2

@Emhyr Dwumecz z Psg i mecz z Atletico ci zaślepił obraz całego sezonu? Przecież od początku sezonu graliśmy tragicznie, masa błędów indywidualnych, mnóstwo straconych bramek, malo strzelonych, kompromitacje z drużynami z dołu tabeli. Odpadniecie z Pucharu króla na wczesnym etapie, oddanie ligi w styczniu, frajerskie odpadniecie z Ligi Mistrzów po błędach indywidualnych. Rok temu było widać jedność, drużynę. Zawodnicy wiedzieli co mają grać, mieliśmy najlepszą obrone w Lidze, w ataku widać było schematy a nie tylko indywidualnosci. Zespół sie rozwijał w przeciwieństwie do tego sezonu, zwinęlismy sie i zaliczyliśmy potężny regres. Juz nawet nie chce mi sie mówić o pucharach, które zdobyliśmy po latach posuchy.

1

@Emhyr Przestałem czytać po:

"ten sezon moim zdaniem jest nawet lepszy niż poprzedni"

Chcesz być na siłe kontrowersyjnym, strasznie sie tego słucha. Zaliczyliśmy potężny regres w porównaniu z poprzednim sezonem i tylko odklejeniec tego nie zauważy.

4

@Sherem Przecież Felix bardzo blisko wykręcenia Double-Double. Więc te twoje teorie o tym, że zagra dobrze raz na 10 spotkań są śmieszne. Patrząc na minuty jakie rozegrał, ma ogromny wkład w drużynę. Idealny joker, który jest potrzebny w każdym zespole. Odejdzie to będzie płacz, że nie ma kto wejść z ławki i dać coś konkretnego w postaci bramek czy asyst.

0

@JohnA Nie ważne, że zaliczyliśmy potężny regres w porównaniu do poprzedniego sezonu. Przegraliśmy puchary przez sędziów, a nie po frajerskich porażkach z przeciętnymi drużynami i błędach indywidualnych.

7

Wszystko trzeba zgonić na sędziów...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Azi Jak z dupy? wiele aspektów ma na to wpływ, nie zmienia to tego co napisałem, że jest wrakiem piłkarza, który nie gotowy na grę. Identycznie wyglądał Fati i już sie nie podniósł.

1

@Azi Widać regres od roku, zwija sie zamiast rozwijać. To nie jest czepianie sie na siłę, tylko stwierdzanie faktów, które widać gołym okiem na boisku.

1

Pedri fizycznie zamienia sie w Fatiego po kontuzjach. Traci szybkość, zwinność, fizyczność która jest najważniejsza w nowoczesnym futbolu. Można żyć nadzieją, że wróci jego forma sprzed roku, ale w większości przypadkach tak sie nie dzieje i zawodnik kończy w średniaku ligi.

7

@NeroTFP1 Pique, Suarez, Neymar, Alba wbijali podobne szpileczki po wygranym klasyku i nam to nie przeszkadzało. Nie ma co szukać dziury w całym.

0

@Benz a co ma sędzia do tego? napisałem o ludziach z canal+

1

@VegetaPolska Pisali w opisie, kto zrobił im analizę. Jest to firma, która zajmuje się tego typu rzeczami od lat. Wszystkie sytuacje które ocenili w tym sezonie są zgodne a trybunałem arbitrazowym. Więc skoro oceniają w 99% przypadkach jak specjaliści, to coś tam sie znają. Nie ma żaden afery związanej z ich oceną w tym sezonie, wszystko czyste i klarowne.

0

@Lucyfffer To pomyliłeś użytkowników. Nawet nie kojarzę twojej nazwy na tej stronie.

2

Najbardziej śmieszy i tak ta mongolska technologia Canal + w której nie było bramki, narysowali w paincie i chcieli jak najszybciej zamieść problem pod dywan i uciąć największą afere. NIe pomyśleli, że dzisiaj weźmie sie za to ktoś profesjonalny i ich ośmieszy. Analiza Archivo-VAR łącznie trwała kilka godzin, to też pokazuje jak duża część pracowników Polskiej stacji jest kibicami Realu i powiedzą wszystko pod swoją narrację, żeby wyciszyć skandal.

0

Według Archivo-VAR Gol prawidłowo zdobyty


4

@Herato Póki co to sprzedał nam tylko Ferrana, za którym stał murem i otwarcie na konferencjach mówił żeby został.

1

Komentarz usunięty

2

@Kd Wystawił nogę ale ten kontakt nie spowodował upadku i Vasquez stał stabilnie. Cubarsi nie przeszkodził mu w żaden sposób, poczuł dotknięcie i wiedział, że nie ma dużo możliwości, więc zostawił drugą, żeby sie przewrócić. To nie jest normalne zachowanie, wymusił kontakt, który spowodował upadek i tyle.

1

@mrboom Tak naprawdę, ktoś ślepo zapatrzony w swoich idolach, zawsze znajdzie kontakt i wytłumaczenie, że karny był. Piłka to gra kontaktowa, więc pod każdy kontakt można podpiąć rzut karny. Tylko jaki to ma sens? aktualnie w Lidze Hiszpańskiej jak zawodnik jest w polu karnym, to lepiej go nawet nie dotykać, bo sędzia coś wymyśli.

1

Najbardziej bawi i jednocześnie przeraża fakt, że chcą zatrzymać Xaviego po jego słowach, że zespół sie nie rozwija i nie jest on odpowiednim trenerem w tym momencie.

2

Jeszcze tydzień temu licytowalismy sie czy Xavi zostanie po ewentualnym awansie do finału Ligi mistrzów i wygraniu klasyku. Dzisiaj jesteśmy już po dwumeczu z Psg, gdzie oddaliśmy półfinał w frajerski sposób po błędach indywidualnych i przegraliśmy z Realem, który grał 120 minut z City, miał jeden dzień mniej odpoczynku i nic nie musiał. A na dniach ogłoszą, że Xavi zostanie, rozwaliło mi czaszkę przed snem :D takie rzeczy tylko w Barcelonie.

5

Nie zdziwię sie jak zaraz będzie latać nagranie kibica zza bramki, w którym będzie lepiej widać, czy była bramka czy nie :D

5

@AmigoBlancos Te nagrody to żart, wielokrotnie dostawał je zawodnik, który nie zasłużył. Więc trzeba patrzeć na nie z przymrużeniem oka.

1

Zasługuje to głodne dziecko na obiad, a nie Barcelona która popełnia mnóstwo błędów indywidualnych na 3 punkty. Xaviemu sie płyta zacięła i myśli, że żyje w bajce, gdzie sport nie jest brutalny i nie weryfikuje.

0

@Arczek2001 Xavi ze sztabem zarabia 12 mln euro rocznie, bardzo podobne pieniądze do Tuchela, Mourinho, dwa razy większe od Xabiego Alonso i Artety, a taka legenda trenerska jak Ancelotti, ma tylko milion euro rocznie więcej. Więc jak nie stać na Flicka? skoro Xavi, zrezygnuje z pensji za przyszły sezon, o czym mowi otwarcie. Pieniądze są, ale Flick nie będzie marionetką, która da sie zdominować i przytaknie na każdy transfer do klubu, bo Laporta musi dać, zarobić agentom zawodników, którzy są jego przyjaciółmi. Zaden poważny trener, tu nie przyjdzie póki jest Lapcio, on swoje biznesy stawia ponad klubem, co pokazują afery z nim związane w jego pierwszej kadencji.

1

Nie znacie sytuacji od środka, jeśli chodzi o sytuację Gundogan- Araujo a sie denerwujecie, nie bierzecie pod uwagę kwestii takiej, że Gundogan w szatni nic nie powiedział o tej sytuacji, a skrytykował Araujo tylko w wywiadzie, co jest bardzo słabe, o czym mówił np Puyol, że tego typu sytuację załatwia sie w szatni. Nie chce mi sie wierzyć, że Araujo miałby problem, gdyby Niemiec powiedział, to samo w szatni co w wywiadzie.

0

@Bulbulator Trochę inna sytuacja Neuer nie miał żadnego kontaktu z Saką. W naszym przypadku Cubarsi najpierw zaczepił nogę Vasqueza, po czym Hiszoan zostawił drugą.

1

@Hawajczyk O to właśnie chodzi, rozumiem emocje i to że przegraliśmy. Patrząc na chłodno, szkoda mi go, jeśli chodzi o tę sytuację.

0

@tbas według mnie nie, chociaż nie jestem osobą która ma jakąkolwiek wiedzę i zna regulamin na pamięć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?