7

@MESSIah16 Ten seks od 15 roku życia to mnie przeraża, nikt mi nie powie, że taka osoba jest gotowa na seks i ewentualne bycie rodzicem w tym wieku.

2

@lntrowertyk Dla mnie osobiście, on będzie bardzo dobrym Jokerem, taki zawodnik jest potrzebny w każdym zespole. Robert w wywiadzie z Mają mówił, że Fermin bardzo ciężko pracuje, jest typem zawodnika który daje z siebie 100% na treningach i boisku.

2

@dafik85 Jedynie w Fifie można sobie pozwolić na taki transfer. Perez wolałby oddać go za darmo gdziekolwiek niż sprzedać Barcelonie.

22

Ćwiąkała wiecznie młody



0

@Zoker Mowa o samej Lidze mistrzów, Arsenal w tej edycji nie prezentuje formy z Ligi.

0

@kamiVeB bo takie są przepisy

0

@blaugrana16 Jest też druga opcja bardziej realna. Zależy od klubu, bo latem będą bardzo dobre oferty za Araujo. Barcelona potrzebuje pieniędzy ze sprzedaży, żeby wrócić do systemu 1:1. Patrząc na to ile są w stanie zaoferować kluby z Anglii za niego, będzie to oferta nie do odrzucenia dla Barcelony i samego Urugwajczyka, jeśli chodzi o wynagrodzenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@konrad1661 Inter aktualnie jest mocniejszy od Realu, Arsenalu czy Bayernu

5

Legendarny pakiet wojskowy dla Sił Powietrznych Polski i sól w oku Putina.

Stany Zjednoczone sprzedadzą Polsce 1800 pocisków rakietowych, w tym ponad 800 rakiet, które mają w zasięgu Moskwę.


821 rakiet JASSM-ER
▪️zasięg: 925 km
▪️masa: 1020 kg
▪️prędkość: poddźwiękowa

745 rakiet AIM-120C-8 #AMRAAM
▪️zasięg: 110 km
▪️masa: 152 kg
▪️prędkość: 4 Ma (4896 km/h)

232 rakiet AIM-X9 Sidewinder
▪️zasięg: 110 km
▪️masa: 91 kg
▪️prędkość: 18 km (3060 km/h)

Warto zaznaczyć, że Pociski JASSM przeznaczone są do niszczenia obiektów o strategicznym znaczeniu. Są precyzyjne i trafiają z metrową dokładnością. Prawdodpobnie rosyjskie systemy przeciwlotnicze będą miały problemy ze zestrzeleniem tego typu rakiety.

Siły Zbrojne Polski posiadały do tej pory na stanie tylko 70 rakiet JASS-ER.

9

@Forsyth Mi to by łeb siadł, gdybym miał leżeć 70 lat w jednym miejscu. Co nie zmienia faktu, że osiągnął bardzo dużo w życiu.

9

ale chłop miał życie...


0

@Traba727 Jest słabsze niz w poprzednim sezonie, ale nadal piłkarsko najmocniejsze z zespołów które zostały w Lidze Mistrzów. Na drugim miejscu według mnie jest Inter, dalej to już ciężko ocenić.

0

@karci0 Jeszcze taka jedna ciekawostka. Jednym z zawodników za którego dostaliśmy bana był Ben Lederman (Polak) aktualnie zawodników Rakowa.

2

@SkN miałem kiedyś złamany oczodół, przeszywający ból całego ciała i straszne zawroty głowy.

0

@karci0 Lige mistrzostwa wygraliśmy w 2015. Ban był od 31.08.2014 do 01.01.2016. Czyli byliśmy w trakcie...

2

@Destroyer_of_Worlds serio? przecież tam jest różnica 1 pkt.

0

@Destroyer_of_Worlds City piłkarsko jest ponad tymi wszystkimi zespołami, tylko ślepy tego nie zauważy. Zespół Guardioli ostatni raz przegrał bodajże 6 grudnia. Mają bardzo szeroką ławkę rezerwowych, każdy zawodnik który wchodzi coś wnosi i brak kontuzji kluczowych graczy.

0

@Destroyer_of_Worlds Dużo mniej niz oferują mu kluby np z Anglii.

0

@krol211 Zahavi jest tez menadżerem wielu zawodników, Flick był na trzech spotkaniach w Anglii w ciągu tego weekendu.

3

W co on gra? skoro Deco, Xavi i Laporta otwarcie mówią, że chcą przedłużyć z nim kontrakt.


0

@Don Lucas De Jong nie ma liczb w tym sezonie, tylko jedną bramke ma od początku sezonu haha

0

@krol211 jakich znaków? nie pasuje kompletnie do tego co powiedział Deco, jakiego trenera poszukują.

1

@Forsyth No nie ma pomysłu :) zdecydowanie wolałbym żeby odszedł, ale śmierdzi mi to na kilometr. Patrząc na to jak ta sytuacja sie rozwija i jak coraz więcej osób z klubu, mówi publicznie o tym, że chcieliby żeby został. Dla mnie to nie jest ostateczna decyzja i bardzo dużo może zmienić, np awans do kolejnej rundy ligi mistrzów.

0

@Derean według mediów Flick i De Zerbi nie są juz faworytami jak na początku.

0

@Don Lucas Jeden i drugi jest słaby, najlepiej byłoby ich sprzedać i zapomniec.

1

Jestem przekonany, że Xavi zostanie, plan minimum osiągnął jaki był planowany i spiął budżet. Gdyby był zdecydowany na odejście, Barcelona miałaby już dogadanego następcę a może nawet podpisanego i my byśmy o tym wiedzieli z gazet. Jest połowa marca a kandydatów i czasu coraz mniej. Słowa Laporta, Deco i piłkarzy dają też wiele do myślenia, wszyscy stoją za Xavim murem i chcą żeby został.

0

@MateuszGotowka99 możemy już teraz

0

@Don Lucas Już nie odlatuj. Roberto pokazuje jakiekolwiek umiejętności raz na pół roku, a robisz z niego gościa który w każdym spotkaniu Ligi Mistrzów czy z Realem robi coś wyjątkowego.

0

@Cule1234 o kurde, w powtórce nie było tego kompletnie widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?