Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ponoć już sie obraził i nie chce grać dla Hiszpanii
7
Pedri - wysłany na Igrzyska po Euro.
Gavi - zerwał więzadła na reprezentacji w meczu o nic.
Yamal- ściągany do federacji po kontuzji w Barcelonie, żeby go zbadać czy nie udaje
0
@arsenallondyn0 ponoć aktualnie najlepszy defensywny pomocnik naszej ligi.
5
@Lukikiki Ale to trzeba w pracy tylko wymieniać gniazdka, baterie, lepić dziury w ścianach. Czyli każdy facet, musi pracować na budowie? czy ja to źle zrozumiałem :D
14
@Lukikiki co ma emerytura do wyżej wymienionych czynności? próbuje rozkminić ale ciężko mi idzie
1
@DonCarletto wyglądają jak bliźniacy :)
1
@HighestInTheRoom To już musiałbyś zapytać @FcPortoFan1999 jak to jest i czy ma problem. Ciężko mówić za kogoś, on wie najlepiej. Ponoć każdy jest od czegoś uzależniony, już tak na marginesie.
0
@FcPortoFan1999 zawsze mógłbyś tylko banować użytkowników i pilnować porządku.
0
@FcPortoFan1999 fakt, nie miałbyś czasu :D
2
@FcPortoFan1999 o kurde byku, ile ty masz komentarzy :D prawie 45 tysięcy a jesteś półtora roku na stronie, robi to ogromne wrażenie. Moderacja powinna pomyśleć o jakieś pracy dla ciebie na la rambli.
0
@partymaker To co ty piszesz, to wróżenie z fusów. Nie ma żadnej pewności, a Robert te bramki strzelił i zdobyliśmy Mistrzostwo po kilku latach posuchy. Więc takie pisanie, że to nie miało sensu i zachodu jest głupie i bez pokrycia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo Wszyscy których wymieniłeś to pomocnicy lub napastnicy. Co do Cancelo, jest nominalnym obrońcą i tyle.
1
@partymaker gdyby nie Robert nie wygralibyśmy ligi w poprzednim sezonie.
0
@mekston Tylko jednak to taka nagroda pocieszania, było sporo przykładów, gdzie bramkarz był najlepszym zawodnikiem drużyny w danym sezonie, a złotą piłkę zgarnął zawodnik z pola, który dał mniej drużynie, na przestrzeni całego sezonu.
1
Dwie złote piłki, jedna dla bramkarza lub obrońcy, druga dla pomocnika lub napastnik. Co sądzicie? byłby to dobry pomysł?, patrząc na to, że bramkarz czy obrońca nie ma szans wygrać złotej piłki w aktualnym plebiscycie.
0
@Katalończyk 99 co w tym takiego strasznego?
0
@Sulimo Kibice Widzewa
1
awantura po meczu
https://x.com/W1910LDZ/status/1766907606235230464
1
Zostały trzy lata na przygotowanie się do konfrontacji - ogłosił szef sił bezpieczeństwa, Jacek Siewiera.
Co to może oznaczać?
Siewiera, Sztab Generalny oraz rząd zakładają najgorszy scenariusz. Czyli ogromne predyspozycje militarne Rosjan dzięki masowej produkcji broni i amunicji, brak spójnych i konkretnych, skonsolidowanych działań NATO we wsparciu ukraińskiego wojska w dostawach, upadek lub częściowy upadek Ukrainy oraz zdolności operacyjne w obwodzie kaliningradzkim dzięki nowym utworzonym brygadom.
Musimy dmuchać na zimne i być gotowi mentalnie oraz fizycznie. Dlatego państwo polskie przygotowuje doktrynę strategii bezpieczeństwa i zadbanie o zachowanie żelaznej jedności narodowej.
Wojsko Polskie przygotowuje nowe kontrakty zbrojeniowe oraz pracuje nad zwiększeniem obecności amerykańskiej w Polsce.
1
@FcPortoFan1999 moze Marek Papszun? bardzo przyjemnie oglądało sie Raków za jego kadencji.
1
@Danny Gaucho taki przeciętniak sie wydawał, idealny na rezerwowego.
0
@ViscaelBarca2007 to ty mi zawróciłeś głowę, a teraz sie unosisz, że nie jest tak jak napisałeś.
0
@ViscaelBarca2007 jest na liście kandydatów, nie ma tu informacji, że wolą jego od Flicka.
6
Komentarz usunięty
0
@ViscaelBarca2007 Świetną pracę? oglądasz ty Brighton? nie chce mi się kolejny raz rozpisywać ale nie ma to nic wspólnego ze świetną praca w porównaniu do poprzedniego sezonu. Mają gorszą defensywe od dołu tabeli, tracą mnóstwo bramek przez stałe fragmenty gry, w ofensywnie bez schematów, najwięcej bramek strzelonych z dystansu i po indywidualnych akcjach. Masa kompromitacji różnicą minimum 3 bramek , 4 porażki z rzędu, dzisiaj wymęczona wygrana, gdzie Moder powinien wylecieć i piłkarsko byli gorsi od Nottingham, kibice mówią o sporym kryzysie, a ty piszesz o świetnej pracy. Jeszcze jakbyś mógł podać te informacje z gazet, gdzie Bayern bardziej ceni De Zerbiego od Flicka to będę wdzięczny, bo śmierdzi to farmazonem na kilometr, dziękuję.
1
@Katalończyk 99 jest tragiczny
0
@ViscaelBarca2007 De Zerbi wyżej od Flicka w Bayernie? według, chyba tylko ludzi na la rambli. Bayern nigdy w życiu na takie coś nie pójdzie.
0
@MESSIah16 tak to prawda, ale jednak nie zwracacie uwagi za bardzo na poziom gry :D bardziej jesteście z przywiązania do miasta.
1
Ludzie którzy oglądają Ekstraklase, mają naprawdę silną psychikę i niskie wymagania. Byłem kilkukrotnie i większość kibiców nie zwracało uwagę na grę, tylko śmiało sie z przyśpiewek a kolejni byli tylko po kiełbaski i piwko, żeby spędzić czas z rodzinką. Osoby które oglądają to z przyjemnością na trzeźwego w telewizji, robią na mnie niesamowite wrażenie.