Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na logikę, piłka leci w bramke, gdyby nie ręka, to bramkarz musiałby interweniować. Można też dodać, że ręka nie jest przy ciele i ewidentnie odstaje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Jeszcze mi owczarek niemiecki coś szczeka za oknem, ciężkie życie w tej Polsce.
4
Tez macie wrażenie, że Hiszpania może to wygrać tylko w karnych? Ciężko mam sobie wyobrazić, że oni z takimi zawodnikami w ofensywie, strzelą bramke w dogrywce, patrząc na fakt, że Niemcy już nie muszą tak ryzykować, bo nie gonią wyniku.
0
Barcelono czy to ty?
2
zawsze lepiej zaryzykować, niż się cofnąć i bronić wynik 1:0
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HarveySpecter Grają o półfinał Euro, jest sie czym podniecać.
0
@norbi77 No nie do końca. Jest obrońcą i nie jest decydujący. Zawsze wyżej stawia sie zawodników ofensywnych, którzy strzelają bramki i decydują o wyniku spotkania.
2
Wyobraźcie sobie, że teraz Niemcy strzelają na 1:1. Hiszpania nie ma kim postraszyć w ofensywie, dzisiejsze zmiany trenera Hiszpanów, to szukanie problemów na siłe.
4
Bez Yamala nie istnieją w ofensywie. Niemcy sie otworzyli, a nas małolacik siedzi na ławce, gdzie na boisku byłby idealny do szybkich kontr.
2
@norbi77 Póki co Hiszpania jeszcze nic nie wygrała.
1
Nawet piłki nie dotknął i ma pretensje do sędziego, ale kasztan z tego Niemca.
1
Z meczu na mecz, człowiek zauważa coraz więcej plusów w grze Olmo.
3
Kroos dopiero z pierwszą kartką, jak to wygląda żałośnie haha
1
To może być strzał w kolano, jak Niemcy wyrównają, to Hiszpania bez Yamala traci mnóstwo jakości.
1
Hiszpania musi zabić ten mecz jak najszybciej.
0
Jednak zajebisty ten Olmo haha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Sulimo co ty taki agresywny? wyłapujesz tych ludzi jak myśliwy.
0
@LioNey99 najlepsze jest to, że takie głupoty pisze 25 latek.
16
Ale trzeba mieć tragiczny gust, żeby kibicować Niemcom w tym spotkaniu.
1
Jak juz wyzywacie Kroosa, to chociaż dobrze napiszcie jego nazwisko, bo wyzywacie firmę z rowerami o nazwie: Kross :D
0
@Faro a Hiszpania nie wygrała, prawie od 100 lat z gospodarzem turnieju w fazie pucharowej.
0
Moim zdaniem wygrają Niemcy, bo zdominują środek pola dzięki Gundoganowi i Kroosowi, a to będzie kluczem do wygrania tego spotkania. Jestem całym sercem za Hiszpanią, jednak wydaje mi sie, że zabraknie detali i doświadczenia, żeby pokonać gospodarzy.
10
Emiliano Martínez w rzutach karnych dla Argentyny:
24 rzuty karne
12 straconych bramek
9 obronionych +
2 niecelne, 1 w słupek
50% skuteczności obron
4/4 wygrane serie rzutów karnych
27
@Safrani zwykły klaun nic więcej.
0
@BorzyKrzys Kupili jej faceta, a ją dostali w gratisie :D