Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Sports Interactive poinformowało, że nawiązano porozumienie z angielską ekstraklasą, na mocy którego Football Manager pozyskał licencję Premier League. Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie dojdzie do implementacji, lecz według głównej witryny rozgrywek na pewno będzie sezon 2024/25 na licencji.
1
@JimMorrisonFCB ponoć od początku sezonu 2024/2025.
3
Premier League z licencją w FM
7
szkoda czasu, żeby każdemu z osobna podziękować haha
0
Czy według was Grzegorz Braun dostałby prawie 115 tysięcy głosów w wyborach? Gdyby nie afera z gaśnicą i to jak szerokimi echem została odebrana w całej Polsce.
0
@macio_944 A ty jak oceniasz zostanie? moim zdaniem tak, podpisze kontrakt za "małe pieniądze" w Barcelonie, żeby nie zostać zweryfikowanym w słabszym klubie/lidze.
0
Roberto pokazuje/udaje, że mu zależy :D Trenuje praktycznie codziennie indywidualnie w klubie.
0
@poskus jak Putin przestanie byc prezydentem Rosji.
1
@Ptasior Dla mnie osobiście ten Baena to powiedział, stąd taka reakcja piłkarzy. Nie wydaje mi sie, żeby sobie zmyślili i wykorzystali zmarłe dziecko, żeby narobić mu kłopotów.
0
@mientusek1407 Nie ma żadnego dowodu na to, że go uderzył. Nagranie z kamer pokazują tylko kłótnie słowną a nie fizyczną. Baena podał Odriozole jako świadka awantury, gdzie Real przesłał nagrania z szatni i Odriozola w tym momencie był z kolegami, w całkiem innym miejscu. A po drugie szkoda, że go tam nie rozjebał, ktoś kto mówi takie rzeczy jest zwykłym kasztanem bez sumienia i empatii.
0
@Rust_Cohle Nikt by sie oficjalnie nie przyznał, do tych tragicznych partii w Polsce.
0
@Pedri16Future Coś było, może aktualnie nie ma dobrych relacji z Laportą.
0
@SirBobby A moim zdaniem, kolejnym kierunkiem będzie jakas reprezentacja po City.
0
@FCB_dimiC Przecież o tym twoim czepianiu sie na siłę, pisało dziesiątki osób, wróć sobie do tamtej dyskusji i zobacz. Mi sie nie chce kolejny raz wchodzić w dyskusje z dorosłym chłopem, który w ten sposób łata swoje ego, bo ewidentnie coś nie styka. Trzymaj sie byku.
3
Pep szczery jak zawsze.
0
@FCB_dimiC Mówi to chłop, co sie do mnie doczepił i zaczepiał kilkukrotnie, bez jakiegokolwiek argumentu, w sumie nie tylko mnie, bo większość osób to zauważyła i miała podobne odczucia. Więc czym ja ciebie tak bawię? Skoro kolejny raz robisz to samo i na siłe szukasz dziury w całym, żeby zwrócić na siebie uwage. Wystarczy wejść do ciebie na profil i zobaczyć w jaki sposób ty sie odzywasz do ludzi, to wszystko mówi. Życzę zdrowka psychicznego, bo u ciebie ewidentnie go brakuje.
0
@takisobiektos z jakiego wzoru te procenty? pod nami,na przestrzeni kilku godzin jest kilka fajnych dyskusji, u mnie na profilu też.
1
@tristan87 a co ma piernik do wiatraka? wszyscy mają teraz narzekać i pisać co mają gdzieś? jest wolność słowa, więc mogą pisać o czym chcą :D
0
@FcPortoFan1999 Może jakaś część i tak, ale bardzo dużo też merytorycznych dyskusji z argumentami. Dużo przyjemniej czyta sie takie dyskusje, niz spam o głupotach które nic nie wnoszą do naszego życia.
4
@Sulimo Co wam przeszkadza w tym, że ludzie interesują sie sytuacją i przyszłością we własnym kraju? Jest to bardzo ważny temat i wolę poczytać w gorących o polityce, niz jakieś prowokacje czy idiotyczne dyskusje dla atencji.
12
Tak głosowali najmłodsi
0
@michal199500hehe Drogi Michałku, Fatiemu to nie chce sie trenować i profesjonalnie prowadzić o czym mówił De Zerbi na konferencjach. Więc o czym ty marzysz?
0
@FcPortoFan1999 Co was dziwi w tym, że ludzie interesują sie wyborami? w kraju gdzie mieszkają i planują przyszłość.
1
@takisobiektos szkoda, że nie ma ciszy od tego waszego ping-ponga, o którym spamujecie 24/7.
25
@Majkel34 wstyd dla Polski i Polaków.
1
Co sądzicie o wynikach?
1
Nie potrzebne testy na ojcostwo.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Za bystry to on nie jest mówić takie rzeczy publicznie, przecież Real go nigdy nie kupi.
19
ktoś musi jej płacić za te farmazony