0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Gdyby to Holandia grała w finale to byłbym spokojny o wynik i wygraną Hiszpanii, bo grają lepszy futbol i mają zdecydowanie lepszych piłkarzy. Co do meczu z Anglią, nawet jak piłkarsko Hiszpania będzie lepsza, to w Anglii jest tyle indywidualnej jakości, że trzeba martwić się o wynik do ostatniej minuty, pomimo słabej gry całej reprezentacji w tym turnieju.

1

@Sysia11 Francuzik, gdyby Francja grała w finale, to Szymon dostałby finał.

1

@Zoker nie boisz sie wyśmiewać to nazwiska przy ambasadzie?

7

Ten Pickford jest tak irytującym burakiem, że idealnie by pasował do Realu i takich gagatków jak Vinicius, Rudiger, czy wcześniejszych zawodników typu, Casemiro, Ramos czy Pepe.

0

@AmigoBlancos bo jest Carvajal :D

1

@TR3YWAY albo jak u Smudy, gdzie piłkarze na dupach schodzili po schodach do szatni w okresie przygotowawczym :D

0

@DonCarletto To jest anty-futbol. Cos w stylu jak City z Realem, gdzie jedna drużyna chciała grać w piłkę, a druga sie zamurowała, tylko dlatego żeby wytrzymać do karnych, bo wiedziała, że tylko w ten sposób może przejść dalej.

0

@Gieswu Do WCA masz daleko? Kilka lat tam chodziłem, jak mieszkałem w stolicy i bardzo polecam.

0

@Sulimo No dobra, masz rację, zaraz po przegranych meczach Barcelony :D

0

Ponoć tenis to sport dla dżentelmenów z kulturą, a największy syf na tej stronie jest właśnie podczas i po obejrzeniu tenisa.

2

@takisobiektos Ludzie to jest chore jak wam czacha płonie od tego tenisa. Idźcie pobiegać, lub na spacer i zluzujcie, bo jesteście dorosłymi ludźmi, a zachowujecie sie jak w podstawówce. Szkoda tylko użytkowników i moderacji, że muszą to czytać i prawie wszystko usuwać, bo nie potraficie podyskutować merytorycznie, jak na dojrzałych ludzi przystało.

4

@takisobiektos @Sulimo musisz zrobić sparing z kolegą.

0

@mrboom Muszą sobie kupić jedzonko za herby, więc im więcej tym lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Łukasz Kubot robi ich na miękko.

0

@agaFCB tymczasem piłkarz, strzelający karnego przy 80 tys kibiców :D

0

@Bogan Skąd ja miałem wiedzieć, że on to skopiował? Bawią mnie tylko rycerzyki, którzy nie dopuszczają do siebie innej opinii na dany temat.

1

@PizzerMan @Moderacja nie możecie tego przypiąć? Dużo więcej osób by zobaczyło, więc szansa na pomoc też byłaby większa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 co czytasz?

1

@MesQueUnClub96 On tylko bierze przykład ze swojego fana.

0

@pt9 pieczarka to nie grzyb ^^

2

O czym ona pisze? Przecież to nie jest flaga Anglii :D


0

@FCB_dimiC z takim podejściem, nigdy nie będziesz miał wiedzy na temat, taktyki, ustawienia i obowiązków danego piłkarza na boisku.

0

@FCB_dimiC zawsze można skupić sie na taktyce, ustawieniu i detalach, gdy brakuje bramek.

1

@KamQiX nie oglądam tenisa, więc nie wiem jak tam jest :D mówię o piłce nożnej.

0

Podziwiam ludzi, którzy mają podzielność uwagi i potrafią cały mecz komentować z telefon w ręku na la rambli.

0

@takisobiektos Jaki syf?

2

Cos czuje, że będzie to duże wzmocnienie. Stylem gry pasuje tam idealnie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?