0

@DamianBarcaCule BNT


0

@Pressinho Nie trenował w ogóle z zespołem o czym mówią dziennikarze, którzy widzieli wszystkie treningi reprezentacji.

3

@Popitek12 Popitek, tylko zdjęć siura jej nie wysyłaj.

4

zaskoczyła mnie ta informacja, bardzo szybko by wrócił.


8

Białoruski opozycyjny serwis informacyjny Nexta opublikował szokujące nagranie, na którym widać, jak białoruskie służby uczą migrantów technik atakowania polskich żołnierzy i funkcjonariuszy.

Na nagraniu słychać, jak funkcjonariusz instruuje migrantów: "Będziecie mieli noże, sprzęt, waszym zadaniem będzie dźgać w niechronione miejsca. W szyję, pachy, nogi, ręce".

Nagranie, jak przekazuje Nexta, zostało zarejestrowane w jednym z pomieszczeń, gdzie białoruscy funkcjonariusze przetrzymują migrantów. Funkcjonariusz dodaje również: "Nie bójcie się. Nie będą do was strzelać, a jeżeli będą, to tylko w powietrze".

Organizacja BYPOL, zrzeszająca byłych funkcjonariuszy białoruskich służb, zapowiedziała ujawnienie nazwisk białoruskich funkcjonariuszy odpowiedzialnych za szkolenie migrantów. Szkolone grupy mają za zadanie niszczyć barierę graniczną oraz atakować polskich mundurowych.

Według BYPOL, ataki na polskich żołnierzy są starannie zaplanowanymi operacjami. Migranci są szkoleni w Centrum Szkoleniowym Dynamo w Mińsku przez instruktorów z Państwowego Komitetu Granicznego. Uczą się tam skrytego poruszania się po leśnych ścieżkach, korzystania z kompasu, przekraczania granicy oraz posługiwania się materiałami wybuchowymi. Szkoleni migranci mają pełnić rolę przewodników dla innych cudzoziemców.

Dowództwo Generalne Sił Zbrojnych potwierdziło na Twitterze, że żołnierz został raniony nożem w odsłonięte miejsce, niechronione przez kamizelkę. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że szer. Sitek został ugodzony w lewą pachę, a ostrze noża mogło być zatrute, dlatego napastnik zostawił je w ciele żołnierza. Wszystko wskazuje na to, że atakujący był przeszkolony przez białoruskie służby.

Opozycyjna organizacja byłych funkcjonariuszy białoruskich służb, informuje także, że migrantom miały zostać dostarczone miny przeciwpiechotne typu "Lepestok" (PFM-1) produkcji ZSRR. Miny te, pochodzące z czasów PRL i Układu Warszawskiego, miały być rozrzucone na terytorium Polski w liczbie około 30 sztuk, z zamiarem wywołania eksplozji i zranienia przypadkowych osób.

0

@Bilon87 Moim zdaniem Francja lub Niemcy. Od zawsze były to drużyny turniejowe. Później postawiłbym na Hiszpanów lub Anglików, jak ktoś z tej dwójki powyżej nie wygra.

3

@FcPortoFan1999 szkoda mu hajsu, żeby wódkę postawić - taki właśnie milioner z niego.

0

@Cvzx nie mam pojęcia, pierwszy raz widzę ten program.

2

@MesQueUnClub_87 jeszcze czytałem komentarze i ponoć tam w studiu jest ojciec tego chłopaka :D

0

@Barcasub żebyś był zażenowany jak ja :D

0

Nigdy jednocześnie nie było mi głupio za tyle osób, nie oglądajcie tego.


0

@Barcasub o czym ty piszesz? to jakiś sport?

1

@Rust_Cohle Najlepsze jest to, że poszło to w cały świat - bez źródła.


0

@DIPENSE Yamal ma grać wszystko jako 16 latek?

1

@ShawnC Oby tylko wykorzystał swoją szansę, bo na 100% ją dostanie.

26

No i to się szanuje.


1

@AlphaNumeric No ma 16 lat, ale na boisku wygląda jak 25 latek z doświadczeniem. On prawie w ogóle nie traci piłek, trzeba go faulować, żeby mu ją zabrać - to jest chore i niespotykane.

0

@Sysia11 Sysia teraz tylko tak gadasz, a gdyby do twoich drzwi zapukał Argentynczyk w dodatku Mistrz Świata, to sama byś sie skusiła :D

4

@DIPENSE Jak ma w tym klubie być dobrze, skoro chcesz sprzedawać jednego z najlepszych zawodników Barcelony? Chłopak drugi rok z rzędu zrobił double - double. Jako nieliczny jest gwarancją liczb.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Będzie bardzo ciężko uzbierać takie pieniążki, nie da sie tego rozłożyć na raty.


0

@ViscaelBarca2007 Czyli dla ciebie nie jest to dziwne, że tak dobry trener według ciebie. Przegrał rywalizację ze Slotem i Kompanym? którzy tak naprawdę są kotami w worku i byli wyborami numer 5 czy 10.

2

@paweuwarrior cukierki dużo droższe :D

0

@Antimadridista_WR nie mam pojęcia, nie śledziłem informacji o Marsylii.

11

Potężny De Zerbi, którego chce cały świat. @BORO_12
@ViscaelBarca2007


0

@KlimO ma 2 lata kontraktu, w tym czasie na pewno to sie zmieni na plus

1

@Gaz Moim zdaniem, to już kwestia trenera, żeby zaplanował tak treningi, aby piłkarze nie musieli dorabiać indywidualnie. Czytałem ostatnio o sesjach treningowych w Realu, City, Bayernie, trwają one dużo dłużej. W jednym tygodniu Barcelona traci kilka godzin treningu w porównaniu do najlepszych drużyn.

5

Piłkarze Barcelony już oficjalnie w wywiadach mówią, że przyda im sie dyscyplina i dobre przygotowanie fizyczne. Przerażające jest to ile lat w Barcelonie byli trenerzy, którzy nigdy nie powinni trenować naszego klubu. Setien, Koeman, Xavi olali przygotowanie fizyczne, piłkarze trenowali 1h dziennie, często mając też, niedzielę czy poniedziałek wolny - zależy kiedy graliśmy mecz. Nie da się w takich warunkach zbudować drużyny na najwyższy poziom Europejski. Cieszy mnie bardzo przyjście Flicka, bo wiem, że nadrobi te kwestie, które są najważniejsze w nowoczesnym futbolu. W końcu bedziemy wyglądać jak drużyna a nie pojedyncze jednostki, bo to w niemieckiej myśli szkoleniowej jest najważniejsze. Mam tylko nadzieję, że kolejnymi trenerami Barcelony, nie będą byli piłkarze, znajomi bez doświadczenia, nasz klub to nie miejsce do łapania doświadczenia przez amatorów, którzy nikogo poważnego nie trenowali. Niech to będzie nauczka na przyszłość i lekcja, żeby nie zatrudnić amatorów, którzy niszczą ten piękny klub, przez brak odpowiednich umiejętności trenerskich i radzenia sobie w kryzysie.

0

Jak piłkarsko wyglądał Raphinha w meczu towarzyskim?

0

@MesQueUnClub96 Tak, bywasz w tamtym miejscu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?