0

@MesQueUnClub96 a co zrobił Fabianek?

2

Dziennikarz: Po odpadnięciu FC Barcelony z Ligi Mistrzów wywołałeś zamieszanie, krytykując swojego kolegę z drużyny Araujo za czerwoną kartkę. W lokalnej prasie panował taki ton: może i ma rację, ale nie atakuj swoich kolegów w publicznie.

- Ilkay Gündoğan: "Mówiłem o nas jako zespole, a nie tylko o Araujo, jeśli spojrzeć na cały wywiad. Sam popełniam błędy i przyznaję się do tego. Jeśli nie jesteś na to gotowy, nie możesz odnieść sukcesu."

Dziennikarz: Jaki jest wskaźnik sukcesu drużyny zależnej od trenera?

- Ilkay Gundogan: Od 70% do 80%. Trenerzy tworzą kompletny model, za którym podąża zespół. Naprawdę dobry trener może sprawić, że zespół będzie wyróżniał się na tle innych, a zawodnik będzie lepszy niż jest. W Leverkusen Xabi Alonso uczynił Grimaldo piłkarzem najwyższej klasy. Przed sezonem nikt na niego nie zwracał uwagi."

[@forcabarca_ar]

0

@Bogan Ale po co ty siejesz ferment? :D wszystko masz czarno na białym, brała udział w konkursie piękności i wygrała z pięknymi kobietami.

Tutaj masz część kandydatek, które z nią rywalizowały:



A tutaj miss z poprzedniego roku:


0

@MesQueUnClub96 Skup sie Dodi na sobie, zacznij robić coś ze sobą, zapisz sie na jakieś zajęcia/sport, tam poznasz ludzi z podobnymi zainteresowaniami co ty, dzięki temu nabierzesz też pewności siebie i otworzysz sie na ludzi. Nie zamykaj sie na świat w chacie, to najgorsze co możesz zrobić, bo czas ucieka, a kompleksu są tylko i wyłącznie w twojej głowie, bardzo łatwo można sie ich pozbyć, wystarczy tylko chcieć. Co do twojej wagi, łatwo w dzisiejszych czasach ją zgubić. Nie musisz uprawiać sportu, wystarczy, że ograniczysz słodycze, fast foody i zaczniesz jeść zdrowo. Nie biegaj za ludźmi na siłe, skup sie na sobie i swoim życiu, pamiętaj że rozwój samego siebie jest najważniejszy, od tego też nabierzesz pewności siebie i poznasz fajnych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania. Tylko rób coś z sobą i tak jeszcze na koniec pamiętaj małolacik, lina pęka nie komandos - raz żyjesz i takie przykre doświadczenia budują prawdziwego mężczyznę, którym będziesz za kilka lat, jak sie posłuchasz.

4

Widać to było na boisku.

Piłkarze FC Barcelony też nie byli zadowoleni z przygotowania fizycznego drużyny: "Tu, w Barcelonie, trenujesz przez godzinę, a potem wracasz sobie do domu." - powiedział do przyjaciela jeden z zawodników, narzekając na pracę fizyczną. Tak naprawdę sami piłkarze poprosili Xaviego o zintensyfikowanie treningów do czego sztab szkoleniowy się zastosował. Ćwiczenia fizyczne zostały udoskonalone z myślą o podniesieniu poziomu drużyny. Wyniki potwierdziły tę zmianę, a także kontuzje, ponieważ od tego czasu problemy z mięśniami zawodników znacznie się zmniejszyły. Od tego momentu liczba kontuzji znacznie spadła w porównaniu do pierwszych miesięcy.

[@Luis_F_Rojo]

5

widzieliście? niesamowita była ta walka.


5

Eddie Hall (strongman) co zrobił z bliźniakami haha :D


7

3

Najlepsze i tak jest to, że Polaków boli wynik w pierwszej połowie :D Strasznie dużo zawistnych ludzi w naszym kraju, którzy czekają tylko na porażke, żeby sie pośmiać z naszej reprezentancji.

2

Salahdine Parnasse przedłużył kontrakt z Ksw.


10

Jak on wygląda, w tych freakach kiedyś stanie sie tragedia, jak będą walczyć ludzie, którzy nie mają nic wspólnego ze sportem.


29

@Lucyfffer A o co to ma do rzeczy? Odniosłem się do tego, że z otyłej kobiety na siłe robią Miss i promują niezdrowy tryb życia. Wiesz na czym polega tego typu plebiscyt i jakie kryteria bierze się pod uwagę?

4

@mekston Będzie ją bronił, bo podobną ma w chacie :D

54

Zamiast wysłać ją do dietetyka, to promują niezdrowy tryb życia i robią z niej miss Alabamy. Co to są za czasy haha


3

Meksyk :D


16

Jaki to był młody chłopaczek, masakra...


2

@GeneralXavi Ja wiem, że masz Laporta za idiote, ale bez przesady :D

2

Pierwszy raz w życiu sie wystraszyłem :D Strasznie groźny ten wariacik.


0

@Zoker Kontuzjowani mają prawie codziennie treningi. Dla zawodników którzy nie pojechali na kadrę, są treningi indywidualne i mogą przychodzić kiedy tylko chcą od poniedziałku do piątku. Julian Araujo i Roberto też trenowali w tym tygodniu indywidualnie w klubie.






0

@Zoker Przecież Cubarsi siedziałby na ławce podczas Euro, na Igrzyskach ma pewny 1 skład. Co do treningów, mam ci 10 raz to samo pisać? zawodnicy z urazami, kontuzjami trenują w Barcelonie, podobnie jak rezerwy - reszta zawodników jest na kadrze z małymi wyjątkami. Kilku zawodników, którzy nie leczą kontuzji i nie są w przygotowaniach przed Euro i Copa, mają możliwość codziennego trenowania na boiskach, od nich zależy kiedy i ile będą trenować. Wystarczy zobaczyć zdjęcia z treningów w tym tygodniu i wszystko masz czarno na białym.

2

@ShawnC Niby dlaczego? Dużo lepiej by było gdyby pojechał na Euro a podczas Igrzysk trenował już pod okiem Flicka. Rozwalili mu cały okres przygotowawczy, bo według dziennikarzy jest pewniakiem na Igrzyska.

0

Cubarsi Igrzyska?


18

Leo o Realu i City


0

@A4ron Ciekawe czemu nie weźmie sobie kobiety na instruktorke, czy faceta w starszym wieku, którzy mają największe doświadczenie, jeśli chodzi o taniec.

4

Musimy sie wyluzować jako kraj, bo to, że partnerka ociera sie o krocze obcych facetów i jeździ z nimi na wakacje jest normalne.


0

@partymaker Nikt go nie skreślał ze względu na słabe umiejętności, tylko dlatego, że ciągle wypada przez kontuzje i połowe sezonu przesiedzi w szpitalu. Jaka masz pewność, że znów sie nie połamie? I będzie grał regularnie.

5

Elon Musk wystrzelił swój kolejny statek kosmiczny, jego celem jest możliwość latania w Kosmos i na Marsa.




2

Gdybym miał sobie dać uciąć rękę, to obstawiłbym, że dzisiaj Polacy wygwizdają hymn Ukraiński na stadionie Narodowym i pokażą całemu światu jakimi są burakami.

0

@Aragorn33 Nie mam pojęcia, może tak sie dobrali ze względu na preferencje :D Ewentualnie przyjechała jakaś szkoła tańca za granicy.

0

@Aragorn33 Targi tańca nowoczesnego. Często spotykane w większych miastach takich jak Warszawa, Kraków czy np Wrocław.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?