4

@KamQiX To, że zadawała/zadaje sie z nimi po np wyjściu z więzienia? :D Jak dla ciebie, jest to normalne, przebywać w takim środowisku, to spoczko.

11

@Xpert77 O jakiej tolerancji ty mówisz? Skoro ludzie ze zdjęć są po wyrokach lub z zakazami wejścia na stadion piłkarski. Nie mogę nazwać rzecz po imieniu? bo to brak tolerancji? Jak inaczej mam mówić na środowisko tego typu ludzi, żeby ich nie urazić? Może wariaciki, ziomeczki? Zamiast nie za ciekawe środowisko :D

19

@mmaciass @ObiwanKenobi Wystarczy wejść na Twittera i macie wszystko czarno na białym, od zakazów stadionowych po znęcanie sie nad swoimi partnerkami. Jak według was jest to normalne środowisko, to niech tak zostanie. Ucinam temat, bo szkoda czasu na gównoburze :D

https://x.com/PLInternetHOF/status/1815069522665066967

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Omoziu Często słyszę taką opinie, że dzięki stulejarzom dostała sie do Europarlamentu :D

29

Ale bawi mnie to zdjęcie Ewy Zajączkowskiej ze swoją ekipą, jeszcze ten chłop w koszulce PDW. Swoją drogą od groma tego typu jej zdjęć w internecie, w nie za ciekawym środowisku ona przebywała.


0

@Yamal_Williams To kto? skoro zdjęcie zwłok jest w tej samej altance, gdzie kilka lat temu mieszkańcy wypowiadali sie o tej tragedii. Policja też dodała kilka zdjęć, z tej miejscowości, obok tej altanki, gdzie znaleźli zwłoki. To nie może być przypadek, to Jaworek.

0

@Roobo A kto mówił, że on zmarł 3 lata temu? Z jakiegoś powodu, wrócił do siebie na wioske, kilka dni temu.

1

@mrboom na Xie, wystarczy wpisać Jaworek.

0

Widziałem właśnie zdjęcia Jaworka, on nie popełnił samobójstwa, mieszkańcy tej wioski zrobili na nim publiczny lincz. Nigdy w życiu nie widziałem tak pobitego człowieka.

0

@FCB_dimiC Nie zrozumiałeś, nie dziwne, bo tego sie spodziewałem.

0

@kanver_ A oni czasem nie dali mu kontraktu rosnącego? bez względu na formę i rozegrane minuty? Pierwsze słyszę, że rozkładał swój kontrakt.

1

@FCB_dimiC intelektualnie jestes na podobnym poziomie co 82 latek, więc pasujesz idealnie :D

0

@Popitek12 Nie jest on dobrym wyborem dla Polaków, ponieważ sympatią zdecydowanie bliżej mu do Moskwy. Dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, wydaje sie solidnym kandydatem, ponieważ jest dobrym biznesmenem i dobro swojego kraju stawia na pierwszym miejscu.

0

Co o niej sądzicie?


5

@Yamal_Williams Dla Polski to są dobre informacje. Dadzą nowego kandydata, który będzie miał zdecydowane większe szanse na wygranie z Trumpem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Kibic Realu zmontował ponad godzinny filmik, gdzie Rodri został przedryblowany lub źle podał, żeby mu umniejszyc osiągnięć w tym sezonie i nie brać go pod uwagę w plebiscycie złotej piłki. Nie chce wiedzieć, co ten chłop ma w głowie i skąd ma na to wszystko czas. Chore i obsesyjne zachowanie.


0

@Comentateiro wypłate? :) myślałem, że emeryturke.

2

@Xxxbarca4ever Ktoś kto cieszy sie z porażki własnej reprezentacji nie jest kibicem.

1

@MesQueUnClub_87 jak to mówią, lepiej się miło zaskoczyć, niz rozczarować.

1

Ah te Igrzyska Olimpijskie.


1

@against_modern_football To też chodzi o całokształt. Cały okres za Koemana + część Xaviego, to jak słabi piłkarze sie przewinęli przez ten okres było chore. Bardzo szybko sie odrodzilismy, jeśli chodzi o potencjał i jakość kadry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Niesamowite jest to, z jakiego gówna my wyszliśmy, jeśli chodzi o poziom kadry i zawodników.


0

Wytłumaczy mi ktoś jaka jest geneza tego filmiku? Skąd agresja u tego ziomka i z jakiego to spotkania?


1

Zobacz jak zyskali, kilka kilogramów masy mięśniowej, po pierwszym tygodniu treningów Haniego Flicka. Zabawne są komentarze ludzi, którzy w to wierzą :D


2

@Popitek12 a na końcu sobie przypomniałeś, że miało ją pół osiedla i większość wiosek z okolicy :D

2

@MesQueUnClub96 Skoro robisz to dla żartów i piszesz o skakaniu z mostu, cięciu sie czy innych próbach, to jesteś skończonym idiotom i powinieneś dostać perma, bo promujesz tego typu zachowania wśród ludzi na la rambli. Może tu być jakaś osoba podatna na tego typu wpisy i to ją zmotywuje do najgorszego. Nie chce mi sie z tobą dyskutować, bo zawsze odwrócisz kota ogonem, przytoczyłem ci gdzie tak pisałeś, to teraz niby sobie żartujesz i próbujesz uciec od chorych rzeczy które wypisujesz.

9

@BulaKG Moim zdaniem @Moderacja też powinna coś z tym zrobić, bo to jest chore i dawno przekroczyło granice. Cenzurują bardzo dużo rzeczy, a o samobójstwie wszystkie jego komentarze, wiszą na profilu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?