3

@ElTomas Kounde gra dużo słabiej w środku niż na boku, dając go do środka obrony tracimy klasowego bocznego obrońcę, Cubarsi jest 17 latkiem, którego bardzo łatwo zajechać, Faye jedna wielka niewiadoma, Inigo bardzo małe doświadczenie w Europejskich pucharach, ograny tylko w Lidze Hiszpańskiej + jest po 30stce, Christensen o klasę słabszy od Araujo + Xavi jest z niego zadowolony i chce żeby grał na SPD.

0

@Afterlife Ciekawe pomysły, bo jest wybitnym trenerem? co ma wiedza w trenerce do zarządzania tak ogromnej firmy? później sie dziwicie, że amatorka w klubie, bo zatrudniają byłych piłkarzy, trenerów do zarządu.

9

@ElTomas dlaczego według ciebie warto sprzedać Araujo? i kogo byś widział w jego miejsce?

4

Komentarz usunięty

0

@Zoker Szkoda liczyć tego typu piłkarza, podobnie było z Douglasem, nikt nie zwracał na niego uwagi. Niby piłkarz Barcelony a nawet gdyby nie był powołany na mecz, to nikt by nie zauważył.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@626 Szczerze, nie oszukujmy sie. Ktokolwiek zagra za De Jonga, będzie wartością dodatnią. Nawet Sergi Roberto w ostatnim czasie wyglądał świeżo i z pomysłem w porównaniu do Holendra, o Ferminie nawet nie wspomne, bo w ostatnich dwóch miesiącach dał więcej liczb i konkretów, co De Jong od początku sezonu.

2

@kulek22 weź nawet nie strasz

5

@Oskar00 Podziwiam tylko normalnych ludzi, którzy wchodzą w dyskusje z takimi ananasami i cierpliwie tłumaczą im, czemu sprzedaż Araujo to idiotyczny pomysł. Nie wiem co trzeba mieć w głowie i jakimi głupotami sie kierować, żeby na poważnie myśleć o sprzedaży Urugwajczyka. Jakich pieniędzy byśmy za niego nie dostali, nie kupimy zawodnika na takim poziomie jak on, w drużynie oprócz Cubarsiego, nikt nie ma takich umiejętności, więc stracimy mnóstwo jakości w obronie i główny filar naszej defensywy.

5

Verratti do środka pola haha


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Barcelona teraz:




0

@Gall w jakim sensie zakleszczyli? haha

0

@July_6_BcN czyli u ciebie w szkole, nauczyciele uprawiali seks w toalecie?

0

@Sulimo U mnie osobiście, nigdy nie było tego typu wybryków. Jedynie chłopaki palili szlugi i chodzili podpici na lekcje.

7

to niezły zakaz


6

co sądzicie o związkach tej samej płci?


0

@Bobo25 No tak Tebas za milion euro podwyżki, zrobił wszystko tak jak Barcelona chciała i zaryzykował swoje nazwisko, przy ewentualnym przekręcie. Szukacie teorii spiskowych, żeby usprawiedliwić idiotyczną decyzje.

1

0

@Bobo25
zaciąganie dźwigni finansowych też odbyło sie przed głosowaniem.

0

@Bobo25 Przecież wszystkie kluby dostały przychylność, nawet te co głosowały przeciwko podwyżce dla Tebasa. Po drugie Tebas dużo wcześniej obniżył limity, głosowanie odbyło sie w tym roku. Na siłe próbujcie usprawiedliwić idiotyczną decyzję naszego zarządu.

2

@TR3YWAY ciężko nie zagrać na wysokim poziomie, jak ma sie na przeciwko Cancelo, który jest tragiczny w defensywie i zostawia tyle miejsca, że nawet ślepy by skorzystał.

2

@Popitek12 Pij śmiało, najwyżej jak coś będzie sie działo z twoim zdrowiem - to się odzwywaj na La Rambli, my ci pomożemy i doradzimy.

15

Jak dobrze, że @MesQueUnClub96 nie ma WiFi w szkole. Cisza i spokój do 14 godziny.

10

Za chwile kolejny update filmiku i mecz z Lipskiem


0

@lucca87 Faye jedna wielka niewiadoma, Cubarsi 17 latek, którego bardzo łatwo zajechać, Kounde gra tragicznie w środku obrony, dużo pewniej wygląda na boku.

0

@lucca87 i kto miałby grać w środku obrony?

0

@cules100pro Vitor Rogue

9

@Comentateiro jaką małolatke wyrwałeś


0

@Lewy952468xx z całym szacunki dla Girony ale nie chce mi sie wierzyć, że oni są w stanie nas wyprzedzić. W ostatnich 10 meczach przegrali bodajże 6 z nich, zero tam powtarzalnosci i płynności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?