1

@FcPortoFan1999 Którzy wygrali z nazistami z Ukrainy haha

1

@FcPortoFan1999 brakowałoby tylko gratulacji awansu od Putina.

2

Szkoda, że to nie jest finał z Ukrainą. Gdybyśmy z nimi odpadli, to teorii spiskowych byłoby tyle, że chociaż można byłoby sie pośmiać po gorzkiej porażce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MesQueUnClub96 Cezary Pazura

2

Łeb mi siada od czytania czegoś takiego



0

@CriminalFCB A po co płacić spore pieniążki rezerwowemu, który i tak nie pogra? Lepiej dać szansę dzieciakowi ze szkółki, który ma czas na rozwój i dużo zyska treningami z pierwszą drużyną. Dać mu pograć w Pucharze króla i przygotowywać do roli pierwszego bramkarza. Marzy mi się utalentowany wychowanek Barcelony, który jest bramkarzem.

0

@Danny Gaucho Leo to Leo, nie ma sensu do kogokolwiek go porównywać :D

1

@JimMorrisonFCB Patrząc na pozycje Xaviego na boisku, to ta liczba asyst robi jeszcze większe wrażenie. Na 10stce wątpię, że ktoś takie robi, gdzie ma przed sobą napastnika i najczęściej operuje przed polem karnym przeciwnika. Xavi najczęściej jednym podaniem penetrował pomoc i obrone przeciwnika, chore.

16

Nasi wszyscy pomocnicy razem wzięci, nie zrobią takich statystyk na koniec sezonu. Człowiek w ostatnich latach sie przyzwyczaił do dziadostwa i na siłę szuka wymówki, żeby usprawiedliwić naszych pomocników. Wyjątkiem jest Gundogan, który do dobrej gry, dokłada też liczby, które są najważniejsze.


0

@FcPortoFan1999 Od państwa? Albo Pzpn od prywatnych sponsorów :D

0

Ale się pozabijają Polacy w komentarzach :D

Według informacji Goal.pl w przypadku dzisiejszej wygranej z Walią kadrowicze mają otrzymać premię w wysokości około 10 milionów złotych.

10

@KrychaFCB Nie chce wiedzieć co ten Kacper musiał zrobić, żeby Biedron go reklamował swoim nazwiskiem.

0

Białoruś - Litwa



0

1

@TR3YWAY postaw na Polskę, wtedy będziesz zarobiony :)

2

@TR3YWAY czyli po meczu, będziesz biedniejszy.

1

Nato


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Forsyth Dziwi tylko fakt, że tak ogromna imprezowa masowa, nie była zabezpieczona przez policje/ochronę? widziałeś nagranie z kamery, jednego mordercy? Oni normalnie chodzili od drzwi do drzwi, nikogo nawet nie spotkali kto mógłby ich powstrzymać, to bardzo zaskakuje.

0

@Krystian1588 glebogryzarka 300-400 zł kosztuje, jak ktoś nie lubi, można zakupić i mieć na lata.

1

@Traba727 Racja haha. Lepiej nic nie pisać, bo piłka nożna bardzo zaskakuje.

0

@osa91 nie te czasy, żeby ktoś go bił na boisku.

33

On chce tylko grać w piłke..



https://x.com/FCBxDAM/status/1772300172770345398

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

68

nie lubią mnie bo jestem czarny

tymczasem ja:

https://x.com/Troll_Fotballl/status/1772338455122690304

6

@Kluivert_P ale zajebiscie wygląda

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?