Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki piękny świat, jaki piękny świat, gdy sie ma 40 lat.
1
On strzela z tych wolnych, jak mój nayebany ojciec z wiatrówki do szpaków, które wpierdzielały czereśnie.
0
Tacy zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Dziwi mnie fakt, że sobie nie pomyślał: ja wcale lepiej nie wyglądam, więc nie będę sie czepiał na siłe.
https://x.com/w_jaroniewska/status/1807364190723530971
0
@Traba727 Mam nadzieję, że jednak Portugalia nie wygra, jak sie Ronaldo poświęci :D
0
Ta droga krzyżowa Ronaldo na tym Euro jest niesamowita, on więcej leży niż ma piłke. Męczennik, który cierpi za całą drużyne.
0
Co to zmienia?
3
@FabianekMrozek A może po prostu było mniej przerw w spotkaniu? :D
6
Lukebakio to podróbka Dembele z Aliexpress.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda tego Doku - jako jedyny na tym Euro pokazuje chęci i zaangażowanie. Wszyscy go faulują, a on biedny nadal próbuje.
0
@Rust_Cohle Pięknie sie nim bawisz, a małolacik już dywan gryzie przez brak atencji :D
0
@VegetaPolska W tym, że stracą 40 mln euro + jego kontrakt, za który płacą od dwóch sezonów.
2
@MesQueUnClub96 Bardzo zabawnie to brzmi, bo piszesz o najlepszym piłkarzu na świecie. Wszystko takie proste i łatwe. Szkoda tylko, że tyle bramek strzela i bardzo często asystuje.
0
@TaleOfUs jest jakaś kwestia, w której wy jesteście zgodni?
0
@Faro Nie no gdzie, w pierwszych dwóch spotkaniach na tym Euro, to Kante był zdecydowanie najlepszy i to bez dyskusji :)
5
@Comentateiro Patrząc na odejście Kroosa, to moim zdaniem sie osłabił i odczuje to bardzo mocno.
1
@KrwawiaceoczyVEB Węgrzyn wódki nie pije po meczu.
0
Uszy więdną od tego "yyy" Węgrzyna.
0
@Volk Twoim zdaniem jest aż tak zawistnym człowiekiem? :)
1
De Bruyne i Griezmann wyglądem to tak średnio pasują do swoich reprezentacji.
0
@MesQueUnClub96 Czujesz pustke Dodi? Dziwnie patrzy sie na twoje posty, bez odpowiedzi od Chruscika.
0
@Rust_Cohle a to przepraszam :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w Ja przecież nic nie pisałem pod tym wpisem. Idz sobie juz po prostu, będzie spokój :D
6
@Rust_Cohle Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz artykuł w Google o tym samobójstwie 13 latka w weekend. Wystarczy dodać do siebie pewnie fakty, tzn miejscowość interwencji i to w jakim regionie pracuje ten fanpage z Facebooka i wszystko będziesz miał czarno na białym.
@Mario96w A tobie chłopie, że sie chce takie głupoty pisać i kłócić sie pod tego typu postem. To jest przerażające, że ty masz prawie 30 lat.
0
@martool2 Chodziło o narzekanie na kadre. Nigdzie nie napisałem, że Lucho dokonał dobrych wyborów, jeśli chodzi o powołania. Koniec końców, wynikami sie obronił, tam gdzie ludzie najwięcej narzekali na jego powołania.
0
@Safrani To nie znaczy, że trzeba tracic głowę i płacić im ogromne pieniądze, jak największym gwiazdom. To jakie Fati zarabia pieniądze, jest chore. Nie chce grać w Barcelonie, to niech odchodzi, skoro woli pieniądze.
55
W ręce trzymam list pożegnalny 13-latka, do którego zostaliśmy wezwani. Po przybyciu na miejsce, chłopiec wisi na linie w chlewku obok swojego domu. Ojciec krzyczy, płacze i prosi nas abyśmy go ratowali, a Boga aby go jeszcze nie zabierał. Po chwili przyjechała matka, dziadkowie...
Niestety chłopiec został znaleziony przez ojca zbyt późno, reanimacja nie miała sensu. Ciało przekazane policji do dalszych czynności. W drodze prokurator.
W domu chłopca, na stole przy którym codziennie przebywał z rodziną, był bardzo krótki list pożegnalny. Mimo swojej ubogiej treści był dramatyczny.
Oto jego urywek: "Dla was byłem zawsze zbyt leniwy i przynosiłem wstyd rodzinie. Waszym dzieckiem jest praca, którą kochacie i poświecacie jej tyle czasu ile chce. Chciałbym abyście mnie kochali tak jak swoją pracę."
Chłopczyk miał wszystko; bluzkę z adidasa, klapki z CK, telefon z jabłuszkiem, w domu konsolę i własny pokój. W ciągu roku najprawdopodobniej klub sportowy, szkołę muzyczną i korepetycje. Z biegiem czasu miałby samochód i mieszkanie. Ale czy miał rodziców?
Dla SWD PRM kolejny wyjazd.
Dla prokuratury kolejna sprawa, która za jakiś czas będzie miała swój koniec.
Dla szkoły jedno dziecko mniej we wrześniu.
Dla sąsiadów to temat na następny tydzień plotek.
Dla świata to epizodialna informacja, o której jutro zapomną.
Dla rodziców tego dziecka?... nie wiem.
Ten post nie służy szukaniu atencji i podbijaniu zasięgów, wzbudzaniu emocji. Ma jedno przesłanie - Nie szukajmy winnych; uczmy się na cudzych błędach.
Raz w tygodniu obejrzyj film z dziećmi. Raz na dwa tygodnie wyjdźcie na spacer, na piknik, do kina. Bądźcie rodziną w realu, nie na papierze. Jeżeli ledwo wiążesz koniec z końcem; kup na sobotę frytki w biedronce, olej, ketchup i obejrzyj z dzieckiem film na Netflixie. Przede wszystkim pamiętaj o codziennym (najtańszym, a zarazem najdroższym): Kocham Cię.
Jedno słowo, a tak dużo znaczy.
[Ratownictwo Medyczne - Facebook]
0
@Jakchcesz Długie kontrakty są okey, ale powinny być w nich jakieś haczyki, żeby zawodnik nie zarabiał ogromnych pieniędzy siedząc na ławce, lub będąc na wypożyczeniu, bo ma tragiczną formę.
1
To są właśnie te długoterminowe rosnące kontrakty, które dają małolatom po jednym dobrym sezonie. Podobny podpisał ostatnio Cubarsi, wynagrodzeniem będzie rosło z sezonu na sezon, bez względu na liczbe minut i forme.