1

@ViscaelBarca2007 Co ma reprezentacja do klubu? Gundogan pracował z nim tylko w reprezentacji, gdzie plan pracy jest całkiem inny, najważniejsza jest regeneracja, przez natłok spotkań w klubach. Zawodnicy fizycznie i motorycznie są przygotowywani w klubie, trener reprezentacji musi mądrze pracować, żeby nie byli przetrenowani i nie łapali kontuzji/urazów. Polecam wywiad np Roberta, gdzie mówi o Flicku i jego przygotowaniu fizycznym i motorycznym. Jest też fajny wywiad z Daviesem czy podcast z Mullerem. Wszyscy mówią zgodnie, że Hansi jest trenerem, który największą uwagę zwraca na przygotowanie fizyczne, motoryczne i kondycyjne. Nie da sie tego wypracować, bez ciężkich treningów, to logiczne dla osób co grali gdziekolwiek w piłce, nawet w okręgowce.

0

@MesQueUnClub96 Piękny jesteś Dodi na tym profilowym.

0

@bartekvisca Tak, tego lata jak dobrze kojarzę.

22

Za pieniążki marzenia sie zmieniają :D




0

@JohnnySilverhand Co kłamie? A Setien, Koeman, Martino, Roura? Nigdy nie grali w Lidze Mistrzów przed przyjściem do Barcelony i nie prowadzili dużej drużyny. Nie mieli podjazdu do Flicka, jeśli chodzi o osiągnięcia i doświadczenie na arenie Europejskiej. Masz kilkunastu trenerów na przestrzeni lat, którzy byli bez doświadczenia w porównaniu do Flicka.

1

@bartas97 Większość rok temu pisało to samo o Ancelottim, gdzie oddaliście ligę w styczniu słabiutkiej Barcelonie i zaliczyliście kompromitacje 0:4 w Lidze Mistrzów z City. Piłka nożna jest tak przewrotna, że nie da sie przewidzieć, co będzie za 2 miesiące.

3

Do Bayernu najprawdopodobniej idzie Kompany. Nie chce wiedzieć, co by było pisane na la rambli, gdyby był łączony z Barceloną.

3

@Nazio_87 za darmo nawet bym tego nie zjadł, szkoda zdrówka byku.

0

@ranger3120 Niemcy - Japonia.

2

@TR3YWAY a kto to jest? :D pierwszy raz ich widzę

2

dzięcioły haha


8

@Mario96w Co jakaś kompromitacja w Europie, to wszyscy porównują do Barcelony. Kto by pomyślał kilka lat temu, gdzie 90% drużyn było obsrane Barcelony przed wejściem na boisko.

6

Śmieją sie z nas.


0

@JimMorrisonFCB Dokładnie, strasznie są ludzie zaślepieni. Nie wiem skąd to sie bierze.

1

@JohnnySilverhand Guardiola, Enrique, Setien, Martino, Koeman, Xavi. Dalej mam ci wymieniać? 80% trenerów w historii Barcelony, miało mniejsze doświadczenie przed przyjściem do Barcelony w roli pierwszego trenera.

2

On bez kitu, brzmi jak Hitler. Groźny mają ten akcent i język.


0

@PatrykBarca Ale ty jesteś wariacik, przecież oni nawet w Lidze Mistrzów nie grali przed przyjściem do Barcelony, więc jakie doświadczenie? Zwykli średniacy, którzy nawet nie mieli podjazdu do osiągnięć i doświadczenia Flicka na Arenie Europejskiej. Już nie chce mi sie z tobą dyskutować, bo ty masz klapki na oczach.

0

@MOLESTA Davies tez jest jego ulubieńcem, miał swój prime za czasów Flicka.

0

@97ketrab Flick ma swojego trenera od przygotowania fizycznego.

10

@PatrykBarca Nadal większe niz 80-90% trenerów którzy przychodzili do Barcelony w roli pierwszego trenera, ale to już wam nie pasuje pod narracje.

0

@PatrykBarca To, że nie chciał być trenerem w tamtym okresie? stąd małe doświadczenie jako trener główny.

8

@Kengo Wielokrotnie powtarzał, ze jego pasją w tamtych latach, było zarządzanie klubem. Był prawie 20 lat dyrektorem i kierownikiem sportowym.

0

Co się Julio Tous napracował w Barcelonie to jego. Jeden z najlepszych z najlepszych trenerów od przygotowania fizycznego na świecie, wrócił do Barcelony z miesiąc temu, żeby pomóc Xaviemu w przyszłym sezonie. Nic tylko współczuć takim ludziom, że trafiają na takich idiotów w zarządzie.

8

@MichalZZZ na tym właśnie polega życie, żeby cieszyć sie małymi rzeczami, bo duże przychodzą raz na jakiś czas.

0

@joloskyy Od jego odejścia do teraz, jedynie Pavlovic zadebiutowal i ma jakąś znacząca role w zespole. Bayern nie ma mocnych juniorów, wolą kupić gotowych obiecujących zawodników od przeciwników z Bundesligi.

0

@Zoker Przecież mają Euro i Copa, większość naszej drużyny jedzie na turnieje. Kontuzjowani tacy jak Balde, De Jong, Gavi rehabilitują sie w klubie podczas wakacji. Zostanie ci kilku piłkarzy, którzy wracają z wypożyczenia + rezerwy, z którymi będą trenować.

3

@BORO_12 Jaki szacunek w szatni? Taki sam jak legenda Koeman, czy Xavi? Szacunek to przychodzi z wynikami. Łata dziury na poziomie 2 ligi, nie ma to nic wspólnego z poważnym futbolem. Kogo Marquez rozwinął do tego stopnia, żeby chociaż zadebiutowal w pierwszym składzie?

1

@BORO_12 Możesz mi odpowiedzieć, czemu ty tak naciskasz na tego Marqueza? Facet nie ma żadnego doświadczenia w pucharach, zobacz ile mieliśmy przed to kompromitacji w Lidze Mistrzów, bo braliśmy trenerów bez doświadczenia. Barcelona to staż dla początkujących? Czy jeden z największych klubów na świecie? Jaki ten Marquez będzie miał szacunek w szatni? Jak on poradzi sobie w kryzysie?, skoro nigdy nie trenował na poważnym poziomie? To jest trener, który musi złapać doświadczenia w poważnym futbolu, bo bardzo szybko zrobiliby z niego kozła ofiarnego. Już nawet nie chce mi sie myśleć o transferach, jestem przekonany, że miałby narzucone od Laporty, kto przyjdzie i kim ma grać, byłby marionetką w klubie- nic więcej.

3

Wyjątkowy zawodnik, jeśli chodzi o styl gry. Ciężko znaleźć kogoś, kto go przypomina.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?