12

Cubarsi


0

@Barcasub Patrząc na nasz sztab medyczny, kwestia czasu jak coś go złapie. Najważniejsze pytanie jak groźna będzie to kontuzja i czym Yamal ma końskie zdrowie.

0

@KacperVEB Mbappe jest lepszym zawodnikiem od Yamala, w dodatku nie poszedłby do największego rywala, tylko do nas.

18

@Sulimo Najlepsze jest to, że to w żaden sposób nie różni sie od tekstów Malika czy Kizo, których słuchają miliony ludzi w Polsce.

11

kto to wymyśla haha


0

Wiele osób mówi, żeby nie zajeżdżać Yamala, a Cubarsi ma praktycznie taką samą liczbe rozegranych minut, dodając mu występy w młodzieżowej Lidze Mistrzów i Lidze.

1

@koziar Oby tak było, życzę mu jak najlepiej, przeszedł bardzo długą drogę, żeby być na szczycie.

0

@Pawlak1992 Nie przesadzaj :) Usyk dwa razy go zbił, Joshua w tych pojedynkach nie miał argumentów i podjazdu do Ukraińca.

0

Nie zdziwię sie jak Joshua zabrał dusze Ngannou, najbliższa walka Franciszka o pas PFL z bardzo mocno bijącym Ferreirą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 W czym ten Joshua jest najlepszy? przecież on jest półkę niżej od Usyka czy Fury.

0

dobrze że to nie jest świętej pamięci Franciszek.

1

@Encore
No przecież ona jest no name w świecie internetu :) Sam chodzę na treningi do klubu, gdzie trener miał kilka osób z prime i high league. Nie ma tam kwot, o jakich oni mówią przed kamerami, bardzo dużo sobie dodają i wielu z nich żyje od walki do walki, bo podobne pieniądze na przestrzeni kilku miesięcy zarobisz gdziekolwiek za granicą, lub w Polsce jak masz doświadczenie lub pomysł na siebie.

2

@Encore Jak za jeden dzień pracy? ludzie strasznie przesadzają z tymi wypłatami dla freaków, ona dostanie max 80 tysięcy, z tego trzeba oddać 10% trenerowi i sporo państwu bo podatek. Zostanie jej na czysto z 40 tysięcy, patrząc na to, że trzy miesiące trzeba trenować 2 razy dziennie tak jak ona i nic innego nie może robić, bo brakuje czasu. To wyjebane bym mial w takie pieniądze, za zrobienie z siebie idiotki i pośmiewiska ze swojej rodziny. Dużo większe pieniążki by zarobiła, gdziekolwiek jako żona polityka, nie oszukujmy się.

19

@Kgorecki2500 Ale tej lasce sie odmieniło, była nauczycielką w szkole, robiła kolejne studia i kursy. Z dnia na dzień, zdecydowała, że wszystko zostawia i chce być freak-fighterką. Współczuję jej mężowi, który jest poważnym człowiekiem, bo trafić na taką kobietę która zmieni sie o 180 stopni i poświęci rodzinę dla atencji i patologicznych walk, to trzeba mieć naprawdę ogromnego pecha.

1

@partymaker tego nie wiem :D trzeba byłoby zapytać jego kobitki.

3

@mekston A debiut miał chyba w 2015/2016, więc bardzo podobnie do Yamala, jeśli chodzi o wiek. Haaland miał niecałe 18 lat jak grał w Salzburgu, więc też podobnie + Jako 16-17 latek grał w Molde i tam rozegrał coś kolo 40 spotkań. Vinicius w sumie też bardzo młodo zaczynał i grał dużo, bo 6 lat temu debiutował w Realu jak miał 17 lat jakoś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ależ ten Greenwood robi wrażenie w Getafe, w tym sezonie 6 bramek i 5 asyst w samej lidze. Gdzie wszyscy wiemy jak oni grają defensywnie, on ma wszystko, żeby być w topce skrzydłowych na świecie. Niesamowity potencjał i tylko 21 lat.

1

@sokot Nie pamiętasz Monaco które wygrało ligę i byli rewelacja w Lidze mistrzów za czasów młodziutkiego Mbappe, który grał wszystko? Haalanda który strzelał jak maszyna grając w Salzburgu, wychodząc z grupy ligi mistrzów? Przecież oni w podobnym wieku do Yamala, grali jeszcze więcej i dużo ważniejsze spotkania.

0

@tadzik447 lubisz zimę? bardzo dużo w życiu, to kwestia podejścia.

1

@sokot Dobrze, to idz powiedz to Mbappe i Haalandowi, że sie nie rozwijali, bo w tym wieku grali wszystko i byli liderami zespołu. Daj ich do City, Bayernu, Barcelony, Realu jak mieli po 16 lat i niech patrzą na lepszych od siebie z ławki, wejdą raz na dwa spotkania. A jak coś zepsują, to pograją w rezerwach, bo przecież są lepsi od nich i nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów.

2

@sokot Gdyby był otoczony graczami lepszymi od siebie, grałby ogony. Nie rozumiesz, że w jego wieku najważniejsze są minuty i brak presji? Co chcesz dać go do City, żeby był zmiennikiem i wchodził na 15 minut?

1

@Gall Presję to on był miał gdyby grał w zajebisty zespole który walczy do końca sezonu o puchary. Aktualnie ma idealne miejsce i czas na rozwój.

3

@sokot Mbappe też był najlepszy w swoich zespołach od 16-17 roku życia, ciągnął za uszy Monaco, Psg i reprezentację. Haaland identyczny przypadek Salzburg, Bvb i teraz City. Mówimy o dwóch najlepszych piłkarzach na świecie według wielu, też sie nie rozwijali? Co ty masz w ogóle za argumenty? Wez byku nie odlatuj, bo strasznie sie ciebie słucha.

1

@partymaker ciekawe czym sie kierował :D jestem ciekaw jego argumentów i dlaczego napisał taką głupotę.

1

@macio_944 Mi tam cały rok jest dobrze. Doceniam co mam bo, kiedyś nie doceniałem i uświadomiłem sobie dopiero to po stracie :) nie ma co płakać i się zwijać w koc, zawsze może być gorzej. Trzeba spojrzeć na wiele spraw optymistycznie i luzować głowę, żeby nie zwariować.

1

@sokot Co ma poziom gry do tego? nie ma presji i wychodzi na luzie, jeszcze lepiej dla młodego zawodnika. Gdybyśmy walczyli o puchary, miałby ogromną presję i dużo większą rywalizację w składzie, więc byłoby ciężej o minuty - logiczne.

0

@Emhyr na zdjęciu masz jedną sytuację, w dwóch perspektywach.

0

@Emhyr przecież to jest ta sama akcja na zdjęciach, jak w dwóch przypadkach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?