Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 szacuneczek a nie darcie ryja.
1
@Kengo Cos w tym jest, u większości sprawców, jeśli chodzi o facetów. Poziom testosteronu w organizmie był wysoki. To też daje do myślenia.
5
Oficjalne dane. Procentowy udział poszczególnych ras zarówno wśród ofiar, jak i sprawców morderstw w Nowym Jorku w 2023 roku. Wykres jest podzielony na cztery kategorie w zależności od rasy sprawcy: czarnoskórzy, Latynosi, biali i Azjaci.
Czarnoskórzy sprawcy stanowią 78% wszystkich sprawców, a ofiary tej samej rasy stanowią 44%, Latynosi 30%, biali 3% i Azjaci 1%.
Latynosi sprawcy stanowią 19%, a wśród ich ofiar najwięcej to również Latynosi (69%), potem czarnoskórzy (19%), biali (6%) i Azjaci (6%).
Biali sprawcy to 3% ze względu na udział ofiar: Latynosi 37%, czarnoskórzy 1%, biali 1% i Azjaci 50%.
Azjatyccy sprawcy to 1%, a wśród ofiar Azjaci stanowią 6%.
Ważne jest zauważenie, że wykres pokazuje dane skumulowane do 400% - to znaczy, że dla każdej grupy rasowej sprawców, procentowy udział ofiar z różnych grup rasowych sumuje się do 100%. Cztery kategorie sprawców są potem sumowane do łącznej wartości 400%, co ma prawdopodobnie na celu pokazanie dystrybucji wszystkich morderstw w różnych grupach rasowych zarówno wśród ofiar, jak i sprawców.
Źródło: https://www.nyc.gov/site/nypd/stats/reports-analysis/homicide.page
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Teraz powiedzą, że ISIS współpracuje z Ukrainą i zachodem.
0
@FCB_dimiC ubliżał mi i innym użytkownikom, więc delikatnie się odgryzłem.
0
@abram3k a ty masz kontuzje mózgu i nikt sie nie przejmuje :D
0
W jaki sposób miałby przyjść latem? Przecież ma mistrzostwa Europy. Wyobrazasz sobie, że po Euro zostawia kadrę i kilka dni później podpisuje umowę z Barceloną? Brzmi to strasznie abstrakcyjnie, patrząc na fakt, że musimy mieć trenera podpisanego dużo wcześniej, a sam Niemiec po ewentualnym zwolnieniu/odejściu z Reprezentacji, miałby kilka miesięcy wolnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96
2025 kończy mu sie kontrakt, odchodzi Klopp. Na bank bierze odejścia pod uwagę, jest w idealnym wieku, żeby poszukać nowych wyzwań. Liverpool zdecydowanie bardziej, będzie wolał go sprzedać, niz miałby odejść za darmo w przyszłym roku. Wróżysz z fusów i po prostu strzelasz na oślep, mówiąc, że na pewno nigdzie sie nie wybiera.
2
@Kuba_1 Messi dźwigać to tam ma umowy sponsorkie, podobnie jak Ronaldo poszli do amatorskiej ligi, odpocząć od poważnego grania i skupić sie na rodzinie, o czym wielokrotnie mówili w wywiadach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Don Lucas Po czym wnioskujesz? to są jeszcze dzieciaki. Jestem przekonany, że Rogue też dostanie w przyszłości powołanie.
1
@prokar1 Póki co możemy wydać 1/4 zarobionej kwoty.
2
@Comentateiro czemu nie pracujesz w Niemczech i nie odprowadzasz tam podatków? :D
0
@RysiuBaza Słabiutko, nie ma to podjazdu do piłki klubowej. Wszystko grane na pół gwizdka, bez większej intensywności. Piłkarze myślami w klubach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos No słabszy od tego sezonu, czytanie ze zrozumieniem nie boli. Nikt nie zapłaci za niego, tak ogromnej kwoty.
0
@MesQueUnClub96 Co gadam? ten sezon ma znakomity, wcześniejsze na dużo słabszym poziomie w porównaniu do tego. Więc jakie 150 mln?
0
@adi7adi8 Póki co to zawodnik jednego sezonu. Nie odlatuj, nikt za niego tyle nie zapłaci.
0
@osa91 @Emhyr Wydaje mi się, że to też przez jego kraj pochodzenia. Każdy od Brazylijczyków wymaga cudów na boisku. Gdyby Raphinha był np z Chorwacji, każdy by sie nim jarał i nie czepiał sie o drybling, czy brak przebojowosci na boisku.
0
@TR3YWAY Cos w tym jest, potencjał ma ogromny. Szkoda tylko tej jego skuteczności, bo to często psuje jego występ.
1
@Transu96 To aktualnie jakiś wielki wyczyn? 15 lat temu miałem na P, graliśmy z kuzynem i mieliśmy po 10 lat. Aktualnie masz zwoje egzorcysty i rady w item - shopie z tego co widziałem. Wbicie kiedyś skilla na P to był wyczyn, gdzie czytało sie jedną księgę dziennie i kamyki duchowe kosztowały fortune.
0
@TR3YWAY dlaczego tak uważasz? :)
2
Na tym filmiku Raphinha wygląda, jak jeden z najlepszych kreatorów na świecie :D
1
@Faro A jak nie odpali? co jest dużo bardziej prawdopodobne, patrząc na jego sezon i kontuzję. Aktualnie liczenie, że odpali to życzenie i nadzieja. 50 mln euro w naszej sytuacji, pomogłoby wrócić do systemu 1:1 i nie byłoby problemów z rejestracją piłkarzy. Wiesz o tym, że jak on w przyszłym sezonie sie połamie, to nawet 50 mln nikt nie zapłaci? Juz z Ansu robiliście następcę Messiego, nie chcieliście go sprzedać za żadne pieniądze, a kontuzję go tak zniszczyły, że siedzi na ławce w Brighton.
Tutaj jeden z przykładów, co było pisane na temat Ansu, a gdzie jest teraz przez kontuzje.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9634320#comment-9634328
2
@michal26 Wiedziałem, że tu zaraz będziesz, będziesz miał z kim podyskutować. To będzie długa dyskusja :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCB_dimiC to ty sobie Ronaldinho zaprzeczasz, nie ja :D
0
@FCB_dimiC Czyli tylko Eksperci, mogą tylko sie wypowiadać? żaden z nas nie ma wiedzy większej na temat piłki i ciągle o niej rozmawiamy. Nie możemy?.
"Moim zdaniem komentowanie tego komu i za co płacą ludzie jest zbędne"
"Ty jesteś strażakiem, pracujesz w zawodzie?"
Wcale sobie nie zaprzeczyłeś :D