Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lionel_Messi10 czemu zesrali? jakis argument możesz podać? to jak nazwać, twoje groźby i wyzwiska w kierunku innego użytkownika, skoro normalna dyskusja to "zesranie sie"?
14
@MarioVeB! Mało to zmienia, też bardzo lubię Kane'a ale w takich przypadkach jestem całym serduchem za naszym Polakiem, który reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej i zapisał sie w historii.
61
@MarioVeB! Prawda jest taka, że tylko zawistny Polak, może życzyć pobicia rekordu przez Kane'a.
0
@Rewolucja123 on ma 60 lat, gdzie on do boksu, młody go kondycyjnie i fizycznie zajedzie.
5
ale to rozkminił
1
ale im sie kot trafił
a tutaj nasz kot :D
1
i zajebiscie, nikogo nie interesuje amatorska liga.
Oglądalność we francuskim Canal +:
Al-Hilal vs. Al-Ittihad (HIT w lidze saudyjskiej): 5.000 widzów
Rouen vs. Sochaux (III liga francuska): 30.000 widzów
0
@Derean Czy ja wiem, jestem przekonany, że wystawiając Yamala oferty od klubow zaczynałby się od 100 mln w górę.
2
@michal26 Nikt nikomu nie umniejsza, chodziło tylko i wyłącznie o skuteczność Roberta w porównaniu do Haalanda, bo Dodi strasznie umniejsza Norwegowi a Polaka wychwala.
2
@michal26 No wiadomo, że nie jest to jeden do jednego ale Robert zmarnował bardzo dużo klarownych sytuacji w tym sezonie. Wystarczy zobaczyć skróty spotkania. Mogę też poszukać i wkleić, jakie marnował, bo wczoraj to widziałem.
5
Aporo tego, że Haaland według @MesQueUnClub96 potrzebuje 10 sytuacji a Robert dwóch do zdobycia bramki, skuteczność praktycznie na identycznym poziomie, liczba sytuacji wykreowana przez drużynę dla Napastnika, też bardzo podobna.
Sofascore: Wielkie szanse zmarnowane w lidze - TOP 5 lig, 23/24:
1. Erling Haaland - 24 (17 goli)
2. Darwin Nunez - 21 (9 goli)
3. Robert Lewandowski - 17 (12 goli)
- Alvaro Morata - 17 (13 goli)
- Ollie Watkins - 17 (14 goli)
4. Louis Openda - 16 (16 goli)
5. Akor Adams - 15 (7 goli)
- Victor Boniface - 15 (10 goli)
- Harry Kane - 15 (27 goli)
2
@MesQueUnClub96 To są oficjalne dane, ze strony la ligi skopiowane przez tvp sport. Dużo szybciej byś sam je tam znalazł , niz dopierdzielal sie na siłę. Nie masz argumentów, to brzytwy sie chwytasz.
0
@MesQueUnClub96 Przecież dyskutowaliśmy ostatnio pod statystykami, skuteczność ma gorszą od Haalanda i bardzo podobną ilość wyklarowanych sytuacji przez drużynę. Średnio potrzebuje ponad 4 sytuacji do strzelenia bramki, gorzej wypada tylko Darwin Nunez.
https://sport.tvp.pl/75292815/to-nie-zart-robert-lewandowski-najgorszy-w-calej-lidze
14
@MesQueUnClub96 Tymczasem Robert z największą liczbą zmarnowanych sytuacji i oddanych strzałów w Lidze i top 2 na świecie, jeśli chodzi o czołowe ligi.
2
@JohnnySilverhand No nie zgodzę sie, nie było żadnego fundamentu, Bayern grał bardzo słabo, tracił mnóstwo bramek i mial problem ze zdobywaniem, tracił bodajże 10 punktów do Borussi w lidze, już na początku sezonu. Przyszedł Flick i z tygodnia na tydzień widać było progres, kondycyjnie i fizycznie zawodnicy stali sie koniami, przykład legendarnego już wtedy Goretzki. Swój prime złapali wtedy Kimmich, Lewandowski, Davies, Goretzka, Gnabry, Muller, świetnie wyglądał też Coutinho który u nas był po prostu słaby. Kovac nie jest i nie był żadnym fundamentem tego zespołu + mieli najwięcej kontuzji za Kovaca, który najwidoczniej źle dobrał sztab medyczny. Wystarczy odpalić foot-trucka z Lewym i to w jaki sposób wypowiadał sie o Flicku i jego sposobie grania, trenowania. Robi to ogromne wrażenie. Twoim tokiem rozumowania, kolejny trener będzie miał fundament po Xavim, bo tamten Bayern byl w tak dużym dołku jak my teraz, wszystko leżało, nic nie funkcjonowało.
2
@michal26 W sumie masz rację 140 mln, patrząc na naszą sytuację, to dobre pieniądze :) ciągle zapominam, że jesteśmy bankrutami, ciężko sie do tego przyzwyczaić. Co do Wirtza, to jest właśnie spore ryzyko, poprzedni sezon miał słabiutki, patrząc na liczby i minut.
2
@michal26 Zostawiłbym Yamala gdyby nie było jakieś ekstra oferty za niego, cena 140 milionów w dzisiejszych czasach nie jest jakoś bardzo kusząca :) Co do reszty sprzedaży, zrobiłbym tak samo jak ty i w miejsce Pedriego kupiłbym fenomenalnego Wirtza. Jeśli chodzi o rezerwowego bramkarza, dałbym szanse komuś młodemu z La Masii, który ma czas na rozwój i sporo by sie nauczył na treningach od Marca, żeby stopniowo wprowadzać go np w Pucharze króla. Co do bocznych obrońców, aktualnie nie mam pomysłu, ciężko znaleźć kogoś, młodego i naprawdę dobrego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
1
@JohnnySilverhand zostawił mu Kovac? przecież on przejął Bayern, jak zespół był skazany na sezon bez pucharów i Bayern był 5 w Lidze. Przyszedł i w kilka tygodni stworzył potwora który wygrał wszystko co się dało. Nie chce mi sie z tobą rozmawiać, bo nie masz argumentów i sam sie orasz :)
0
@PatrykBarca Ty wiesz, że ten twój Araujo od początku roku rozegrał lekko ponad 150 minut? na czym ty opierasz te swoje farmazony?
0
@JohnnySilverhand Ale ty piszesz głupoty, oglądasz w ogóle Brighton? przecież oni są tragiczni, nie mają żadnych schematów w ofensywnie, tracą mnóstwo bramek przez stałe fragmenty gry, mają gorszą defensywe od Evertonu który jest na dnie, jedynym argumentem De Zerbiego jest to, że stawia na młodzież, Flicka nikt nie chce? przecież ma ofertę z Bayernu i Barcelony.
0
@PatrykBarca a co to zmienia? za Torresa do dzisiaj mają raty, panie wszystko wiedzący.
2
@PatrykBarca Co? Dest jest jednym z najlepszych zawodników PSV w tym sezonie, mają mistrza Holandii w kieszeni, wyszli z grupy ligi mistrzów i zagrali świetny pierwszy mecz z BvB, po wyjściu z grupy. Po czy wnioskujesz ze Araujo gra dobrze, po tym że ostatnie 4 mecze był zawieszony, czy tym że kolejne trzy był jednym z najgorszych na boisku i stracili bramke po jego błędzie? Jesteś strasznie odklejony, nie śledzisz w ogóle a madrzysz sie na siłe. Julian nie ma żadnego podjazdu do Desta jeśli chodzi o umiejętności, doświadczenie i poziom gry na boisku.
0
@JohnnySilverhand Nie jest nic potwierdzone, ewentualnie może przejść klon Xaviego, który w ostatnich miesiącach przeżywa więcej kompromitacji, niz ugrywa punktów. Ty za to sie znasz i jesteś ekspertem, to kogo byś chciał w Barcelonie, patrząc na wolny rynek trenerów?
2
@PatrykBarca Przecież Dest będzie dużo lepszą opcją niz Araujo, Julian w ogóle nie pasuje stylem gry i koncepcją do tego co gra i preferuje Flick. Nie wiem, jaki można mieć argument stawiając wyżej w hierarchii Juliana niz Desta z obecnego sezonu. Musisz być zaślepiony albo w gole nie śledzisz ich gry.
3
Latem wraca Dest, którego w przeszłości chciał Flick w Bayernie. Myślę, że dostanie sporo minut, przy ewentualnym przyjściu Niemca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub brak :)
18
Nico ma klauzule tylko 50 mln, niesamowita okazja, żeby mieć najbardziej perspektywicznych i utalentowanych skrzydłowych na świecie.