Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Oby tak było, ale mam wrażenie, że skończy sie kolejny awansem Realu do finału.
3
@MesQueUnClub96 Za krótko żyjesz jeszcze na tym świecie Dodi.
8
@MesQueUnClub96 i kupił ją młodziutki @Comentateiro
6
@Zoker Guardiole, Kloppa, Ancelottiego też rozliczasz po każdym odpadnieciu z Ligi Mistrzów? Przecież na każdego trenera idzie coś znaleźć, to sport - każdy przegrywa.
54
@Zoker Nic mnie nie bawi tak jak umniejszanie Lucho który, zdobył tryplet, sezon później krajowy dublet, a ze średnią reprezentacją Hiszpanii był w półfinał Euro (odpadł po karnych) i zrobił finał Ligi Narodów.
23
Xavi: dajta więcej transferów :D
5
@Cygan BRC ponoć z kątowni
3
Przecież Xavi z taką kadrą jaką ma Borussia, by sie zapłakał i wyszedł z grupy w Lidze Europy :D
9
@jerzychytrus przecież konto masz od 12 dni, więc jak od 2 lat? ^^
36
Ciężko sie z tym nie zgodzić
1
@clyde To wróżenie z fusów. BvB nic szczególnego nie zagrało w tym półfinale. Kolejny raz Psg odpadło, bo zabrakło szczęścia i skuteczności.
8
Kylian :D
13
Poziom szczęścia Borussi na poziomie Realu Madryt w Lidze Mistrzów.
3
Hummels jest nieśmiertelny. Pamiętam go od dzieciaka, a on nadal gra na najwyższym poziomie.
3
Idealne podsumowanie Dembele: albo się udo, albo sie nie udo :D
1
@FcPortoFan1999 Barcelona będzie jego kochanką, odskocznia od nudnej brzydkiej zony- jaką będzie w przyszłości Liverpool. Wybierze pięknie grając Barcelone, z potężnym Nunezem w ataku :D
5
Najbardziej w ewentualnym przyjściu Nuneza przeraża fakt, że @Rust_Cohle jest jego wielkim fanem i zacznie kibicować Barcelonie haha
2
@BorzyKrzys Mnie ogólnie wszystkie prace na podwórku odprężają. Od koszenia trawy po dziabanie, cięcie drzewa czy sadzenie krzewów/drzew owocowych. Uwielbiam robić coś u siebie i cieszyć sie z efektów.
0
@Gall Ten Włoch to sie nadaje do kompromitacji różnicą 4-5 bramek ze średniakami. Jest bardzo podobny do Xaviego i tu nie chodzi tylko o wygląd.
0
@Rewolucja123 No to prawie, brakowało pojedynczej bramki czy asysty.
0
@Amidamaru Przecież w Realu i Chelsea, Holender miał dobre statystyki. Strzelał, asystował i robił Double-Double w sezonie.
4
@BORO_12 Np taki Robben całe życie grał tak samo i robił jeden schemat i wychodziło. Jak zawodnik robi coś na odpowiedniej szybkości i technice, nie ma opcji żeby jakikolwiek obrońca go zatrzymał w dłuższej perspektywie. Więc to wróżenie z fusów, nic więcej.
4
@Amidamaru Czytałem wiele opinii, dużo osób ma podobne zdanie, że to głównie wina pomocników, którzy nie wspierają defensywy tak jak w poprzednim sezonie. Oczywiście, żeby nie było, że usprawiedliwiam obrońców, ale wystarczy zerknąć na nasze stracone bramki, w wielu z nich nasi pomocnicy nie wracali na czas, gubili krycie, czy nie potrafili przerwać akcji w kluczowym momencie.
2
@NeroTFP1 A mnie nadal bolą kompromitacje tak samo. Chciałbym mieć tak jak ty :)
8
Ktoś zrobi tort na rocznice?
8
@Sulimo jedyny szczery i prawdziwy, w tym zakłamanym świecie internetu.
4
A tak świetnie sie zapowiadał :D
W ciągu nadchodzących tygodni przewiduje się konkretne negocjacje w sprawie ewentualnego transferu Michaela Olise na Old Trafford
[Fabrizo Romano]
38
Ostatnio byłem u rodziców na obiedzie, po zjedzeniu Mamuśka przyniosła wspólne zdjęcia i oglądaliśmy. W pewnym momencie zwróciła uwagę, że Ojciec na żadnym zdjęciu rodzinnym jak np z komunii, wesel, chrzcin, urodzin itd nie jest uśmiechnięty. Pyta go, czemu ty chłopie taki ponury jesteś na tych zdjęciach ciągle? A on, bo taki mam wyraz twarzy. Mija z godzina, dzwoni jego znajomy na telefon, Mamuśka zerka a na tapetę w telefonie: Ojciec uśmiechnięty po złowieniu ryby jakby był w raju, wchodzi w jego galerii, bo on starej daty, nie ma kodu zabezpieczającego, a tam z 80 zdjęć z wędkowania, przylotu gołębi ( bo jest w związku i je lotuje zawodowo) i na każdy zdjęcie banan na mordzie haha. Teraz już matka sie z tydzień do niego nie odzywa, a jak o coś zapyta to odpowiada diablim głosem. Jednak to hobby w życiu sprawia najwięcej przyjemności, nawet jak na ryby jeździ z 50 lat, podobnie jak z gołębiami, ma je od dziecka.
7
@Gaucho A ja Ancelottiego. Pan trener który wyciąga maksa z każdego zawodnika i nie marudzi na brak transferów. Kulturalny, szczery, nie robi z siebie pośmiewiska na konferencjach i jest wzorem do naśladowania w szatni.
0
@Sherem Przecież po odejściu Raphinhi i Araujo, bylibyśmy jeszcze w gorszym gównie, nie ważne kto by przyszedł.