Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szatnia podzielona, nie da sie wygrywać z największymi drużynami bez jedności.
4
poważnie, nie dał tu karnego?
0
@NeroTFP1 idealna praca dla ludzi z depresją.
5
@blakkudium Wczoraj znów jego bliski znajomy mówił, że odrzuca oferty z Niemiec, bo nie chce już pracować w Bundeslidze.
0
@Ptasior Tylko tutaj chodzi o fakt, że zespół Xaviego sie nie rozwija o czym sam kilkukrotnie mówił, dlatego postanowił odejść. Okrzyki tego typu i zachęcanie go do zostania, z całym szacunkiem dla Xaviego, ale to działanie na szkodę klubu. Legendą był na boisku, jeśli chodzi o wachlarz trenerskie jest przeciętny i Barcelona to za wysokie progi. Teraz trzeba sie jak najszybciej pożegnać, żeby zacząć sie rozwijać.
5
Część kibiców Barcelony to sekta, daliby sie pokroić za potężnego Xaviego.
1
@JohnnySilverhand a może najwyższy czas zmienić styl grania, skoro przeżyliśmy tyle kompromitacji w ostatnich latach?
6
Trzeba dzisiaj wygrać, żeby od jutra można było sie ponapinac i wypisywać w Excelu z kim Real zgubi punkty, żeby ich wyprzedzić. A tak już poważnie, to i tak dostaniemy po głowie od jakiś kasztanów z dołu tabeli.
0
Co sądzicie o Onanie? defensywny pomocnik o bardzo fizycznym profilu z dobrym wyprowadzeniem piłki i strzałem z dystansu, aż sie czasu Yaya Toure przypominają i jak dobrze sie odnalazł pomiędzy magikami środka pola.
2
@PW27 No co ty :D mam wrażenie, że nawet Arthur w Barcelonie miał więcej dobrych spotkań niż De Jong przez 5 lat. Frenkie to solidny rezerwowy, który wchodzi na końcówkę, żeby utrzymać wynik spotkania. Nigdy nie będzie wart 60 mln, chyba że wstanie rano i mu sie coś przełączy w głowie i magicznie wróci forma z Ajaxu.
17
cos w tym jest, ah ta poprawność
0
@kigani Za Valverde były dwie największe kompromitacje w Europie pomijając mecz z Bayernem. Mecze z Liverpoolem i Romą będą nam wypominane do końca życia. Co do Suareza, Busquetsa i Alby zostawie bez komentarza, kazdy kibic więc jak za Valverde wyglądali w Lidze Mistrzów i tak naprawdę tylko Messi dźwigał nas swoimi umiejętnościami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@kigani Ja jednak wolałem czasy gdzie biegaliśmy mniej, dominowalismy na boisku, rywale mogli tylko powąchać piłkę i co najważniejsze mieliśmy co roku monopol na Ligę i Puchar Hiszpanii. Biegać trzeba mądrze, nie zawsze ci co najwięcej biegają, mają jakiekolwiek korzyści z tego. To już jest na siłe szukanie pozytywów i pocieszenia po fatalnym sezonie w wykonaniu piłkarzy Barcelony.
0
@PatrykBarca Nie można mieć tylko dwóch stoperów na najwyższym poziomie, kontuzję, urazy, gorszy okres, spadek formy. Nie chce mi sie tłumaczyć kolejny raz, że trzeba mieć 4 stoperów, żeby rywalizować na 3 frontach.
0
@PatrykBarca a kogo Cubarsi by nie wygryzł? przecież on nawet gra lepiej od Araujo, który jest topem na świecie.
19
To też zajebiste
2
@Lucyfffer Mam ci wstawić nagrania, gdzie ma kilka opcji do zagrania a i tak kręci kółka? setki tego typu nagrań w necie. Zawsze znajdziecie wymówkę, żeby usprawiedliwić 27 latka, który od 5 lat zagrał dobre 3 miesiące i ma kontrakt najlepszego pomocnika na świecie.
0
@AlexDark00 Sprzedać to powinno sie zawodników, którzy nic nie wnoszą. A nie ryzykować sprzedażą zawodnika który daje jakość i kupowanie w jego miejsce kota w worku za kupe milionów.
1
@AlexDark00 Gra bezbłędnie i jesteśmy bardzo stabilni w defensywie jak gra na SPD, podobnie jak w obronie. Patrząc na to jakie mamy problemy w defensywie Christensen jest kluczowy. Nie bierzesz pod uwagę, faktu, co będzie jak którykolwiek zawodnik dostanie kontuzji, będzie potrzebna jakość i doświadczenie. Taki zawodnik jak Duńczyk to skarb dla każdego zespołu, grającego na trzech frontach.
6
@AlexDark00 Dlaczego dziwi ciebie, że Barcelona nie chce sprzedać zawodnika, który zagra na dwóch pozycjach na bardzo dobrym poziomie? Przyszedł za darmo, mało zarabia i jest wartością dodatnią dla drużyny.
22
Frenkie, musisz nam pomóc asystami, bramkami, kluczowymi podaniami, jak to robią najlepsi pomocnicy, którzy zarabiają podobne lub mniejsze pieniądze od ciebie.
Tymczasem De Jong:
0
@kamilop Ferran miał wszystkie cechy, żeby być wzmocnieniem w Barcelonie. Prawda jest taka, że nie ma żadnej gwarancji, że Olmo będzie wzmocnieniem. Kot w worku za 60 mln euro.
3
@MesQueUnClub96 Widziałeś kiedyś azbest na dachu nowego mieszkania? Jest rakotwórczy i ma zniknąć w najbliższych latach. Najczęściej spotykany jako pokrycie budynków gospodarczych.
8
Aspekt finansowy to tylko wymówka, żeby zatrudnić ziomka, który będzie marionetką i Laporta będzie decydował o transferach i jak mamy grać.
1
Istnieje związek między posiadaniem kota a schizofrenią – przekonują neurolodzy.
Według najnowszych badań, posiadanie kota jako zwierzęcia domowego może potencjalnie podwoić ryzyko wystąpienia zaburzeń ze spektrum schizofrenii.
Australijscy naukowcy związani z Instytutem Mózgu oraz z Ośrodkiem Badań nad Zdrowiem Psychicznym działających przy Uniwersytecie w Queensland przeprowadzili metaanalizę 17 badań opublikowanych w ciągu ostatnich 44 lat w 11 krajach, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Wszystkie wspomniane badania koncentrowały się na przyczynach wystąpienia zaburzeń schizofrenicznych.
– Znaleźliśmy związek między przebywaniem w towarzystwie kota a zwiększonym ryzykiem rozwoju zaburzeń związanych ze schizofrenią – wyjaśnia psychiatra John McGrath, jeden z autorów badania opublikowanego w czasopiśmie naukowym „Schizophrenia Bulletin”.
ℹ️ NG
1
@Mattems Carlo najlepiej wie jak wykorzystać zawodników których ma w kadrze. Taktykę dobiera do każdego rywala, jak trzeba utrzymać sie przy piłce to sie utrzymają, jak trzeba grać kontrami i zamurować to tak grają. Real jest bardzo uniwersalny i elastyczny, głównie dlatego tak dużo sukcesów w Lidze Mistrzów. Zamykając sie na jeden styl i grając z każdym przeciwnikiem to samo, tak jak Barcelona - jesteśmy bardzo łatwo rozłożeni na czynniki pierwsze, nie ma elementy zaskoczenia. Jak główny plan nie wypali to sie kompromitujemy, jesteśmy jak dzieci we mgle i spuszczamy głowy w dół. Marzy mi sie trener z otwartą głową, który nie boi sie ryzykować i wie, że samym posiadaniem piłki spotkań sie nie wygrywa.
0
@FcPortoFan1999 a witam, jak zdrówko?
9
City odpadło z Ligi Mistrzów, więc już Mistrzostwa Ligi nie odda.
1
@Rust_Cohle życzę smacznego wszystkim czytającym.