Robert, Dembele, Raphinha byli w zdecydowanie lepszej formie. Za duzo w Fifę grasz dzieciaku, jak myślisz, że nazwiska grają, nie unos i nie ubliżaj, bo pokazujesz jak "dojrzały" jestes.

0

@Commando Próbują grać, ale im nie wychodzi. Jest to upośledzona wersja tiki-taki

0

@Emhyr wyniki pokazują ci jaką masz kadrę, nazwiska nie grają. Barcelona z poprzedniego sezonu, zjada i wypluwa dzisiejszą.

1

@Tabaluga37 przecież my mówimy o ostatnich latach, za osiągnięcia szacunek, ale to nie jest wytłumaczenie, żeby go na siłę trzymać gdzie zespół wygląda tragicznie.

0

@Emhyr Pep mówił o nim, że jest wyznacznikiem i nauczycielem szkoły Cruyffa. Busi i Leo dali mu koszulkę z podpisami i napisałem ze podziwiają jego styl gry. Jedną z Najlepszych kadr? nie odlatuj chłopie, bo żyjesz przeszłością i poprzednim sezonem.

0

@Commando No zna sie, jest jedynym z najlepszych na świecie. Ale nie znaczy, że jest wyrocznią i trzeba robić wszystko co powie. Chwali De Zerbiego, bo ten preferuje podobny styl do niego, lubi utrzymać sie przy piłce, dominować środek pola, grać w trójkątach. Powtórzę sie Xaviego i Setiena też wychwalał za styl i wróżył im świetlaną przyszłość w Barcelonie. Futbol się zmienia, staje sie bardzo bezpośredni, Pep też bardzo dużo zmienił w swoim stylu i nie gra tiki-taki której nam ciągle narzuca, trzeba zrozumieć, że przez ten styl staliśmy sie ofiarami i pośmiewiskiem w Europe, bo z rywalami bardziej bezpośrednimi, fizycznymi dostajemy baty i ciągniemy kolejne kompromitacje za sobą.

0

@Emhyr Zobaczymy po niedzielnym spotkaniu, jak my cokolwiek tam ugramy to będę w szoku.

6

@Emhyr Setiena i Xaviego też polecił i chwalił. Uparli sie na to mityczne DNA, nic więcej. Im szybciej Barcelona zrozumie, że nie ma piłkarzy na taki styl gry, tym szybciej zaczniemy rywalizować z najlepszymi na świecie.

0

@esem91 Zagra, zagra :) fizycznie to maszyny do biegania.

1

@Barcaa12 tylu świetnych zawodników a on ich marnuje strasznie.

2

@Kuba_1 Z drugiej strony, przy wysokim pressingu, bardzo dobrze ostatnio zadziałały długie piłki za linie obrońców. Mam nadzieję że nie będą klepać, tylko zagramy znów bardzo bezpośrednio przy ich pressingu.

0

I taki Simeone zarabia 34 mln euro rocznie. Dla porównania Guardiola ma 23, Klopp 17 a Ancelotti 11, w co oni się wjebali.

0

@Litman Duża część ludzi u nas na stadionie to turyści, czesto nie znają nawet składu. Przyjechali do Barcelony, bo jest ładna pogoda i przy okazji kupili bilet na mecz.

0

Wolałbym oddać Felixa i kupić Williamsa, cena będzie bardzo podobna, bo klauzula Nico w najbliższych latach to 50mln euro.

1

@MesQueUnClub_87 O to własnie chodzi, tak jak napisałeś, mało ludzi zdecydowanych. Ja bardzo chętnie bym sie spotkał i pogadał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?