Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ElTomas Kounde gra dużo słabiej w środku niż na boku, dając go do środka obrony tracimy klasowego bocznego obrońcę, Cubarsi jest 17 latkiem, którego bardzo łatwo zajechać, Faye jedna wielka niewiadoma, Inigo bardzo małe doświadczenie w Europejskich pucharach, ograny tylko w Lidze Hiszpańskiej + jest po 30stce, Christensen o klasę słabszy od Araujo + Xavi jest z niego zadowolony i chce żeby grał na SPD.
0
@Afterlife Ciekawe pomysły, bo jest wybitnym trenerem? co ma wiedza w trenerce do zarządzania tak ogromnej firmy? później sie dziwicie, że amatorka w klubie, bo zatrudniają byłych piłkarzy, trenerów do zarządu.
9
@ElTomas dlaczego według ciebie warto sprzedać Araujo? i kogo byś widział w jego miejsce?
4
Komentarz usunięty
0
@Zoker Szkoda liczyć tego typu piłkarza, podobnie było z Douglasem, nikt nie zwracał na niego uwagi. Niby piłkarz Barcelony a nawet gdyby nie był powołany na mecz, to nikt by nie zauważył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@626 Szczerze, nie oszukujmy sie. Ktokolwiek zagra za De Jonga, będzie wartością dodatnią. Nawet Sergi Roberto w ostatnim czasie wyglądał świeżo i z pomysłem w porównaniu do Holendra, o Ferminie nawet nie wspomne, bo w ostatnich dwóch miesiącach dał więcej liczb i konkretów, co De Jong od początku sezonu.
2
@kulek22 weź nawet nie strasz
5
@Oskar00 Podziwiam tylko normalnych ludzi, którzy wchodzą w dyskusje z takimi ananasami i cierpliwie tłumaczą im, czemu sprzedaż Araujo to idiotyczny pomysł. Nie wiem co trzeba mieć w głowie i jakimi głupotami sie kierować, żeby na poważnie myśleć o sprzedaży Urugwajczyka. Jakich pieniędzy byśmy za niego nie dostali, nie kupimy zawodnika na takim poziomie jak on, w drużynie oprócz Cubarsiego, nikt nie ma takich umiejętności, więc stracimy mnóstwo jakości w obronie i główny filar naszej defensywy.
5
Verratti do środka pola haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barcelona teraz:
0
@Gall w jakim sensie zakleszczyli? haha
0
@July_6_BcN czyli u ciebie w szkole, nauczyciele uprawiali seks w toalecie?
0
@Sulimo U mnie osobiście, nigdy nie było tego typu wybryków. Jedynie chłopaki palili szlugi i chodzili podpici na lekcje.
7
to niezły zakaz
6
co sądzicie o związkach tej samej płci?
0
@Bobo25 No tak Tebas za milion euro podwyżki, zrobił wszystko tak jak Barcelona chciała i zaryzykował swoje nazwisko, przy ewentualnym przekręcie. Szukacie teorii spiskowych, żeby usprawiedliwić idiotyczną decyzje.
1
Ależ on ma potencjał
https://x.com/Barca_Buzz/status/1782742328781766878
0
@Bobo25
zaciąganie dźwigni finansowych też odbyło sie przed głosowaniem.
0
@Bobo25 Przecież wszystkie kluby dostały przychylność, nawet te co głosowały przeciwko podwyżce dla Tebasa. Po drugie Tebas dużo wcześniej obniżył limity, głosowanie odbyło sie w tym roku. Na siłe próbujcie usprawiedliwić idiotyczną decyzję naszego zarządu.
2
@TR3YWAY ciężko nie zagrać na wysokim poziomie, jak ma sie na przeciwko Cancelo, który jest tragiczny w defensywie i zostawia tyle miejsca, że nawet ślepy by skorzystał.
2
@Popitek12 Pij śmiało, najwyżej jak coś będzie sie działo z twoim zdrowiem - to się odzwywaj na La Rambli, my ci pomożemy i doradzimy.
15
Jak dobrze, że @MesQueUnClub96 nie ma WiFi w szkole. Cisza i spokój do 14 godziny.
10
Za chwile kolejny update filmiku i mecz z Lipskiem
0
@lucca87 Faye jedna wielka niewiadoma, Cubarsi 17 latek, którego bardzo łatwo zajechać, Kounde gra tragicznie w środku obrony, dużo pewniej wygląda na boku.
0
@lucca87 i kto miałby grać w środku obrony?
0
@cules100pro Vitor Rogue
9
@Comentateiro jaką małolatke wyrwałeś
0
@Lewy952468xx z całym szacunki dla Girony ale nie chce mi sie wierzyć, że oni są w stanie nas wyprzedzić. W ostatnich 10 meczach przegrali bodajże 6 z nich, zero tam powtarzalnosci i płynności.