Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA dożywocie? już to widzę...
1
@BORO_12 no a Klopp wróci w 2025 najprawdopodobniej po rocznej przerwie, sam sobie zaprzeczasz.
1
@BORO_12 a Włochy? kilkukrotnie mówił że jest fanem Serie A, Inter, Milan, Napoli, Juventus? Co do ligi Hiszpańskiej to prędzej widziałbym go w Atletico niz Realu czy Barcelonie.
3
@fart Zaraz nastąpi zmiana narracji przy przykładowym remisie z Bilbao.
0
@BORO_12 wróżysz z fusów nic więcej, nie masz żadnych informacji i argumentów.
1
@BORO_12 nie ma żadnych informacji, że Xabi chce odejść po zakończonym sezonie.
0
@bstryyy wolałbym innego trenera z topu bez Mbappe.
1
@BORO_12 Przecież głównym faworytem do zastąpienia Carlo jest i będzie Xabi Alonso, nie było żadnych informacji o Kloppie, to twój wymysł nic więcej. Jeszcze chciałbym usłyszeć jakieś argumenty dlaczego z Flickiem będzie porażka, a z De Zerbim nie.
0
@VegetaPolska zanim by policja przyjechała to on by ci 10 razy uciekł.
1
@BORO_12 Dlaczego pójdzie do Realu? w czym Flick jest gorszy od De Zerbiego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Francuski futbol stał się kwestią polityczną. Wczoraj mówiono o obecności Mbappe na spotkaniu w Pałacu Elizejskim, niewiele jednak mówiło się o tym, że na tym spotkaniu pojawił się również dyrektor BeIN Sports Yousef Al-Obaidly, a także prezes LFP (organu zarządzającego zawodowymi rozgrywkami we Francji) Vincent Labrune.
Ich obecność rodzi następujące pytanie - czy prawa telewizyjne są sprawą państwową? [@AndiOnrubia]
3
@Jakchcesz i będą dyskutować o kryzysie rolników.
2
otóż to
2
Jurgen Klopp:
„Jestem prawie pewien, że Wataru Endo podpisze kolejny długoterminowy kontrakt w Liverpoolu”.
„Może i ma 31 lat, ale to jest maszyna!”.
Szczerze myślałem, że on ma z 20 lat. Dużo osób śmiało się z tego transferu, a on jest uzupełnieniem składu i sporym wzmocnieniem.
0
@Pedri16Future nie robi, zgrywa eksperta bez jakiejkolwiek wiedzy.
5
@kanver_ skuteczność Roberta i Haalanda praktycznie taka sama, a Dodi pisze ze jeden potrzebuje 10 setek a drugi 2 do strzelenie bramki. Co za pieprzenie, bez pokrycia i argumentów.
1
@Pedri16Future to już winna Roberta, ma najwięcej niewykorzystanych sytuacji w lidze.
Napastnik Barcelony w dotychczasowych meczach wykreował sobie 21 "dużych okazji". Wykorzystał tylko sześć z nich.
Dane ze stycznia...
0
@Pedri16Future No najczęściej kreują mu sytuację koledzy z zespołu, podobnie jak z Haalandem.
1
@MesQueUnClub96 przecież Robert ma najwięcej zmarnowanych sytuacji w lidze i najwięcej oddanych strzałów.
Potrzebuje prawie 4.5 sytuacji do zdobycia jednej bramki.
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/75292815/to-nie-zart-robert-lewandowski-najgorszy-w-calej-lidze/amp
1
Najlepsze jest to, że Dodi Robercika naszego to broni i chwali, a jak Haaland strzela bramki praktycznie w identyczny sposób jak Robert to mu umniejsza i na siłę szuka wymówki. Mam wrażenie, że na tym koncie to siedzi kilka osób i losują od czego są ekspertami i jakiej narracji mają sie trzymać.
0
@Popitek12 Według mnie Kane bardziej wszechstronny, Haaland to maszyna do strzelania bramek. Więc dużo zależy od stylu gry zespołu, np u nas nie ma problemu z kreowaniem sytuacji, więc Haaland pasowałby idealnie i dałby nam więcej od Kane.
4
@MesQueUnClub96 on zje każdą ligę do której pójdzie, maszyna i potwór do strzelania bramek.
17
De Bruyne w jednym spotkaniu zrobił praktycznie 1/3 asyst naszych środkowych pomocników, we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.
0
@Azi Sergi Roberto.
0
"Sport": W Barcelonie pojawił się pomysł aby na nowym Camp Nou poszczególne numery bram nosiły imiona ważnych piłkarzy w historii Blaugrany
I tak brama nr 10 ma nosić imię Leo Messiego, a brama nr 20
sami wiecie...
0
@VegetaPolska Nie zgodzę sie, gdyby to nie był Messi czy np Ronaldo to wtedy klub miałby znaczenie, ale nie w tym przypadku, gdzie była przepaść jeśli chodzi o głosy dziennikarzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca2022 nie przesadzaj, jak ktoś jest ambitny to i w Polsce sobie poradzi. Ja jestem z bardzo biednego domu a sobie życie ogarnąłem.
3
@VegetaPolska A kto miałby mu zagrozić w tamtym sezonie? Przecież wygrał z Realem + byl w finale mundialu. Ciężko to przebić.