Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Którzy wygrali z nazistami z Ukrainy haha
1
@FcPortoFan1999 brakowałoby tylko gratulacji awansu od Putina.
2
Szkoda, że to nie jest finał z Ukrainą. Gdybyśmy z nimi odpadli, to teorii spiskowych byłoby tyle, że chociaż można byłoby sie pośmiać po gorzkiej porażce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MesQueUnClub96 Cezary Pazura
2
Łeb mi siada od czytania czegoś takiego
0
@CriminalFCB A po co płacić spore pieniążki rezerwowemu, który i tak nie pogra? Lepiej dać szansę dzieciakowi ze szkółki, który ma czas na rozwój i dużo zyska treningami z pierwszą drużyną. Dać mu pograć w Pucharze króla i przygotowywać do roli pierwszego bramkarza. Marzy mi się utalentowany wychowanek Barcelony, który jest bramkarzem.
0
@Danny Gaucho Leo to Leo, nie ma sensu do kogokolwiek go porównywać :D
1
@JimMorrisonFCB Patrząc na pozycje Xaviego na boisku, to ta liczba asyst robi jeszcze większe wrażenie. Na 10stce wątpię, że ktoś takie robi, gdzie ma przed sobą napastnika i najczęściej operuje przed polem karnym przeciwnika. Xavi najczęściej jednym podaniem penetrował pomoc i obrone przeciwnika, chore.
16
Nasi wszyscy pomocnicy razem wzięci, nie zrobią takich statystyk na koniec sezonu. Człowiek w ostatnich latach sie przyzwyczaił do dziadostwa i na siłę szuka wymówki, żeby usprawiedliwić naszych pomocników. Wyjątkiem jest Gundogan, który do dobrej gry, dokłada też liczby, które są najważniejsze.
0
@FcPortoFan1999 Od państwa? Albo Pzpn od prywatnych sponsorów :D
0
Ale się pozabijają Polacy w komentarzach :D
Według informacji Goal.pl w przypadku dzisiejszej wygranej z Walią kadrowicze mają otrzymać premię w wysokości około 10 milionów złotych.
10
@KrychaFCB Nie chce wiedzieć co ten Kacper musiał zrobić, żeby Biedron go reklamował swoim nazwiskiem.
0
Białoruś - Litwa
0
taki to pożyje
https://x.com/nowciv/status/1772407536722800860
1
@TR3YWAY postaw na Polskę, wtedy będziesz zarobiony :)
2
@TR3YWAY czyli po meczu, będziesz biedniejszy.
1
Nato
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Forsyth Dziwi tylko fakt, że tak ogromna imprezowa masowa, nie była zabezpieczona przez policje/ochronę? widziałeś nagranie z kamery, jednego mordercy? Oni normalnie chodzili od drzwi do drzwi, nikogo nawet nie spotkali kto mógłby ich powstrzymać, to bardzo zaskakuje.
0
@Krystian1588 glebogryzarka 300-400 zł kosztuje, jak ktoś nie lubi, można zakupić i mieć na lata.
1
@Traba727 Racja haha. Lepiej nic nie pisać, bo piłka nożna bardzo zaskakuje.
0
@osa91 nie te czasy, żeby ktoś go bił na boisku.
33
On chce tylko grać w piłke..
https://x.com/FCBxDAM/status/1772300172770345398
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
68
nie lubią mnie bo jestem czarny
tymczasem ja:
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1772338455122690304
6
@Kluivert_P ale zajebiscie wygląda
0
Komentarz usunięty