Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko mi sie wydaje, że to jest klasyczne 4-3-3 z Ferminem w środku?
0
@insp1re Moim zdaniem Fermin da dużo więcej w destrukcji, on bardzo lubi "brudną robotę" w środku pola. Dużo ciężej byłoby zdominować środek pola z Felixem.
0
@Odcinkowy Część na pewno, przez ostatnie dwa lata, dzielimy sie większością pożyczek na uzbrojenie z nimi.
0
@FcPortoFan1999 nie ma jeszcze informacji, świeżutki temat.
0
Po dzisiejszym spotkaniu Dudy, Tuska z Bidenem. Prezydent oświadczy pożyczkę 2 mld dolarów dla Polski i zadeklaruje sprzedaż 96 śmigłowców Apache - twierdzi Biały Dom.
ℹ️ PAP
1
@heniusss Było już kilkanaście prób wygaszenia, ale do dnia dzisiejszego płonie. Radziecka platforma wiertnicza przypadkowo wbiła się w znajdującą się płytko pod powierzchnią ziemi ogromną komorę gazu ziemnego. To spowodowało zawalenie się gruntu, a z wnętrza dziury zaczęły unosić się toksyczne opary które są łatwo palne.
9
W 1971 roku inżynierowie ze Związku Radzieckiego wzniecili pożar w wypełnionej gazem dziurze na pustyni w Turkmenistanie.
Przewidując, że płomienie zgasną w ciągu kilku dni, byli zaskoczeni, gdy ogień nadal płonął.
Teraz, 53 lata później, miejsce to, znane jako "Drzwi do piekła", wciąż płoną.
82
Co do wieku Yamala, to bardzo dużo mówi.
0
W sumie my gadamy o stylu w meczu z Napoli, a już wszyscy zapomnieli w jak obleśny sposób awansował Real.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC a piwko lubisz?
2
to jest życie, wszystko to kwestia podejścia :D
https://x.com/TopInflu/status/1767568665417773098
0
@AmigoBlancos Dla mnie osobiście, brak awansu oznacza sprzedaż kluczowego zawodnika latem, żeby spiąć budżet, który zakładał triumf w Hiszpanii i 1/4 LM. Czy będzie to katastrofa ekonomiczna? No nie, zawsze jest to zabezpieczenie jakim jest sprzedaż zawodników. Tebas ostatnio mówił, że ekonomicznie jesteśmy w dużo lepszym położeniu niż w ostatnich latach, żeby wrócić do normalnych limitów i najprawdopodobniej od lata będziemy mogli wydawać 1:1 zarobionych pieniążków. Więc nie jest tak źle, jak dziennikarze to przedstawiają.
2
@kuz Bez przesady, byliśmy od nich o klasę lepszym zespołem. Nie wygraliśmy tam tylko z własnej winy. Mieliśmy mnóstwo okazji, żeby wygrać to różnicą kilku bramek.
1
@MESSIah16 Tymczasem Duda mówi, że naszą armię stać, żeby stawić silny opór w defensywnie aż nie przyjdzie pomoc z NATO i nas obroni. Mogliby chociaż jakąś wspólną wersję ustalić, bo się strasznie gryzą.
2
@HypeR Xavi nie ma zaufania do Fermina
0
@umtiti a kim ma grać? patrząc na kontuzje w zespole.
6
Na starość, pierdolnie ktoś z nas na zawał, przez tych piłkarzyków, zobaczycie.
0
nie oszukujmy sie, najważniejsze dzisiaj będzie zdobyć 3 punkty.
2
@Rust_Cohle to akurat ci wyszło :D
6
@Rust_Cohle nie pozwalaj sobie za bardzo cwaniaczku, jesteś razem z synem w gościach, więc musisz sie zachowywać.
7
@Azazello porównanie każdego przypadku do siebie jest idiotyczne, twoim tokiem rozumowania, trzeba sprzedać wszystkich, bo jak sie połamią to klub nie zarobi.
7
@SkN no teksty typu nie oglądajcie, skoro jesteście realistami, co mają znaczyć?
2
@SkN Ale ty odlatujesz, ktoś jak patrzy realistycznie na sytuację Barcelony, to nie jest kibicem? Ty jesteś po prostu zaślepiony i widocznie oglądasz co 5 mecz Barcelony, skoro jesteś takim optymistą przed meczem, gdzie mamy sporo kontuzji kluczowych zawodników, tracimy mnóstwo bramek, mamy ogromne problemy z wykończeniem i mentalnie jesteśmy drużyną, która jak nie idzie to spuszcza głowy i przestaje walczyć na boisku. Przecież w dzisiejszym spotkaniu, wystarczy jakikolwiek zapalnik, szybko stracona bramka i gwarantuje Ci, że będziemy obsrani do końca spotkania.
16
@SkN a ty nie wróż z fusów :) prawda jest taka, że dzisiejszy mecz to 50/50 i jak odpadniemy, to nie będzie to niespodzianka/zaskoczenie.
2
@Albatros No co ty, w maju poprzedniego roku, skończyło to sie bodajże po 3 dniach. Oni mają tylko piechotę i czołgi, to samobójstwo nic więcej.
5
@korni20 Nie ma też co spodziewać się cudów, patrząc na potencjał lotniczy Rosjan, zostaną bardzo szybko zabici lub wypchani na Ukrainę. Rok temu, była podobna sytuacja, skończyło sie to tragicznie dla Legionu.
6
Rosja
1
@michaleu Turcja 2023, awantura dwóch dilerów skazanych w przeszłości za handel narkotykami.
1
@Wilku05 to Filmik z Turcji z 2023 roku, dwóch dilerów którzy mieli wyroki za handel, pokłóciło sie i poszedł w ruch nóż. Ktoś niżej wstawiał informacje o tym.