Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Joachim Loew wolny na rynku transferowym, wyciągnąłby Barcelone z gówna?
11
Misiek z przekazem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Kto sie przywalił? Gdzie ja go oceniam? :D Napisałem przecież, że każdy ma jakieś hobby. Zejdź na ziemię chłopie, bo chyba procenty jeszcze trzymają po świętach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Volk zobacz jakie Felix daje liczby, większość spotkań wchodzi z ławki a aktualnie ma 9 bramek i 6 asyst we wszystkich rozgrywkach. Taki zawodnik to prawdziwy skarb dla drużyny.
4
@JiXSaw Cancelo obowiązek, Felix zajebisty joker, byłoby pięknie gdyby udało sie go ściągnąć za małe pieniążki.
4
@MesQueUnClub96 Nie ma sensu o to żeby dwie tak wybitne jednostki sie sprzeczały. To tak jak porównywać piłkarsko Inieste do Xaviego. Każdy z wam ma swoje atuty i mocne strony. Prawda jest taka, że @FcPortoFan1999 wykręcił taki wynik, że ty musiałbyś mieć wifi w szkole, żeby sie zbliżyć.
0
@FcPortoFan1999 przecież pracujesz normalnie i funkcjonujesz, każdy ma jakieś hobby :D
0
@MesQueUnClub96 przepraszam, to z miłości.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@MesQueUnClub96 nie masz podjazdu do niego, a po drugie wykryto u ciebie doping.
5
@FcPortoFan1999 Nie bądź taki skromny, zasłużyłeś na to. Kiedy my spaliśmy, ty tu byłeś, kiedy my imprezowalismy, ty tu byłeś. Poświęciłeś sie całym sercem i są efekty.
9
Nie wiem czy jesteście tego świadomi, ale jesteśmy prawdopodobnie świadkami rekordu świata na la rambli. @FcPortoFan1999 od rana walczy i brakuje mu tylko kilku komentarzy do 200 w dzisiejszy dzień, jest to najprawdopodobniej rekord, który będzie nie do pobicia, przez kilka pokoleń. Wyjątkowa jednostka, z niesamowitymi umiejętnościami, ma dar i talent od Boga. Trzyman kciuki byku. Zrzucamy sie na jakiś puchar z ali-express?
2
@Kgorecki2500 mi bardziej czarna i brązowa smakuje.
1
@Gall przecież Xavi zarabia tyle co np Tuchel, Mourinho, dwa razy więcej od Artety i Xabiego Alonso. A taka legenda trenerka jak Ancelotti ma tylko 1 mln euro rocznie więcej od naszego szkoleniowca.
6
Ole Sæter po strzeleniu pięknego gola dla Rosenborga:
"Wrócę teraz do domu, wezmę telefon do lewej ręki, kuta** do prawej i będę oglądał tę akcję. To będzie długi wieczór."
https://x.com/francoisplateau/status/1774850449650143690
3
@MesQueUnClub96 nie dziwne, że makowiec ci sie przejadł, skoro przy każdym zgłoszeniu użytkownika, musisz go zjeść u @wpwelement
1
ciekawe czy to prawda
9
to zwykła podszywka @Kapitan hawk byłby dumny.
0
@BorzyKrzys chciałem tylko pomóc, nic więcej.
4
przerażająco on wyglądał w ostatnich latach swojego życia
1
@BorzyKrzys kusić to powinien ciebie psycholog/psychiatra jak masz takie myśli.
0
@Maker0 średnio na mecz.
0
@VegetaPolska zależy też czy rodzina robi sekcje zwłok.
5
@RobertLewangoalski po co zakładasz kolejne multi-konto? wczoraj przecież zostałeś zbanowany, pod prawie identycznym nickiem
https://zapodaj.net/plik-5Brp8491WG
3
Dzisiaj Prima Aprilis, znacie jakiś piłkarski fakt, który brzmi jak kłamstwo? ale jest prawdą.
7
Cubarsi jaki kot, taki małolat, a liczba długich podań w których trzeba ryzykować robi wrazenie.
5
@Rust_Cohle ale przecież to specjalna zagrywka, żeby sprowokować przeciwnika a ten dostał kartkę :D
4
@PIWOSZ89 zdecydowanie za mocne kłamstwo, nawet w prima aprilis.