0

Na logikę, piłka leci w bramke, gdyby nie ręka, to bramkarz musiałby interweniować. Można też dodać, że ręka nie jest przy ciele i ewidentnie odstaje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Jeszcze mi owczarek niemiecki coś szczeka za oknem, ciężkie życie w tej Polsce.

4

Tez macie wrażenie, że Hiszpania może to wygrać tylko w karnych? Ciężko mam sobie wyobrazić, że oni z takimi zawodnikami w ofensywie, strzelą bramke w dogrywce, patrząc na fakt, że Niemcy już nie muszą tak ryzykować, bo nie gonią wyniku.

0

Barcelono czy to ty?

2

zawsze lepiej zaryzykować, niż się cofnąć i bronić wynik 1:0

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HarveySpecter Grają o półfinał Euro, jest sie czym podniecać.

0

@norbi77 No nie do końca. Jest obrońcą i nie jest decydujący. Zawsze wyżej stawia sie zawodników ofensywnych, którzy strzelają bramki i decydują o wyniku spotkania.

2

Wyobraźcie sobie, że teraz Niemcy strzelają na 1:1. Hiszpania nie ma kim postraszyć w ofensywie, dzisiejsze zmiany trenera Hiszpanów, to szukanie problemów na siłe.

4

Bez Yamala nie istnieją w ofensywie. Niemcy sie otworzyli, a nas małolacik siedzi na ławce, gdzie na boisku byłby idealny do szybkich kontr.

2

@norbi77 Póki co Hiszpania jeszcze nic nie wygrała.

1

Nawet piłki nie dotknął i ma pretensje do sędziego, ale kasztan z tego Niemca.

1

Z meczu na mecz, człowiek zauważa coraz więcej plusów w grze Olmo.

3

Kroos dopiero z pierwszą kartką, jak to wygląda żałośnie haha

1

To może być strzał w kolano, jak Niemcy wyrównają, to Hiszpania bez Yamala traci mnóstwo jakości.

1

Hiszpania musi zabić ten mecz jak najszybciej.

0

Jednak zajebisty ten Olmo haha

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Sulimo co ty taki agresywny? wyłapujesz tych ludzi jak myśliwy.

0

@LioNey99 najlepsze jest to, że takie głupoty pisze 25 latek.

16

Ale trzeba mieć tragiczny gust, żeby kibicować Niemcom w tym spotkaniu.

1

Jak juz wyzywacie Kroosa, to chociaż dobrze napiszcie jego nazwisko, bo wyzywacie firmę z rowerami o nazwie: Kross :D

0

@Faro a Hiszpania nie wygrała, prawie od 100 lat z gospodarzem turnieju w fazie pucharowej.

0

Moim zdaniem wygrają Niemcy, bo zdominują środek pola dzięki Gundoganowi i Kroosowi, a to będzie kluczem do wygrania tego spotkania. Jestem całym sercem za Hiszpanią, jednak wydaje mi sie, że zabraknie detali i doświadczenia, żeby pokonać gospodarzy.

10

Emiliano Martínez w rzutach karnych dla Argentyny:

24 rzuty karne

12 straconych bramek

9 obronionych +
2 niecelne, 1 w słupek

50% skuteczności obron

4/4 wygrane serie rzutów karnych


27

@Safrani zwykły klaun nic więcej.

0

@BorzyKrzys Kupili jej faceta, a ją dostali w gratisie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?