1

@Zoker remis bramkowy.

0

@kanver_ wypluj te słowa, diable ty

6

@Kapitan hawk @MesQueUnClub96
pisał, że ma namiot od rana.

7

Bardzo dobre podejście naszej reprezentacji. Widać, że chcą grać swoje i jak przegrać to na własnych warunkach. Tylko i wyłącznie w taki sposób będziemy sie rozwijać jako drużyna.

4

Młodziutki Urbański jak zagra dobrze, to pójdzie wizytówka w cały świat, podobnie jak kiedyś z Kapustką.

0

Najgorsze co może zrobić Polska, to próbować rozgrywać od tyłu, gdzie Holendrzy wychodzą bardzo wysoko i czekają tylko na tego typu straty. Trzeba grać długie piłki i sie z nimi ścigać, innej opcji nie ma.

0

@TR3YWAY Przecież gdyby Polskiego policjanta zaatakował chłop z siekierą, to też by dostał kulkę w kolano.

2

@Bobert_Kubicki Ty byś nie wziął? To był tylko i wyłącznie błąd Morawieckiego, że wpadł na tak idiotyczny pomysł. Patałachami to są zespoły, które nie grają na Euro i Mistrzostwach Świata, my w ostatnich latach gramy na każdym wielkim turnieju i trzeba to docenić, bo jeszcze kilkanaście lat temu, można było tylko o tym pomarzyć.

1

@FcPortoFan1999 chyba to w genach przechodzi, ciężko logicznie to wytłumaczyć.

8

Dlaczego w naszym kraju, żyje tyle smutnych ludzi? Większość to negatywnie nastawionych pesymistów. Oglądałem wywiady np z Albanczykami i Szkotami bardzo sie cieszą z obecności na tak wielkim turnieju, doceniają każdą chwilę i trzymają kciuki za swoją reprezentacje, co by sie nie działo. U nas strasznie dużo kibiców sukcesu, którzy kibicują piłkarzom tylko jak wygrywają. Mam też wrażenie, że spora część czeka na porażke reprezentancji, żeby sie pośmiać z naszych piłkarzy, to chyba jakiś rodzaj wyrzucenia negatywnych emocji w internecie, bo ciężko to logicznie wytłumaczyć, jak kogoś może cieszyc porażka własnej reprezentacji.

1

@Krzysztof1987 Różnica jest taka, że piłka lekarska jest dużo mniejsza objętościowo i bez problemu można trafić nią w mięśnie. Ten chłop bił ich oponą po żebrach, klatce i nawet kroczu. Nie ma możliwości trafić tym czysto w sam mięsień. Żebra są bardzo delikatne i nawet na treningach przy kopnięciach na korpus zakłada sie specjalne ochraniacze na cały piszczel, żeby zabezpieczyć je przed uderzeniem a i tak pękają, czego byłem świadkiem dziesiątki razy.

2

@marcin62 Przecież w ostatnich latach wyszliśmy z grupy na Euro i Mistrzostwach Świata. Kiedyś Polska w ogóle nie jeździła na duże turnieje, w ostatnich latach mamy przyjemność oglądać ich na każdym turnieju.

10

@Janas11224 Trenuje bjj od kilku lat po pracy. Bicie oponą bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, jest bardzo ryzykowne i można połamać żebra. Jak już chce im wzmocnić mięśnie brzucha, to jest milion innych sposób, od zwisów na drążku po obijanie mięśni w rękawicach bokserskich, które chronią ciało, dużo bardziej od jakieś opony samochodowej, ale skoro ty jesteś taki zahartowany, jak Rocky w filmie, to idź do niego na trening. Zobaczysz jak twoje mięśnie i przede wszystkim żebra na to zareagują.

0

Weź tu zapisz syna na trening do takiego idioty.


2

@Mixtape Strasznie sie czyta ich dziennikarzy, teksty typu, że mogą wyjść bez bramkarza, bo i tak nie oddamy celnego strzału są słabe. Marzy mi się zobaczyć ich miny, jak jednak nie będą mieli tak łatwo.

5

Dzisiaj trzeba wyjść z nimi jak na wojnę i udowodnić tym aroganckim burakom, że jesteśmy w stanie z nimi rywalizować i ugrać chociaż 1 punkt.


1

@maroon Znając życie to pewnie nawet mandatu nie dostał. Pewnie wywieźli go kilka kilometrów dalej i wypuścili.

3

@maroon Tak to działa w uśmiechniętej Polsce. Chłop macha nożem, grozi ludziom, że ich pozabija, więc w nagrode mandacik 500 zł, którego i tak nie zapłaci.

15

Ale samolub, nawet bramkarzowi nie da potrenować.


5

Piotrków Trybunalski. Policja obezwładniła mężczyznę. Według osób relacjonujących nagranie, mężczyzną tym był imigrant i wymachiwał nożem na ulicy.

Według lokalnych mediów, którzy cytują rzecznika lokalnej policji, mężczyzna jedynie zakłócał porządek, za co został ukarany mandatem 500 zł i wypuszczony.


20

Wiedziałem, że gdzieś go już wcześniej widziałem.


21

Tez rosłem i dojrzewałem mając 16 lat ^^


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kapitan hawk z Albanią to i Kamil Grosicki wyglądał jak artysta.

0

Który piłkarz przychodzi wam do głowy? Jak myślicie o dobrych turniejach reprezentacyjnych w jego wykonaniu, będąc jednocześnie średnim/słabym piłkarzem w klubie.

5

Ale ten Swięcicki robi robotę pod względem emocji.

0

Seferi kryje ostatniego zawodnika stojąc za nim i jeszcze ma pretensje do kolegów, niezły ananasik z niego.

1

Zawsze myślałem, że Albania to w Afryce :D

3

Calafiori tak zwany kalafior.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?