0

@Kazragore Sports Interactive poinformowało, że nawiązano porozumienie z angielską ekstraklasą, na mocy którego Football Manager pozyskał licencję Premier League. Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie dojdzie do implementacji, lecz według głównej witryny rozgrywek na pewno będzie sezon 2024/25 na licencji.

1

@JimMorrisonFCB ponoć od początku sezonu 2024/2025.

3

Premier League z licencją w FM


7

szkoda czasu, żeby każdemu z osobna podziękować haha


0

Czy według was Grzegorz Braun dostałby prawie 115 tysięcy głosów w wyborach? Gdyby nie afera z gaśnicą i to jak szerokimi echem została odebrana w całej Polsce.

0

@macio_944 A ty jak oceniasz zostanie? moim zdaniem tak, podpisze kontrakt za "małe pieniądze" w Barcelonie, żeby nie zostać zweryfikowanym w słabszym klubie/lidze.

0

Roberto pokazuje/udaje, że mu zależy :D Trenuje praktycznie codziennie indywidualnie w klubie.



0

@poskus jak Putin przestanie byc prezydentem Rosji.

1

@Ptasior Dla mnie osobiście ten Baena to powiedział, stąd taka reakcja piłkarzy. Nie wydaje mi sie, żeby sobie zmyślili i wykorzystali zmarłe dziecko, żeby narobić mu kłopotów.

0

@mientusek1407 Nie ma żadnego dowodu na to, że go uderzył. Nagranie z kamer pokazują tylko kłótnie słowną a nie fizyczną. Baena podał Odriozole jako świadka awantury, gdzie Real przesłał nagrania z szatni i Odriozola w tym momencie był z kolegami, w całkiem innym miejscu. A po drugie szkoda, że go tam nie rozjebał, ktoś kto mówi takie rzeczy jest zwykłym kasztanem bez sumienia i empatii.

0

@Rust_Cohle Nikt by sie oficjalnie nie przyznał, do tych tragicznych partii w Polsce.

0

@Pedri16Future Coś było, może aktualnie nie ma dobrych relacji z Laportą.

0

@SirBobby A moim zdaniem, kolejnym kierunkiem będzie jakas reprezentacja po City.

0

@FCB_dimiC Przecież o tym twoim czepianiu sie na siłę, pisało dziesiątki osób, wróć sobie do tamtej dyskusji i zobacz. Mi sie nie chce kolejny raz wchodzić w dyskusje z dorosłym chłopem, który w ten sposób łata swoje ego, bo ewidentnie coś nie styka. Trzymaj sie byku.

3

Pep szczery jak zawsze.


0

@FCB_dimiC Mówi to chłop, co sie do mnie doczepił i zaczepiał kilkukrotnie, bez jakiegokolwiek argumentu, w sumie nie tylko mnie, bo większość osób to zauważyła i miała podobne odczucia. Więc czym ja ciebie tak bawię? Skoro kolejny raz robisz to samo i na siłe szukasz dziury w całym, żeby zwrócić na siebie uwage. Wystarczy wejść do ciebie na profil i zobaczyć w jaki sposób ty sie odzywasz do ludzi, to wszystko mówi. Życzę zdrowka psychicznego, bo u ciebie ewidentnie go brakuje.

0

@takisobiektos z jakiego wzoru te procenty? pod nami,na przestrzeni kilku godzin jest kilka fajnych dyskusji, u mnie na profilu też.

1

@tristan87 a co ma piernik do wiatraka? wszyscy mają teraz narzekać i pisać co mają gdzieś? jest wolność słowa, więc mogą pisać o czym chcą :D

0

@FcPortoFan1999 Może jakaś część i tak, ale bardzo dużo też merytorycznych dyskusji z argumentami. Dużo przyjemniej czyta sie takie dyskusje, niz spam o głupotach które nic nie wnoszą do naszego życia.

4

@Sulimo Co wam przeszkadza w tym, że ludzie interesują sie sytuacją i przyszłością we własnym kraju? Jest to bardzo ważny temat i wolę poczytać w gorących o polityce, niz jakieś prowokacje czy idiotyczne dyskusje dla atencji.

12

Tak głosowali najmłodsi


0

@michal199500hehe Drogi Michałku, Fatiemu to nie chce sie trenować i profesjonalnie prowadzić o czym mówił De Zerbi na konferencjach. Więc o czym ty marzysz?

0

@FcPortoFan1999 Co was dziwi w tym, że ludzie interesują sie wyborami? w kraju gdzie mieszkają i planują przyszłość.

1

@takisobiektos szkoda, że nie ma ciszy od tego waszego ping-ponga, o którym spamujecie 24/7.

25

@Majkel34 wstyd dla Polski i Polaków.

1

Co sądzicie o wynikach?


1

Nie potrzebne testy na ojcostwo.


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Za bystry to on nie jest mówić takie rzeczy publicznie, przecież Real go nigdy nie kupi.


19

ktoś musi jej płacić za te farmazony


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?