Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Stróżów? jesteś cwany, bo nigdy nie widziałem takich sytuacji od środka. Dałbym ci tydzień maksymalnie u mnie w pracy i uwierz mi, że nigdy w życiu już byś prędkości nie przekraczał i myślał o inny na drodze.
0
@blaugrana900 Mało to zmienia, powinieneś jeździć odpowiedzialnie zgodnie z przepisami. Sam mam prawko 7-8 lat i nigdy nie dostałem mandaty. Na drodze przede wszystkim myślę o bezpieczeństwie swoim i innych.
5
@blaugrana900 Przekroczyłeś prędkość? jak tak, to weź na klatę jak facet i zapłać za swoją głupotę. Zapierdzielać autem to odwage macie, a później jak trzeba wziąć odpowiedzialność za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze, to ludzie na siłe szukają wymówki/wytłumaczenia. Na codzień jestem strażakiem, prawie codziennie pomagam po wypadkach samochodowych, ile ludzi w Polsce zginęło przez ludzi którzy nie przestrzegają podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze jest chore. Wiesz, że przy takiej masie auta, każdy km/h mnie robi robotę? Warto wziąć to pod uwagę, bo zabić kogoś przez prędkość to nie problem.
0
@szkutnik91 przecież Kvaratskhelia ten sezon, też ma dobry w Napoli gdzie nic nie funkcjonuje. Jest dużo pewniejszy od Nico, Hiszpan póki co to zawodnik jednego sezonu. Gruzin miał wybitny poprzedni sezon + w tym daje bardzo dużo w ofensywnie i ma dobre liczby.
0
@Kratos1990 myślisz, że kobiety nie mają swoich działalności? logiczne jest to, że mają kilka firm i kobieta też sie tym zajmuje/pomaga.
5
Brakuje nam takiego konia w środku pomocy, aż się czasy Yaya Toure przypominają.
https://x.com/CuleNacio/status/1770841557068837239
2
@Luciano99 jestem za, mogę być sponsorem gali i przelać jakieś drobne na ring girls.
1
@MesQueUnClub96 i @Faro zobaczyłbym taką walke na gołe klaty za blaszakiem.
0
@PIWOSZ89 pizza z ananasem jest zajebista.
3
@Rust_Cohle sugerujesz, że Dodi ma gwint zerwany?
1
@Rust_Cohle czekam z niecierpliwością, weź sobie Dodiego, żebyście mieli raźniej spierdalac :D
0
@Rust_Cohle weź nie kracz nawet, nastaw sie pozytywnie, zrelaksuj.
1
@Rust_Cohle wiesz, że oni ostatni raz wygrali z nami z 50 lat temu? nie rób z nich maszyny do wygrywania, bo eliminacje mieli słabe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@matirix20 Mniej by zarabiał a dawał tyle samo na ławce. Kusząca propozycja
1
@DonAndresFCB ale dwóch stoperów zabiera, robi miejsce dla kolegów z drużyny.
6
Mamy tu malarza? :)
https://x.com/krecik_lol/status/1770741902809223613
7
za to uwielbiam czytać la ramble
https://zapodaj.net/plik-mjmEfFAgFx
0
Walia fizycznie to są takie konie, że Lewandowski nie zdąży sie odwrócić z piłką, a będzie faulowany. Mam wrażenie, że wystarczy wyłączyć Roberta i będzie bardzo, bardzo trudno. Zdobywają dużo bramek po przez stałe fragmenty gry i mają bardzo dobrą kondycję, co może pójść nie tak?
1
@chavez co turniej jest masa niespodzianek, kwestia dnia i nastawienia psychicznego, to tylko jeden mecz.
1
@Dari0G dobre, dobre :D złapałeś mnie.
2
@chavez takim tokiem rozumowania, najlepiej w ogóle nie rywalizować i siedzieć w chacie zawinięty w dywan.
0
@Matheu12 Źle ci chłopie? jesteś przecież Polakiem.
5
Czytając komentarze, mam wrażenie, że część osób jest rozczarowana faktem, że Polska prowadzi. Jakie to jest chore.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Matheu12 Przecież to są amatorzy, ich najlepszy zawodnik ma 40 lat i grał w ekstraklasie, czego ty wymagasz? od drużyny na poziomie San Marino.
0
@michal26 Przecież miał Busiego obok siebie i grał tragicznie. Nie jest lepszym defensywnym pomocnikiem od Stonesa i Rodriego, siedziałby na ławce w aktualnej formie i tyle. Żyjecie De Jongiem z Ajaxu, zapominając jak wygląda w Barcelonie.
0
@michal26 Poważnie? Porównujesz Stonesa, który jest zajebisty w defensywie i od czarnej roboty, do De Jonga, który sam mówi w wywiadzie, że musi poprawić grę w defensywie? Jaki sens mają, takie porównania? skoro mają całkiem inne obowiązki na boisku i Anglik idealnie pasuje do stylu City, o czym mowi Guardiola, który sam zrobił z niego pomocnika, bo grał jako obrońca.
2
@kanver_ De Jong w City haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika