2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

najlepsze jest to, że mówi to laska w dresie :D


2

@Transu96 kieszonkowe od rodziców musisz wydać? :D

23

Ciary na całym ciele po tym filmiku. Cudowny był to piłkarz.


4

@Sulimo @RoberDzik zgubiłeś rodzinkę.

0

@MesQueUnClub96 Chłop nie gra w Lidze mistrzów, a w Mistrzostwach Świata musiałby być najlepszym zawodnikiem turnieju i wygrać złoto, żeby ktokolwiek brał go pod uwagę. Póki gra w Leverkusen i Bundeslidze nigdy nie wygra tak medialnego plebiscytu.

4

@MesQueUnClub96 coraz ciężej czyta sie te twoje teorie mongolskie.

0

to jest akcja defensywna, tak dla ciekawostki.


3

Współczuję ludziom którzy oglądają ekstraklase w telewizji. Na żywo jeszcze rozumiem, można wypić piwko, zjeść kiełbaskę, poczuć klimat stadionu,czy pośmiać sie z piłkarzy i ich poziomu. Włączyłem to coś w telewizji i po 5 minutach, mam ochotę wydłubać sobie oczy, to jest zdecydowanie liga dla masochistów.

0

Najbardziej przereklamowany piłkarz w nowoczesnym futbolu?

1

@Szmulek Klub walczący o mistrzostwo, dostaje 5-0 od drużyny która jest w dole tabeli w kluczowym dla nich momencie. Dla mnie to już za dużo przeglądanie tego na flashscore, a gdzie to oglądać i płacić za abonament. Nic tylko współczuć, bo poziom tych drużyn jest tak samo tragiczny, że o wyniku decyduje losowy dzień, a nie umiejętności czy plan taktyczny.

1

to niezła imprezka


2

Kaczyński-Tusk haha


0

@Criss18Barca
Dopiero było info, że chcą wypożyczyć Roque, bo Ferran będzie grał.

1

@Ogorinho1974 to prawda, to już choroba, którą można leczyć.

32

Oby jak najmniej ludzi na naszej życiowej drodze, z takim charakterem jak Ronaldo. Tego wam i sobie życzę, w ten piękny dzień.


3

@Visca_barca 10 z topu? Jestem przekonany, że takie Bilbao grałoby jak równy z rownym, z takim United czy Chelsea. To tylko drużyny z dużymi nazwiskami, piłkarsko są średni.

8



wow

0

6 spotkań PSG na wyjeździe w Lidze Mistrzów w tym sezonie:

- 2 zwycięstwa
- 1 remis
- 3 porażki.

Tylko raz strzelili więcej niż 2 bramki…

10

@Mns21 zachowujesz sie jak nastolatka, której ktoś złamał serce.

3

@Messibestplayerintheworld i to są powody, żeby kogoś nienawidzić? :D

3

szykuje sie zawieszenie, nawet do kilku lat


3

@Herato jego widzowie o nią prosili, więc to zrobili.

0

@barcelonaLM Finał BvB-Real i nikt nie chce piłki, bo liczą na kontry :D

2

@MesQueUnClub96 To mecz trwa 80 minut? bo jak dobrze pamiętam to w finale strzelił 3 bramki.

3

Jakie pamiętacie najlepsze asysty w Lidze Mistrzów? Moja ulubiona to Kaki


1

@Pawlusek I nagle z tekstów typu "Nie poradzi sobie w La Lidze" Byłyby: "Najlepszy transfer od lat, niesamowite wzmocnienie, najlepszy piłkarz na świecie, z nim wygramy ligę mistrzów"

0

@Kuba_1 Bardzo dobrze, Luis Enrique bierze Lige Mistrzów.

0

Kadrowo Borussia jest kilka klas słabsza od nas

1

@MesQueUnClub96 twój ojciec mówił, że ty nie masz kolegów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?