0

@NeroTFP1 Z drugiej strony, czy Robert w Barcelonie nie kopał sie po czole przez pół roku?. Moim zdaniem aktualnie piłkarsko są na bardzo podobnym poziomie, różnica jest taka, że Robert kosztował grube siano + zarabia jak największe gwiazdy na świecie.

35

Ale szkoda Aubameyanga, zarabiałby dużo mniej od Roberta, nie trzeba byłoby płacić za transfer, stylem gry - dużo bardziej pasował do Barcelony. Czy dałby porównywalnie dużo? Moim zdaniem, tak.



7

@FabianekMrozek Nigdy nie ma pewności jak dany mecz by sie zakończył, czy np podyktowany karny zostałby wykorzystany, czy zespół po strzeleniu bramki, nie straciłby kolejnej. To wróżenie z fusów, nic więcej.

3

Fermin powołany na zgrupowanie przed Euro


5

Mati ma to coś


32

@Popitek12 coś dla ciebie.


0

@Transu96 odleciałeś z tym najlepszym, patrząc tylko i wyłącznie na ten sezon.

4

@Bocheno1 w poniedziałek na robocie.


0

Dzisiaj o 11 lista powołanych Hiszpanów, oby tylko Pedri nie pojechał. Chciałbym, żeby jego miejsce zajął Fermin, który jest w zdrowiu i formie.

1

Ale Fermin będzie robił liczby w przyszłym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

co za chłop haha


4

@Sysia11 kto by sie spodziewał, że będzie to Argentynczyk :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Znowu grają w tego ping-ponga? Ileż to można grać :D

0

@RafiVeB Stachurska to nazwisko panieńskie żony Roberta. Więc pisał też o Lewandowskim.

1

@Uukasz_93 U mnie ptak na ptaku, od kosów po wróble, dzięcioły, szpaki, jaskółki czy dzikie gołębie. Śpiewają mi całe dnie na podwórku. Najczęściej nie ma ptaków na podwórku, jak ludzie wytną drzewa i nie mają trawy, tylko całe podwórko zabetonowane w kostce brukowej. Co do drzew owocowych mam czereśnie, wisnie, gruszki, jabłka i śliwki. Wszystkie owocują, niczym nie psikam, tylko regularnie daje kompostownik, wywar z pokrzyw i przycinam, żeby nie rosły na dziko.

1

@MesQueUnClub96 nie wiem właśnie, sam sie zastanawiam.

6

Kamil Glik polubił taki o to wpis na Xie :D


0

@Barcasub To już standard na la rambli, tych trenerów jednego sezonu było dziesiątki.

1

Panowie co z tym potężnym De Zerbim, którego wszyscy chcą? Miał być trenerem Liverpoolu, to wzięli Slota. Bayernu? Woleli Kompanego. Chłop zostawił Brighton w kryzysie i uciekł jak szczur z topiącego sie okrętu i skończy pewnie w średniaku z Ligi Włoskiej.

4

On już wiedział :D


4

@Popitek12 to zawodnika nie rozlicza sie za granie w piłkę? :)

1

Wiadomo ile kobitki dostały pieniędzy za wygranie Ligi Mistrzów? I czy da sie pożyczyć od nich na transfer Nico? :D

0

@FcPortoFan1999 słyszałeś ten huk?

5

@kamilos1214 A co jak ma zjebany charakter? :) To tylko wygląd - który przemija.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto Różnica jest taka, że po Arsenalu widać progres i rozwój. Gdybym miał wybierać, to zdecydowanie wolałbym być kibicem Arsenalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?