4

@BORO_12 Co ty taki agresywny jesteś? Kolega tylko grzecznie zapytał. Gorszy dzień masz? Czy co?

7

bardzo duże wzmocnienia w barażach


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Maziarz nie, nie widziałem :) warto zobaczyć?

1

@Popitek12 Wolę tego starszego np ze Zjawy czy Wilka z Wall Street

0

@TR3YWAY Bardzo trudno jest to ogarnąć dla osoby początkującej? Pasieka musi być z dala od ludzi? Bo mam kawałek działki, który stoi pusty, ale pewnie wymaga to dużo czasu i nauki.

1

@konrad1661 Wikingowie przewracają sie w grobach, widząc współczesnych Norwegów :D

0

@JordiAlbion Tak, bardzo dużo uchodźców. Coraz więcej meczetów i prywatnych szkół stricte dla nich. Islam jest już drugą religią w Norwegii, jeśli chodzi o liczbe wyznawców.

7

Często bywam w Norwegii, coraz trudniej spotkać Norwega z krwi i kości.


0

@TR3YWAY u mnie 40-50 zł

2

@tristan87 co to za Kaminski?

11

co za debil


0

@VegetaPolska Tylko, że on właśnie w kadrze jest przeciwieństwem siebie z Premier League. Pewnie to też kwestia tego, że inna taktyka i dużo gorsi wykonawcy. Boczny obrońca musi mieć dobrych zawodników obok siebie, żeby pokazał swoje najlepsze cechy.

14

Przegrać mistrzostwo po takim sezonie...


1

Miał być zbawcą naszych problemów z bokiem obrony, a najczęściej na boisku wyglądał jakby był tam za "kare"


1

@MesQueUnClub_87 Wiem, wiem. Śmieje sie. Osobiście bardziej dziwią mnie ludzie, którzy dają sie ciągle łapać na to samo. Co kilka dni, człowiek ma Deja-Vu czytając gorące dyskusje.

0

@MesQueUnClub_87 Co ty chcesz ode mnie chłopie? :D

3

@MesQueUnClub96 Odpocznij, pojedź gdzieś na wakacje z rodziną, nabierz chęci, pozytywnej energii i naładuj baterie. Potrzebujemy ciebie tutaj od początku nowego sezonu, twoje opinie na temat różnych sportów czyta sie z wielką przyjemnością, masz ogromną wiedzę i dar do przekazywania jej. Liczę, że za kilka lat to ty będziesz głównym ekspertem w Polsacie przed Ligą Mistrzów, już teraz jesteście na podobnym poziomie, jeśli chodzi o wiedze, a to dopiero początek twojej pięknej przygody eksperta.

1

@Kapitan hawk jak lubisz jak ktoś stuka ci kobite, to czemu nie?

0

@Barzant A idz i wspieraj patusów. Nikt ci nie broni.

9

1

@HypeR A czego on jest asem? Zobacz jak bronią pomocnicy w Arsenalu, Realu, City czy Bayernie. Zawsze znajdziecie wymówkę, żeby go usprawiedliwić.

2

@Explode o kurde, brak słów.

2

@Kgorecki2500 Popełnia bardzo dużo błędów w defensywie, gubi krycie, często nie wraca na czas i nie zabezpiecza stref za które jest odpowiedzialny. W ofensywie jest statyczny, jedynie zdobywa przestrzeń swoją szybkością, które i tak najczęściej kończy sie wycofaniem do tyłu po kółeczku z piłką. Nie daje w ogóle liczb, nie ma uderzenia z dystansu i kluczowego podania. Za co mamy go chwalić? Skoro Fermin, który jest z 6 lat młodszy od niego, zarabia kilkukrotnie mniej, daje zdecydowanie więcej w ofensywie i defensywie. On z takim kontraktem i doświadczeniem musi być gotowym piłkarzem, który będzie pchał ten wózek, a wy chwalicie go za to, że dobrze podał do boku. Ile on jest u nas z 5 lat? I miał może dobre z 6-7 miesięcy przez ten cały okres. Żyjecie nadzieją, że może odpali a on zaraz będzie mial skończone 27 lat.

5

Bardzo przyjemny chłopak z niego. Szkoda, że umiejętnościami nie dojeżdża, bo widać, że kocha Barcelone.


3

KFC kręci sobie beke :D


12

Ale wstyd, liczba i poziom patusów będzie porównywalny do tego w więzieniu :D


8

Jedyny ratunek dla mężczyzn, którzy nie mają powodzenia u kobiet.


0

@AdiBarca87 A moim zdaniem, to sie skończy na tym, że będzie za słaby na regularne granie. Ale ma ogromny kontrakt, więc nie odejdzie na wypożyczenie, bo jest "gwiazdą" i nie będzie grał za 3 razy mniej w średniaku. Będzie wolał siedzieć na ławce, dostawać ogromne pieniążki, trenować z drużyną i korzystać z życia w pięknej Barcelonie.

3

@AdiBarca87 A co ma być z Ansu Fatim? Miał ogromny potencjał, którego nie wykorzystał, bo nie lubi ciężko pracować na treningach. Wystarczy włączyć sobie konferencje De Zerbiego, który wielokrotnie powtarzał, ze Fati z takim podejściem do treningów i regeneracji, nie będzie grał nawet w Brighton. Ludzie sobie nie zdają sprawy, że piłkarze to też ludzie, jedni są mniej ambitni, drudzy bardziej. Jednym zależy na drużynie, pucharach a drugim jak największym kontrakcie, bo ambicje sportowe są dla nich mniej ważne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?