Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Przepraszam za kolege Dodiego. On jest atencjusz i chciał tylko zwrócić na siebie uwage, stąd pomysł, żeby pochwalić Ronaldo po wczorajszym spotkaniu.
1
@Trojanek23 Oglądałeś końcówke sezonu Barcelony ? Przecież Cubarsi pod koniec sezonu, był w słabej formie i popełniał mnóstwo błędów indywidualnych.
0
Dodi, kto zagra w finale?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14590954#comment-14590991
13
awans Argentyny, awans Hiszpanii i porażka Portugalii, czego chcieć więcej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio_87 Ponoć ma sędziować półfinał lub finał. Stąd decyzja, żeby w tym meczu był technicznym. Więc poczekałbym z oceną, bo na tym Euro sędziuje bezbłędnie.
5
@MesQueUnClub96 nie dość, że jesteś głupi, to jeszcze ślepy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio_87 Przecież masz jeszcze mnóstwo czasu, ja wstaje o 5:30 :D
4
Merino zrobił cieszynke swojego Taty, który w ten sam sposób świętował 33 lata temu, w dodatku na tym samym stadionie.
1
co sądzicie?
0
Ale to śmierdzi dogrywką
0
@Encore to żeś napisał :D
34
Znalazł coś na Messiego, żeby wybielić Ronaldo.
Borek:
Messi na Mundialu oddał 29 strzałów i nie zdobył bramki.
5
@MesQueUnClub96 Widać Dodi, że ci go brakuje. Komentujesz mu, prawie każdy wpis.
5
Cristiano niewidoczny, jak posty @MesQueUnClub96 u @Rust_Cohle
3
@Roobo mógłbyś być grafikiem komputerowym.
2
@vangoor Jednak wolę Francję, bo Kounde.
0
@MesQueUnClub96 bądź optymistą, będzie dobrze małolacik.
5
@MesQueUnClub96 Czyli awansuje Francja. Jak jesteś za Portugalią, to nic nie mów, bo odpadną podobnie jak Niemcy, którym kibicowaleś.
0
Hiszpania z Yamalem i Nico, prędzej by strzeliła na 2:0 niż straciła na 1:1. Sami sobie skomplikowali życie, ale zwycięstwo w 119 minucie z faworytami i gospodarzami turnieju, wzniesie ich mentalnie na wyższy poziom. Więc to zawsze jakiś plus, tych tragicznych zmian.
2
I juz za 10 minut drugi ćwierćfinał, to jest życie.
5
Ten Carvajal to zajebisty chłop, jak sie kibicuje Hiszpanii. Jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
2
Olmo wszedł za Pedriego i zagrał bardzo dobre spotkanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przegrać z tak przeciętną Hiszpanią, jeśli chodzi o ofensywe (po zmianach), to trzeba mieć talent. Niemcy od kilku lat, są frajerami na wielkich turniejach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepsze jest to, że któraś z drużyn zostanie wydymana przez sędziego, bez względu na wynik. Najgorsze sędziowanie, jakie widziałem w tym roku.
0
@Lucyfffer słabe podejście naprawiać błąd, błędem.