9

to mu powiedział :D


11

@PJ777 Psg, Bayern i Real też.

2

@VegetaPolska Ogrody podlewane zażelazioną wodą często wyglądają jak po masakrze. Wszystko przez to, że żelazo obecne w wodzie wchodzi w reakcję z tlenem i jest przetwarzane do formy nierozpuszczalnej.

3

nadal mam jedną z nich.


0

@Anyma Był doceniony przez zarząd i Xaviego, sam zdecydował odejść.

1

@adi7adi8 masz rację, bardzo dużo zawodników strzelających bramki.

2

Liczby Felixa robią ogromne wrażenie, patrząc na ilość rozegranych minut (2000). Idealny joker, który jest potrzebny w każdym zespole. Jak cena będzie normalna, to nawet bym sie nie zastanawiał na miejscu zarządu i trenera.



3

@Visca_barca i tak nie ma podjazdu, Robert był świetny, ale Suarez w swoim prime był wyjątkowy.

0

@mekston No szkoda. Każdy organizm jest inny, a Suarezowi brakowało zdrowia, o czym mówił po odejściu z Barcelony, że ostatnie dwa lata u nas grał na zastrzykach i miał problem ze wstawaniem z łóżka.

3

Suarez tego typu sytuację wykorzystywał z taką łatwością, że człowiek sie przyzwyczaił. Kompletnym napastnik, miał wszystko czego potrzebowała Barcelona.

https://x.com/FCB_nenn/status/1785669628997357711

5

Toni Kroos o Messim:

„Jeśli chodzi o asysty, zostawiłbym Leo Messiego na boku, ponieważ jest wyjątkowy, robi na boisku wszystko, czego nikt nie może zrobić, strzela, asystuje, a także strzela rzuty wolne i wiele innych rzeczy .”


Leo jest dokładnie tym, czego każdy zawodnik chce w swojej drużynie. Nie wiadomo z której strefy jest w stanie poprowadzić zespół do ataku. To nie jest klasa światowa, ale to klasa Messiego.


Będę więc mówił o zawodnikach z tej samej klasy co ja. Kevin De Bruyne i Mesut Ozil pozostają najlepszymi zawodnikami, którzy mogą Ci pomóc w każdej chwili. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem liczby asyst Di Marii.

Źródło:

https://amp.marca.com/en/world-cup/2022/12/20/63a17a8722601d11208b459b.html

1

@ranger3120 Julio Tous


0

@FcPortoFan1999 Od 2011 do 2021 pracował z Conte mając najdłuższy czas u jego boku.

Razem zdobyli 4 mistrzostwa Włoch, Mistrzostwo Anglii..

3

Polecam przeczytać wszystkie fakty


3

@Rust_Cohle mam coś dla ciebie, idealne do obejrzenia, żeby się zrelaksować w ten długi weekend


1

@Popitek12 prawo i sprawiedliwość i platforma obywatelska.

3

Ale zajebistą robotę, robi to absorbowanie uwagi bramkarza przez zawodnika z drużyny przeciwnej. Tutaj przykład stałych fragmentów gry Arsenalu, u nas w ostatnich 4 spotkaniach Cubarsi robi podobnie i dzięki temu zdobyliśmy trzy bramki po rzutach rożnych.


3

@FcPortoFan1999 Lubię takich szczerych trenerów, którzy nie szukają na siłe kwadratowych jaj. Najgorzej jest, szukać wszędzie winnych poza swoimi piłkarzami, zespół wtedy sie nie rozwija.

1

Tuchel o występie Kima:

„Przy pierwszym golu przeciwko Viniciusowi wykonał pierwszy ruch za wcześnie i został złapany przez podanie Toniego Kroosa. Spanikował i był zbyt agresywny. Przy drugim golu niestety był to kolejny błąd”


3

Thierry Henry:

"Gdy mówi się o Realu, używa się mnóstwo „gdyby”. Grasz przeciwko nim, myślisz, że masz ich na widelcu, ale prawda jest taka, że tak nie jest.

Oni egzekwują swoje szanse. Dlatego mają 14 pucharów Ligi Mistrzów."

0

@FcPortoFan1999 Ponoć nie chce pracować już w Bundeslidze i jest konfliktowy według Bayernu.

0

@FcPortoFan1999 Wydaje mi się, że już podpisany. Hainer kilka dni temu mówił, że na początku Maja, będzie ogłoszony trener.

4

@jary99 Nudni już jesteście, radzę kompleksy leczyć w inny sposób, niz zwracaniem uwagi na siebie po przez takie głupoty.

0

A więc najprawdopodobniej Ralf, pewnie zostawi reprezentacje.


0

@Pawlak1992 Liga Hiszpańska byłaby zdecydowanie za nudna.

2

@MichalZZZ tak zwany ratatuj - na górze wszystko, na dole chu*

0

jak sędzia dzisiaj? widziałem tylko pierwszą połowę.

0

@MesQueUnClub96 To niech ciebie obchodzi zdanie innych kibiców, którzy wielokrotnie pisali o tym co ja. Dorośli ludzie a jakiejkolwiek kultury czy merytorycznej rozmowy podczas ich spotkań brak. To już jak gra Barcelona, gdzie jej kibicujemy i emocje są większe, poziom dyskusji jest dużo wyższy.

0

@Hindus Co mnie oni obchodzą? jestem kibicem Barcelony. Odnoszę sie do sytuacji ze strony z której korzystam.

3

@MesQueUnClub96 No najlepiej porównywać się do najgorszej patologii. Dodi ty to masz łeb na karku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?