0

@Michael24 Przepraszam za kolege Dodiego. On jest atencjusz i chciał tylko zwrócić na siebie uwage, stąd pomysł, żeby pochwalić Ronaldo po wczorajszym spotkaniu.

1

@Trojanek23 Oglądałeś końcówke sezonu Barcelony ? Przecież Cubarsi pod koniec sezonu, był w słabej formie i popełniał mnóstwo błędów indywidualnych.

0

13

awans Argentyny, awans Hiszpanii i porażka Portugalii, czego chcieć więcej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 Ponoć ma sędziować półfinał lub finał. Stąd decyzja, żeby w tym meczu był technicznym. Więc poczekałbym z oceną, bo na tym Euro sędziuje bezbłędnie.

5

@MesQueUnClub96 nie dość, że jesteś głupi, to jeszcze ślepy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 Przecież masz jeszcze mnóstwo czasu, ja wstaje o 5:30 :D

4

Merino zrobił cieszynke swojego Taty, który w ten sam sposób świętował 33 lata temu, w dodatku na tym samym stadionie.


1

co sądzicie?




0

Ale to śmierdzi dogrywką

0

@Encore to żeś napisał :D

34

Znalazł coś na Messiego, żeby wybielić Ronaldo.

Borek:

Messi na Mundialu oddał 29 strzałów i nie zdobył bramki.

5

@MesQueUnClub96 Widać Dodi, że ci go brakuje. Komentujesz mu, prawie każdy wpis.

5

Cristiano niewidoczny, jak posty @MesQueUnClub96 u @Rust_Cohle

3

@Roobo mógłbyś być grafikiem komputerowym.

2

@vangoor Jednak wolę Francję, bo Kounde.

0

@MesQueUnClub96 bądź optymistą, będzie dobrze małolacik.

5

@MesQueUnClub96 Czyli awansuje Francja. Jak jesteś za Portugalią, to nic nie mów, bo odpadną podobnie jak Niemcy, którym kibicowaleś.

0

Hiszpania z Yamalem i Nico, prędzej by strzeliła na 2:0 niż straciła na 1:1. Sami sobie skomplikowali życie, ale zwycięstwo w 119 minucie z faworytami i gospodarzami turnieju, wzniesie ich mentalnie na wyższy poziom. Więc to zawsze jakiś plus, tych tragicznych zmian.

2

I juz za 10 minut drugi ćwierćfinał, to jest życie.

5

Ten Carvajal to zajebisty chłop, jak sie kibicuje Hiszpanii. Jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

2

Olmo wszedł za Pedriego i zagrał bardzo dobre spotkanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przegrać z tak przeciętną Hiszpanią, jeśli chodzi o ofensywe (po zmianach), to trzeba mieć talent. Niemcy od kilku lat, są frajerami na wielkich turniejach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepsze jest to, że któraś z drużyn zostanie wydymana przez sędziego, bez względu na wynik. Najgorsze sędziowanie, jakie widziałem w tym roku.

0

@Lucyfffer słabe podejście naprawiać błąd, błędem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?