6

@Arys coraz dziwniejsze te wstępy do pornoli.

0

Matty Cash:

"Szanuję decyzję trenera i będę ciężko pracować, aby powrócić jesienią i być gotowy do meczów w Lidze Narodów.

Uwielbiam reprezentować swój kraj I chciałem dać z siebie 100%, aby tego lata z dumą reprezentować Polskę i pomagać drużynie. Jestem załamany, że nie będę mógł tego zrobić.

Będę trzymał kciuki i kibicował reprezentacji Polski podczas zbijającego się turnieju. Będę przeżywał wszystkie mecze jakbym sam był na boisko.


2

@cracker Gromda nagrała jakiś patologiczny trailer, w którym laska pyta zawodników czy "pieprzyli sie po kokainie". Twarzą i współwłaścicielem tej federacji był Borek. Gdzieś czytałem, że nadal ma udziały ale nie pokazuje sie przed kamerami, ze względu na swoje kontrakty i dobre imie.

6

Mati to ma trudne życie na Twitterze


0

Kacper Sosnowski o rozmowie z tatą Casha:

„Nadawałby się do gry już na towarzyskie mecze Polaków. Nikt ze sztabu do niego nie zadzwonił, nie było żadnego kontaktu. Nie wiemy jakie są powody tego, że Matty'ego nie ma w kadrze''

[Sport pl - Meczyki]

0

@KamQiX Moim zdaniem nie miało to wpływu na poziom gry, jedynie nie było kibiców. Nikt nawet nie był w stanie powalczyć z nimi w drodze do finału.

0

@KamQiX Kto miałby nadrobić straty w rewanżu? Chelsea dostało 7-1 w dwumeczu, później nas zgwałcili 8-2 i na końcu Lyon dostał 3-0. Brak rewanżów to w tamtym momencie, był plus ale dla Barcelony i Lyonu.

2

@MesQueUnClub_87 Do mnie zawsze krzyczał: "Gruby, weź ty zacznij coś biegać"

1

@JimMorrisonFCB To nas zostawi jak Bayern. Flick nie da sobie wejść na głowe i przy pierwszej okazji podziękuję za współpracę.

2

A na sam koniec Hansi Flick ucieknie łodzią podwodną z Barcelony do Argentyny.

0

@maciekofcb dostaliśmy przecież bana na transfery, kilka lat temu.

5

City miało ten sam zarzut, skończyło sie na upomnieniu.

Leicester City może rozpocząć nowy sezon Premier League z karą od 6 do 15 punktów ujemnych za złamanie zasad dotyczących zysków i zrównoważonego rozwoju. Klub, który niedawno awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, wygrywając Championship pod wodzą Enzo Mareski, odnotował straty w wysokości niemal 90 milionów funtów, przekraczając dozwolone limity finansowe.

[Telegraph]

0

Flick dostał samograja, tak samo jak po Kovacu, gdzie mieli 5 miejsce w lidze i sezon skazywany na porażke.

4

Jaka teoria spiskowa według was może być prawdziwa? Dla mnie zdecydowanie Kosmici.

0

Tak się gasi pożar w Afryce :)


0

@aspr1me znając życie to Ania byłaby najbardziej zadowolona.

0

Czy według was, da się grać w pierwszej 11 - Ferminem i Gavim? Mają bardzo dużo podobnych cech do siebie i lubią poruszać sie w podobnych strefach na boisku.

1

@ProMILs Przecież Pedri dostał zgodne od klubu na dłuższe wakacje, ale sam postanowił je skrócić i wrócić do treningów. Więc o czym ty piszesz?

Masz dziesiątki źródeł, które potwierdzają, że Pedri sam skrócił urlop na własne życzenie:

Pedri i inni piłkarze FC Barcelony, którzy brali udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, wrócą do treningów już w czwartek - informuje „AS”.

W niedzielę zakończyły się Igrzyska Olimpijskie, natomiast w sobotę rozegrany został mecz finałowy piłki nożnej mężczyzn. Do starcia przystąpiły ekipy Brazylii oraz Hiszpanii. Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali rywala w stosunku 2-1.

Na szczególną uwagę w trakcie imprezy zasłużył sobie Pedri. W tym przypadku mamy do czynienia z rekordzistą pod względem liczby rozegranych spotkań w trakcie jednego sezonu.

Potyczka przeciwko „Canarinhos” była dla niego 73. występem w oficjalnym meczu w sezonie 2020/2021.

Mogłoby zatem wydawać się, że potrzebuje on chwili wytchnienia, by dojść do siebie po najeżonym od spotkań sezonie. Okazuje się jednak, że jeszcze w tym tygodniu wróci do treningów. W dodatku dojdzie do tego na jego własne życzenie, bo od klubu dostał zgodę na dłuższy urlop.

0

@ProMILs Pedri w Barcelonie wyglądał świetnie pod względem fizycznym do ostatniego spotkania. To Reprezentacja go zajechała, nie dbając o niego. Musiał grać wszystko od deski do deski na Euro + wysłali go na Igrzyska, nie zwracając uwagi na jego stan zdrowia. Barcelona nie mogła z tym nic zrobić, chociaż kilkukrotnie wysłali pisma o zwolnienie Pedriego z Igrzysk. Jestem przekonany, że gdyby wrócił po Euro do Barcelony, to nie byłoby takich problemów z jego zdrowiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejvo A ty myślisz, że oni nie kontrolują jego zdrowia? Przecież gdyby było przeciążony, to by nie grał. Po każdym treningu są sprawdzani pod tym kątem, najwidoczniej Yamal czuje sie świetnie i był gotowy na grę od 1 minuty.

4

Trener powinien mieć pełne zaufanie. Nikt z zarządu nie powinien ingerować w skład, taktykę czy ustawienie.


1

@Rust_Cohle kontuzja?

5

@Stinger_ Mam to samo zdanie, Milan kiedyś był magiczny - miał bardzo dużo fanów, co drugi małolat, miał koszulke piłkarza Milanu.

6

Kylian w Milanie :D


1

@marko111122 większość osób tak odpowiada, coś musi w tym być.

0

Mam takie pytanko, jaki według was jest najgorszy typ człowieka? jeśli chodzi o charakter, bo słyszałem już kilka odpowiedzi i większość osób jest zgodna.

0

@BORO_12 mowa była o piłkarzu lub ktoś ze sztabu, który wynosi informacje do mediów.

https://www.fcbarca.com/116170-javi-miguel-xavi-szukal-kreta-w-barcelonie.html

0

Oby z przyjściem Flicka, skończył sie cyrk z wypływaniem każdej informacji z klubu. Ewidentnie musi być jakiś kret, który wszystko wynosi do mediów.

2

@BORO_12 Przecież on zapytał tylko o przepisy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?