Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FutureFCBarcelona Pewne jest to że, kraj atakujący ma większe straty, ale te statystyki to jak z jakieś gry na łatwym poziomie.
2
te stroje wyglądają jak cerata na stole u babci
1
@abram3k Endo który był na spalonym wyblokował obrońce.
2
jednak chodziło o Endo który był na spalonym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
kiedy marzy ci sie kontrakt w UFC
5
@RomanHoffer Ja bym polecił Norwegię, czego byś tam nie robił to i tak dobrze zarobisz, mnóstwo firm prowadzonych przez Polaków więc język nie jest ci za bardzo potrzebny, ewentualnie tylko Angielski.
0
@agaFCB już sie nie unoś, złość piękności szkodzi a ty nie masz jej za wiele.
3
@Culer9002 ilu mniej byłoby takich prowokatorów na boisku, wiedząc że ktoś może ich nauczyć kultury.
0
@agaFCB az mi się przypomniały rozmowy z moją byłą, identycznie wyglądały.
15
@TR3YWAY przecież ona jest pojemnikiem na sperme, żadego normalny facet nie chciałby mieć takiej "kobiety".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lntrowertyk No co ty, nie ma na rynku nawet bramkarza ze zbliżonym poziomem do Ter Stegena. A co do baboli, to drobne błędy, normalne i często spotykane jak ktoś nie gra kilka miesięcy. Ma tez dopiero 31 lat i śmiało 5 lat gry na najwyższym poziomie.
8
W piłce noznej bym takie coś zobaczył haha
https://x.com/OszkiOL/status/1761686656120168742
1
@NeroTFP1 nie ma za co :)
4
@ranger3120 nie dla każdego, ktoś jak dobrze zarabia, ma poświęcić rodzinę, mieszkać w miejscu które im nie odpowiada, uczyć sie nowego języka, zostawić znajomych i bliskich tylko dla większych pieniędzy to odpuści.
0
@daniel32778 i znów będzie trzeba kosić trawę co tydzień...
13
@Luciano99 U mnie znów dziadek jak jeszcze żył to gadał, że takich Adamków to on co tydzień pod dyskoteką bił i nikt mu za to nie płacił.
2
poznaliśmy przeciwnika Ngannou w najbliższej walce dla PFL
1
@Kubix93 Małe rękawice to nie jest boks. Adamek nigdy w życiu nie pójdzie na takie coś. Jak już mówimy o jego występie we freakach to, nikt go tam nie pokona, nie mają kondycji na tyle rund w boksie i dużych rękawicach.
6
@VegetaPolska 10:8 przecież dla Adamka druga runda, ogarniasz ty jeszcze?
2
@Albatros Bez przesady, już nie odlatuj.
0
@Emhyr zaraz będę karty sędziowskie po trzech rundach.
1
@bari_94 to słowa Mameda w przerwie między rundami.
2
Złamana ręka u Mameda, koniec walki.
1
@KrychaFCB To tylko pokazuje jak wyniszcza boks, między nimi jest tylko 3 lata różnicy a Mamed wygląda jak jego syn.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Nie no bez jaj, to nawet nie jest 10% Adamka, za pieniążki psuje swoją legende, nic więcej.
1
kiedy twój ojciec jest milionerem haha
1
@BartqRKO tak, to boks.