Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker remis bramkowy.
0
@kanver_ wypluj te słowa, diable ty
6
@Kapitan hawk @MesQueUnClub96
pisał, że ma namiot od rana.
7
Bardzo dobre podejście naszej reprezentacji. Widać, że chcą grać swoje i jak przegrać to na własnych warunkach. Tylko i wyłącznie w taki sposób będziemy sie rozwijać jako drużyna.
4
Młodziutki Urbański jak zagra dobrze, to pójdzie wizytówka w cały świat, podobnie jak kiedyś z Kapustką.
0
Najgorsze co może zrobić Polska, to próbować rozgrywać od tyłu, gdzie Holendrzy wychodzą bardzo wysoko i czekają tylko na tego typu straty. Trzeba grać długie piłki i sie z nimi ścigać, innej opcji nie ma.
0
@TR3YWAY Przecież gdyby Polskiego policjanta zaatakował chłop z siekierą, to też by dostał kulkę w kolano.
2
@Bobert_Kubicki Ty byś nie wziął? To był tylko i wyłącznie błąd Morawieckiego, że wpadł na tak idiotyczny pomysł. Patałachami to są zespoły, które nie grają na Euro i Mistrzostwach Świata, my w ostatnich latach gramy na każdym wielkim turnieju i trzeba to docenić, bo jeszcze kilkanaście lat temu, można było tylko o tym pomarzyć.
1
@FcPortoFan1999 chyba to w genach przechodzi, ciężko logicznie to wytłumaczyć.
8
Dlaczego w naszym kraju, żyje tyle smutnych ludzi? Większość to negatywnie nastawionych pesymistów. Oglądałem wywiady np z Albanczykami i Szkotami bardzo sie cieszą z obecności na tak wielkim turnieju, doceniają każdą chwilę i trzymają kciuki za swoją reprezentacje, co by sie nie działo. U nas strasznie dużo kibiców sukcesu, którzy kibicują piłkarzom tylko jak wygrywają. Mam też wrażenie, że spora część czeka na porażke reprezentancji, żeby sie pośmiać z naszych piłkarzy, to chyba jakiś rodzaj wyrzucenia negatywnych emocji w internecie, bo ciężko to logicznie wytłumaczyć, jak kogoś może cieszyc porażka własnej reprezentacji.
1
@Krzysztof1987 Różnica jest taka, że piłka lekarska jest dużo mniejsza objętościowo i bez problemu można trafić nią w mięśnie. Ten chłop bił ich oponą po żebrach, klatce i nawet kroczu. Nie ma możliwości trafić tym czysto w sam mięsień. Żebra są bardzo delikatne i nawet na treningach przy kopnięciach na korpus zakłada sie specjalne ochraniacze na cały piszczel, żeby zabezpieczyć je przed uderzeniem a i tak pękają, czego byłem świadkiem dziesiątki razy.
2
@marcin62 Przecież w ostatnich latach wyszliśmy z grupy na Euro i Mistrzostwach Świata. Kiedyś Polska w ogóle nie jeździła na duże turnieje, w ostatnich latach mamy przyjemność oglądać ich na każdym turnieju.
10
@Janas11224 Trenuje bjj od kilku lat po pracy. Bicie oponą bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, jest bardzo ryzykowne i można połamać żebra. Jak już chce im wzmocnić mięśnie brzucha, to jest milion innych sposób, od zwisów na drążku po obijanie mięśni w rękawicach bokserskich, które chronią ciało, dużo bardziej od jakieś opony samochodowej, ale skoro ty jesteś taki zahartowany, jak Rocky w filmie, to idź do niego na trening. Zobaczysz jak twoje mięśnie i przede wszystkim żebra na to zareagują.
0
Weź tu zapisz syna na trening do takiego idioty.
2
@Mixtape Strasznie sie czyta ich dziennikarzy, teksty typu, że mogą wyjść bez bramkarza, bo i tak nie oddamy celnego strzału są słabe. Marzy mi się zobaczyć ich miny, jak jednak nie będą mieli tak łatwo.
5
Dzisiaj trzeba wyjść z nimi jak na wojnę i udowodnić tym aroganckim burakom, że jesteśmy w stanie z nimi rywalizować i ugrać chociaż 1 punkt.
1
@maroon Znając życie to pewnie nawet mandatu nie dostał. Pewnie wywieźli go kilka kilometrów dalej i wypuścili.
3
@maroon Tak to działa w uśmiechniętej Polsce. Chłop macha nożem, grozi ludziom, że ich pozabija, więc w nagrode mandacik 500 zł, którego i tak nie zapłaci.
15
Ale samolub, nawet bramkarzowi nie da potrenować.
5
Piotrków Trybunalski. Policja obezwładniła mężczyznę. Według osób relacjonujących nagranie, mężczyzną tym był imigrant i wymachiwał nożem na ulicy.
Według lokalnych mediów, którzy cytują rzecznika lokalnej policji, mężczyzna jedynie zakłócał porządek, za co został ukarany mandatem 500 zł i wypuszczony.
20
Wiedziałem, że gdzieś go już wcześniej widziałem.
21
Tez rosłem i dojrzewałem mając 16 lat ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kapitan hawk z Albanią to i Kamil Grosicki wyglądał jak artysta.
0
Który piłkarz przychodzi wam do głowy? Jak myślicie o dobrych turniejach reprezentacyjnych w jego wykonaniu, będąc jednocześnie średnim/słabym piłkarzem w klubie.
5
Ale ten Swięcicki robi robotę pod względem emocji.
0
Seferi kryje ostatniego zawodnika stojąc za nim i jeszcze ma pretensje do kolegów, niezły ananasik z niego.
1
Zawsze myślałem, że Albania to w Afryce :D
3
Calafiori tak zwany kalafior.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika