Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yamal_Williams Jaka zła? Dobra. Zwróciłem tylko uwagę, dlaczego te zaburzenia zostały usunięte z listy. Podobnie jest z pedofilią w innych krajach, usuwają zaburzenia, żeby ludzie nie byli piętnowani przez społeczeństwo.
2
@Yamal_Williams Ty nadal nie rozumiesz, bardzo prostej kwestii. Została usunięta z listy, tylko dlatego, że organizacja nie chce, żeby tego typu ludzie byli piętnowani przez społeczeństwo.
Światowa Organizacja Zdrowia wyjaśniała, że klasyfikowanie zespołu dezaprobaty płci, to jest utożsamiania się z inną płcią niż ta, którą się ma od urodzenia, jako choroby może powodować ogromne piętno u osób transseksualnych.
Nie zmienia tego, że przez lata była na liście chorob psychicznych i prawie wszyscy tego typu ludzie, leczą sie psychicznie i masz na to wyniki badań w internecie.
1
@Yamal_Williams Ale co ja mam ci odpowiedzieć? Są dziesiątki list, gdzie transseksualizm jest chorobą psychiczną, to, że wykreślili ją z jeden z list nie jest żadnym wyznacznikiem, bo są listy, gdzie nawet pedofilia została wykreślona.
@Szklaner to niezły argument, na moją odpowiedź haha
7
@Szklaner Skoro dla ciebie to porównanie jest identyczny to współczuję. Co innego gdy jest to kreacja w pracy, a co innego gdy ktoś jest transseksualistą, który w ten sposób funkcjonuje na codzień.
45
@Yamal_Williams Ponieważ nikt zdrowy psychicznie, nie udaje kobiety będąc facetem i na odwrót. Są na to badania, że tego typu ludzie mają zaburzenia psychiczne. Każdy logicznie myślący człowiek o tym wie, a ty specjalnie piszesz takie głupoty, żeby zwrócić na siebie uwage, po to jesteś na tej stronie, żeby łatać swoje ego w ten sposób.
Transseksualizm to, zgodnie z międzynarodową klasyfikacją chorób (ICD), zaburzenie psychiczne. Wiele badań wskazuje, że u większości cierpiących z powodu transseksualizmu występuje również wiele innych zaburzeń, w tym zaburzenia osobowości, nastroju, zaburzenia dysocjacyjne czy psychotyczne.
19
@Yamal_Williams Normalnością są chorzy ludzie psychicznie, z których robi sie celebrytów. Mocny argument.
0
@Tuc obniżenie kilkukrotnie kontraktów zawodnikom, możliwość rejestrownia graczy, zakończenie sezonu z zyskiem i budowa nowego stadionu
0
@Tuc Ale ty piszesz farmazony :D Wypowiadasz sie o finansach, nie mając żadnej wiedzy, chociaż mógłbyś mieć, gdybyś np obejrzał konferencje Tebasa, w której mowil, że Barcelona jest w najlepszej sytuacji od kilku lat i są duże szanse, że wrócą do formuły 1:1. Gdyby sytuacja, była słaba tak jak napisałeś, nigdy w życiu nie byłoby nawet takiej możliwości.
4
Najwyższym czas, żeby sie wyprowadzić do braci z Rosji. Człowieka będzie całe życie bezpieczny, bo Rosji nikt nic nie zrobi.
53
Niedługo to oni z lodówki wyskoczą. Obrzydliwe promowanie chorych psychicznie ludzi, których powinno sie leczyć.
8
Nie ma to jak obrazić sie o prawde, jeszcze taka cipk* była kapitanem, dajta spokój.
0
@Kazragore tylko ci sie wydaje, masa obowiązków od poniedziałku do niedzieli.
1
@KamQiX Podziwiam tych, którzy wychodzą po takich wyrokach i żyją.
0
Lepiej kogoś zabić i wyjść np po 20 latach z więzienia, czy zostać zabitym? Ja zdecydowanie wybrałbym opcje numer dwa. Mózg pewnie zwariuje przypominając sobie, że kogoś sie zabiło.
3
@Culer9002 a @Popitek12 to ich syn :D
10
@MesQueUnClub96 Np ty jesteś najbardziej wyjątkowym pokemonem.
2
@MesQueUnClub96 użytkownicy, którzy rozbawiają swoimi wpisami.
0
Liczba pokemonów na la rambli jest niesamowita. Co drugi bardziej wyjątkowy od poprzedniego.
28
@tristan87 Daje mu rok czasu i będzie sie wyzywał od frajerów we freakach :D
1
@bartas97 No to skoro rzeczywiście tak myśli, to głupota, bo nigdy nie wiadomo jak dany mecz by sie zakończył.
8
@bartas97 Chodzi o sam fakt, że Barcelona została najwięcej razy oszukana przez błędy sędziowskie, a Real zdobył najwięcej bramek po błędach sędziowskich według ArchivoVAR. Nikt tu nie pisze o żadnym tryplecie, tylko o błędach, przez które Barcelona zdobyła mniej punktów, a Real najwięcej w całej Lidze.
1
@maleta009 Aby budować mięśnie, jest potrzebny progres ciężarami, czyli musisz zwiększać ciężar żeby mięśnie rosły. Robiąc ciągle dyszkami, szybko twoje mięśnie przyzwyczają się do tego ciężaru i nie będą progresowac, biorąc pod uwagę fakt, że 10kg to nie jest wymagający ciężar.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro Ale musisz mieć zdolność majątkową do takiej oferty, co w tym takiego skomplikowanego? Nawet płacąc w ratach, to większość kwoty płacisz w pierwszym roku, na kolejne sezony, najczęściej zostają zmienne.
0
@cules100pro Nikt logicznie myślący nie wpadnie na taki pomysł. Ewentualne odejście Roque uwolni pieniążki na przyjście Merino, Cancelo czy lepszą ofertę za Olmo, ponieważ pierwszą odrzucił Lipsk. Warto wziąć też pod uwagę fakt, że Flick na konferencji powiedział, że pozycja numer 9 jest obsadzona i będzie grał na niej Robert i Ferran. Kolejnym argumentem jest to, że przy ewentualnej sprzedaży Roque, Barcelona nie dostanie całej kwoty w tym sezonie, bo płatność byłaby rozłożona w ratach, wszyscy teraz tak płacą, więc skąd wziąć 70 mln na Alvareza?
6
@MesQueUnClub96 To czemu swoje Dodi marnujesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
@cules100pro Masz rację, to tylko ci sie wydaje.
0
Faul taktyczny od kolejnej edycji Fify. Dali wam kolejny argument, żeby rozwalać pady o ściane.
2
@Kapitan hawk wydaje ci się, u mnie solówka @AlexDark00 z @Luciano99