Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BORO_12 Co ty taki agresywny jesteś? Kolega tylko grzecznie zapytał. Gorszy dzień masz? Czy co?
7
bardzo duże wzmocnienia w barażach
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Maziarz nie, nie widziałem :) warto zobaczyć?
1
@Popitek12 Wolę tego starszego np ze Zjawy czy Wilka z Wall Street
0
@TR3YWAY Bardzo trudno jest to ogarnąć dla osoby początkującej? Pasieka musi być z dala od ludzi? Bo mam kawałek działki, który stoi pusty, ale pewnie wymaga to dużo czasu i nauki.
1
@konrad1661 Wikingowie przewracają sie w grobach, widząc współczesnych Norwegów :D
0
@JordiAlbion Tak, bardzo dużo uchodźców. Coraz więcej meczetów i prywatnych szkół stricte dla nich. Islam jest już drugą religią w Norwegii, jeśli chodzi o liczbe wyznawców.
7
Często bywam w Norwegii, coraz trudniej spotkać Norwega z krwi i kości.
0
@TR3YWAY u mnie 40-50 zł
2
@tristan87 co to za Kaminski?
11
co za debil
0
@VegetaPolska Tylko, że on właśnie w kadrze jest przeciwieństwem siebie z Premier League. Pewnie to też kwestia tego, że inna taktyka i dużo gorsi wykonawcy. Boczny obrońca musi mieć dobrych zawodników obok siebie, żeby pokazał swoje najlepsze cechy.
14
Przegrać mistrzostwo po takim sezonie...
1
Miał być zbawcą naszych problemów z bokiem obrony, a najczęściej na boisku wyglądał jakby był tam za "kare"
1
@MesQueUnClub_87 Wiem, wiem. Śmieje sie. Osobiście bardziej dziwią mnie ludzie, którzy dają sie ciągle łapać na to samo. Co kilka dni, człowiek ma Deja-Vu czytając gorące dyskusje.
0
@MesQueUnClub_87 Co ty chcesz ode mnie chłopie? :D
3
@MesQueUnClub96 Odpocznij, pojedź gdzieś na wakacje z rodziną, nabierz chęci, pozytywnej energii i naładuj baterie. Potrzebujemy ciebie tutaj od początku nowego sezonu, twoje opinie na temat różnych sportów czyta sie z wielką przyjemnością, masz ogromną wiedzę i dar do przekazywania jej. Liczę, że za kilka lat to ty będziesz głównym ekspertem w Polsacie przed Ligą Mistrzów, już teraz jesteście na podobnym poziomie, jeśli chodzi o wiedze, a to dopiero początek twojej pięknej przygody eksperta.
1
@Kapitan hawk jak lubisz jak ktoś stuka ci kobite, to czemu nie?
0
@Barzant A idz i wspieraj patusów. Nikt ci nie broni.
9
Rakitic jest bardzo niedoceniany
https://x.com/SK10_Football/status/1795153593932079262
1
@HypeR A czego on jest asem? Zobacz jak bronią pomocnicy w Arsenalu, Realu, City czy Bayernie. Zawsze znajdziecie wymówkę, żeby go usprawiedliwić.
2
@Explode o kurde, brak słów.
2
@Kgorecki2500 Popełnia bardzo dużo błędów w defensywie, gubi krycie, często nie wraca na czas i nie zabezpiecza stref za które jest odpowiedzialny. W ofensywie jest statyczny, jedynie zdobywa przestrzeń swoją szybkością, które i tak najczęściej kończy sie wycofaniem do tyłu po kółeczku z piłką. Nie daje w ogóle liczb, nie ma uderzenia z dystansu i kluczowego podania. Za co mamy go chwalić? Skoro Fermin, który jest z 6 lat młodszy od niego, zarabia kilkukrotnie mniej, daje zdecydowanie więcej w ofensywie i defensywie. On z takim kontraktem i doświadczeniem musi być gotowym piłkarzem, który będzie pchał ten wózek, a wy chwalicie go za to, że dobrze podał do boku. Ile on jest u nas z 5 lat? I miał może dobre z 6-7 miesięcy przez ten cały okres. Żyjecie nadzieją, że może odpali a on zaraz będzie mial skończone 27 lat.
5
Bardzo przyjemny chłopak z niego. Szkoda, że umiejętnościami nie dojeżdża, bo widać, że kocha Barcelone.
3
KFC kręci sobie beke :D
12
Ale wstyd, liczba i poziom patusów będzie porównywalny do tego w więzieniu :D
8
Jedyny ratunek dla mężczyzn, którzy nie mają powodzenia u kobiet.
0
@AdiBarca87 A moim zdaniem, to sie skończy na tym, że będzie za słaby na regularne granie. Ale ma ogromny kontrakt, więc nie odejdzie na wypożyczenie, bo jest "gwiazdą" i nie będzie grał za 3 razy mniej w średniaku. Będzie wolał siedzieć na ławce, dostawać ogromne pieniążki, trenować z drużyną i korzystać z życia w pięknej Barcelonie.
3
@AdiBarca87 A co ma być z Ansu Fatim? Miał ogromny potencjał, którego nie wykorzystał, bo nie lubi ciężko pracować na treningach. Wystarczy włączyć sobie konferencje De Zerbiego, który wielokrotnie powtarzał, ze Fati z takim podejściem do treningów i regeneracji, nie będzie grał nawet w Brighton. Ludzie sobie nie zdają sprawy, że piłkarze to też ludzie, jedni są mniej ambitni, drudzy bardziej. Jednym zależy na drużynie, pucharach a drugim jak największym kontrakcie, bo ambicje sportowe są dla nich mniej ważne.