Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeneralXavi Co ty pijany Xavi? :D żeby doszło do dogrywki, Roma musi wygrać w 90 minut. A to będzie porażka Leverkusen.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Gibbon_FCB wynik liczy sie do 90 minuty.
0
Wiadomo, że szczęście sprzyja lepszym, bo próbują. Ale ilość tych randomowych sytuacji w końcówce dla Leverkusen jest chora.
0
@fart każdy mecz jest rozliczany osobno.
0
@fart Jak remis? Skoro jest 0-2?
0
@kuz Jak nic nie muszą? Skoro Xabi na konferencji mówił, że wygranie Ligi Europy to coś wyjątkowego i zespół zrobi wszystko żeby ją wygrać. Nie pamiętasz sezonu w którym przegraliśmy tylko jeden mecz w Lidze? To było porównanie do Leverkusen. Gdzie w Lidze wyglądaliśmy zajebiscie, a przyszły puchary i kompromitacja, że szkoda przypominać
0
@kuz Barcelona-Valverde w Lidze, Pamiętasz? Nie chce mi sie przypominać, jak skończyła sie gra w Europie w tamtym sezonie. Wszyscy są zgodni, że prawdziwa weryfikacja Leverkusen będzie, gdy będą musieli grać co 3 dni na najwyższym poziomie.
0
@kuz Poziom Bundesligi był tak tragiczny, że szkoda gadać. Prawidziwy test drużyny będzie w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.
0
Paredes z karnego 0:2 dla Romy. Czyżby Leverkusen zostało zweryfikowane w Lidze Europy przez slabiutką Romę?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
7
@bartekvisca dla przypomnienia :D
8
Teściowa Dybali (59 lat)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Warto przypomnieć, że to defensywny pomocnik.
Rodri w tym sezonie w Premier League:
7 Bramek
9 Asysty
Najwięcej celnych podań
Najwięcej celnych podań w ostatnie tercji boiska
Drugi najwyżej oceniany zawodnik według Whoscored.
1
@HighestInTheRoom Wątpię, mocno wspiera kraj, który otwarcie mówi o mordowaniu Polaków.
5
@MesQueUnClub96 to też dobre :D
1
Nie mógłbym sobie później w oczy spojrzeć. Sprzedał sie za ruble, nic więcej.
0
@tristan87 Wynagrodzenie będzie rosło z roku na rok, bez względu na formę czy liczbę minut. Idiotyczna decyzja zarządu, ale czego innego sie spodziewać po ludziach, którzy nie uczą sie na błędach.
0
@Faro wpisali klauzule odejścia, dzięki temu, że przedłużył.
2
@Stinger_ Atletico coś o tym wie :D
0
Real ograł Bayern, znając życie ogra BvB, później Bayer Leverkusen w Superpucharze i zweryfikuje Bundeslige naszego Dodiego.
2
@TR3YWAY Szczęsny chce dużo pieniążków, jaki ma to sens?, skoro byłby 2 bramkarzem. Już pomijając fakt, że Wojtek by sie na to nie zgodził, bo chce grać w pierwszym składzie.
7
Uwielbiam takie rozkminy :D
0
@takisobiektos Pytanie jak z drużynami które mogą wylądować w 1 Lidze i z tymi, które chcą walczyć o Puchary.
1
@joloskyy Zawsze tego typu sytuację powielają sie w Madrycie, to jest bardzo dziwne.
1
@Lanosss Kulesza jest wielkim kibicem i był Prezesem Jagielonii, więc wątpię, patrząc na fakt, że aktualnie jest prezesem PZPN.
0
Jaja to dopiero będą w ostatniej kolejce Ekstraklasy, będzie multi-liga a są tylko 4 wozy VAR. Ciekawe kto zostanie wydymany.
0
Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna rzecz. Oglądałem ostatnio jakiś mecz w Ekstraklasie. Listkiewicz w tym spotkaniu puścił kilka razy ewidentny spalony, żeby mieć potwierdzenie z Varu. Wczoraj jeden z najważniejszych spotkań w roku, bardzo stykowa sytuacja i on pokazuje spalonego, gdzie nie ma pewności? Czym to jest spowodowane, że nie dali sobie możliwości interpretacji? Gdzie w naszej Lidze dają sobie czas. Bardzo dziwna reakcja patrząc, że mają kilka minut na podjęcie decyzji.