0

@FutureFCBarcelona Pewne jest to że, kraj atakujący ma większe straty, ale te statystyki to jak z jakieś gry na łatwym poziomie.

2

te stroje wyglądają jak cerata na stole u babci


1

@abram3k Endo który był na spalonym wyblokował obrońce.

2

jednak chodziło o Endo który był na spalonym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

kiedy marzy ci sie kontrakt w UFC


5

@RomanHoffer Ja bym polecił Norwegię, czego byś tam nie robił to i tak dobrze zarobisz, mnóstwo firm prowadzonych przez Polaków więc język nie jest ci za bardzo potrzebny, ewentualnie tylko Angielski.

0

@agaFCB już sie nie unoś, złość piękności szkodzi a ty nie masz jej za wiele.

3

@Culer9002 ilu mniej byłoby takich prowokatorów na boisku, wiedząc że ktoś może ich nauczyć kultury.

0

@agaFCB az mi się przypomniały rozmowy z moją byłą, identycznie wyglądały.

15

@TR3YWAY przecież ona jest pojemnikiem na sperme, żadego normalny facet nie chciałby mieć takiej "kobiety".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lntrowertyk No co ty, nie ma na rynku nawet bramkarza ze zbliżonym poziomem do Ter Stegena. A co do baboli, to drobne błędy, normalne i często spotykane jak ktoś nie gra kilka miesięcy. Ma tez dopiero 31 lat i śmiało 5 lat gry na najwyższym poziomie.

8

W piłce noznej bym takie coś zobaczył haha

https://x.com/OszkiOL/status/1761686656120168742

1

@NeroTFP1 nie ma za co :)

4

@ranger3120 nie dla każdego, ktoś jak dobrze zarabia, ma poświęcić rodzinę, mieszkać w miejscu które im nie odpowiada, uczyć sie nowego języka, zostawić znajomych i bliskich tylko dla większych pieniędzy to odpuści.

0

@daniel32778 i znów będzie trzeba kosić trawę co tydzień...

13

@Luciano99 U mnie znów dziadek jak jeszcze żył to gadał, że takich Adamków to on co tydzień pod dyskoteką bił i nikt mu za to nie płacił.

2

poznaliśmy przeciwnika Ngannou w najbliższej walce dla PFL


1

@Kubix93 Małe rękawice to nie jest boks. Adamek nigdy w życiu nie pójdzie na takie coś. Jak już mówimy o jego występie we freakach to, nikt go tam nie pokona, nie mają kondycji na tyle rund w boksie i dużych rękawicach.

6

@VegetaPolska 10:8 przecież dla Adamka druga runda, ogarniasz ty jeszcze?

2

@Albatros Bez przesady, już nie odlatuj.

0

@Emhyr zaraz będę karty sędziowskie po trzech rundach.

1

@bari_94 to słowa Mameda w przerwie między rundami.

2

Złamana ręka u Mameda, koniec walki.

1

@KrychaFCB To tylko pokazuje jak wyniszcza boks, między nimi jest tylko 3 lata różnicy a Mamed wygląda jak jego syn.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Nie no bez jaj, to nawet nie jest 10% Adamka, za pieniążki psuje swoją legende, nic więcej.

1

kiedy twój ojciec jest milionerem haha


1

@BartqRKO tak, to boks.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?